PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



MisS kApRiZz
07-06-2012, 13:58
ПОМОЩ!Когато се лакирах една капка от тъмносин лак цапна върху новия ми потник!Пробвах да го изчистя с лакочистител - нищо не стана!Моля ви, помогнете ми!Кажете има ли нещо, което сте изпробвали, за да отстранявате лак за нокти от дрехи?
P.S. Не знам дали й е мястото тук на темата.

bloodyF
07-06-2012, 14:48
сипваш няколко капки лакочистител, търкаш с памук като често го сменяш
после търкаш и с бензин
накрая сипваш талк отгоре
според някакъв си сайт би трябвало да стане

heartlesandfreaky
07-06-2012, 14:54
с лакочистител и после го изпери.. при мен винаги се получава, а много често си цапам дрехите с лакове..

kalpazanka
07-06-2012, 15:01
Vanish? Spot?

MisS kApRiZz
07-06-2012, 15:01
Аз веднага след като се изцапах го изтърках с лакочистител, след това го прах със сапун и топла вода, после със студена....Но не се получава...:( Няколко пъти го прах, но петното си остава...;(

PullMeCloser
07-06-2012, 15:02
Да не те разочаровам, но си капнах върху една пола(тъмно зелена) оранжев лак. Яко търкане беше, с лакочистител, Вениш и каквото друго за премахване на петна намерих у нас. Еми, след 939393 пранета-не се махна и това е :Д

MisS kApRiZz
07-06-2012, 15:31
Спомних си, че имаме "Вениш" вкъщи.Търках, търках, търках и сега петното не си личи толкова, колкото при предишното пране.Пуснах го в пералнята с омекотител на "Семана" пък ще видим...стискам палци да се махне това нахално петно :D Дано да си е струвало търкането.Благодаря на всички за помощта. :* :* :*