PDA

View Full Version : Болки между пъпа и лявото бедро



CrystalEye
07-06-2012, 13:04
Здравейте, търсих доста и намерих отговорите на някои от въпросите си, но на други не успях! Преди 15 дни с приятеля ми се разгорещихме и направихме нещо като 5 минутен секс(без презерватив), след това в продължение на 20 минути му направих удоволстивето с уста и тогава свърши.. той твърди, че когато е бил в мен дори не е бил започнал да се навлажнява! (само да кажа, че цикълът ми беше свършил преди два-три дни) От 5 дни насам имам остри болки в левия яйчник, като не съм сигурна, че болката идва от него.. боли ме когато се изправям, когато сядам и когато натискам долната част на корема си, също и при уриниране! Можете ли дами кажете какви са възможните проблеми които ме мъчат.. някъде прочетох, че може да е цветна бременност или изобщо бременност?! Моля не ме нападайте, наистина съм объркана

li0n
07-06-2012, 13:11
Щом цикъла ти е свършил преди 2-3 дни не се безпокой. За болките не знам, консултирай се с гинеколог.

bloodyF
07-06-2012, 14:52
ако болката ти е точно накрая на бедрото и началото на корема /където дефакто се намира и левият яйчник/ може да е просто разтежение в следствие на по-груб секс
по-точно разтежение на тазобедрената става или някакво изместване на бедрената глава
отиди при личния за евентуално направление за ортопед