PDA

View Full Version : Вечната ДИЛЕМА- Какъв подарък да изберем на любимия или на някой близък



realworld
07-06-2012, 14:11
Знам че сигурно има безброооооой такива теми но времето ме притиска и не ми се търсят стари затова пускам тази :)
Годеникът ми има рожден ден много скоро , а Аз все още не съм се спряла на подходящ подарък ... Всъщност спряла съм се но съм изправена пред дилема :D Преди известно време той много се беше зарибил да си вземе някакъв уред за епилация или по точно тример за тяло или електрическа самобръсначка , само че с времето забрави за тази си мания и продължи да се поддържа по класическия начин и понеже се сетих за това негово желание така да кажем, реших да му взема нещо такова , въпреки че в тема за неподходящи подаръци такъв тип уреди беше отбелязан съответно като неподходящ...Кофти...Но нямам други идеи приемам и предложения разбира се , ако някой е в същото положение или се е сблъсквал с подобни затруднения , бих се радвала да сподели идея :)

P.S
Гледах този модел на Филипс
http://www.technopolis.bg/b2c/details/833776/P11130507/Trimer-PHILIPS-TT2020
Ако някой го е използвал моля за допълнителна информация :)
Благодаря Ви предварително :)

slimbo
07-07-2012, 21:27
Ми не мисля, че това е точния подарък мисля си че по скоро трябва да е нещо запомнящо се