PDA

View Full Version : Не ме подминавайте ;сс



BrokenHeartt
07-06-2012, 18:54
" Попитали мъдреца: - Как да вляза в душата на любимия човек ? - През рана.-отвърнал той. - Ами ако няма? - Направи я ! .. " мисля, че го разбирам буквално, но както и да е. Искам да знам как да я направя тази рана.
ПС: без обидни коментари, моля:) просто искам да влезна в сърцето му, да проникна там, да ме обича така както никога до сега не е обичал, но той е "бройкаджия" и просто сигорно само си иска бройката, той ще ми разбие сърцето както всеки друг, но нека поне да има рана от мен, моля ви, найстина искам да ми помогнете. Как да го нараня , как да направя рана в сърцето му, как да го накарам да ме обича ИСТИНСКИ ?????

DisappointedDreamer
07-06-2012, 18:56
Забий кол в сърцето му.

SisiStrange
07-06-2012, 18:58
Оле боже... Някой е прекалил със "Здрач", а авторке?

Joc
07-06-2012, 18:59
докато правите секс му бръкни в дупето, със сигурност няма да те забрави

Glamour92
07-06-2012, 19:08
Като за 38годишна,разсъждаваш доста инфантиляшки. :D

Само да напомня,че "който копае гроб другиму,сам пада в него"...

jghgh
07-06-2012, 19:10
А тоя мъдрец май е пропуснал да каже, че няма как да направиш рана в сърцето на човек, на който хич не му пука за теб. Нали се 'сеш.
Въобще тия кифленски историйки, дето се разпространяват из фейсбук (като това с мъдреца и раната, ЛОЛ) просто ги забравете. И напълно сериозно, намали и филмите, клюкарките, ако щеш и "Сексът и градът", дето е поне малко реален. Ако искаш да живееш по-добре, по-лесно, и най-вече - разумно и логически обосновано, а не филмирано, зомбирано и напълно извън реалността, спри и с чалгата.
Много грешни възприятия ви вкарват всички тея неща, а животът просто не е такъв. Toй не е глупавите ви филми. Както по ТВ-то, така и тези в главата ви.

Остави го намира.
Ако има потенциал да се влюби, ще го направи.
Самоцелно да го раняваш не мисля, че ще имаш успех, а и като цяло как можеш да нараниш някого, за когото си никоя?
И как можеш да станеш някого за другия с напъване, стремеж и съзнателно намерение?
Хубавите неща си стават случайно.
Тва че си решила да го покориш не значи, че ще стане. Не го казвам да съм груба, гадна и т.н., просто мисля, че с тези си думи ще съм ти полезна.

И извинявай, че става малко дълго, но моля те, прочети това:

Ако искаме да отговорим на първия жизненоважен въпрос и да разберем кои сме всъщност, ще е по-добре да се освободим от пристрастеността си към определени хора и да помогнем на любимия човек да преодолее своите зависимости.
Подобно на всички останали, и аз съм щастлив, когато хората, които обичам, също ме обичат и когато тези, които обичам най-силно, ми отвръщат със същото. В случай че не ме обичат, предпочитам да ми го кажат и да си тръгнат. А ако не се осмелят да ми го съобщят, нека си идат в мълчание. В това мое искане няма злонамереност, нито обида - чисто и просто не желая да съм край хора, които не искат да бъдат с мен...
Аз също предпочитам да избегна разочарованието от откритието, че човекът, когото обичам, не ми отвръща със същото. Знам обаче, че НЕ искам да избягам от болката по пътя на самозаблудата или като се преструвам на жертва и така манипулирам другия, за да остане до мен.
Но какво би станало, ако моят най-незрял, зависим и невротичен Аз вземе нещата в свои ръце и реши да не приеме твоето заминаване?
Тогава ще започна да се спускам надолу по стълбата, водеща към най-лошото у мен, ще потъвам във все по-непрогледна тъмнина с увереността, че търся светлината, която ще ми донесе срещата с теб.
Първото стъпало е да се опитам да се превърна в необходимост за теб.
Започвам да ти давам всичко, което поискаш, стремя се да ти угаждам, поставям се на твое безусловно разположение, опитвам се да те направя зависим от мен. Целта ми е да създам отношения на пристрастяване и така замествам желанието си да бъда обичан с това да бъда необходим. Защото понякога чувството, че съм необходим, толкова много прилича на чувството, че съм обичан... Ако се нуждаеш от мен, ти ме търсиш, молиш ме за нещо, възлагаш ми задача и току-виж съм повярвал, че ме обичаш...
Но понякога, независимо от всички мои усилия да те накарам да изпиташ нужда от мен, изглежда, че не съм ти необходим. Какво правя тогава? Слизам едно стъпало по-ниско.
Опитвам се да предизвикам съжалението ти...
Защото съжалението също прилича донякъде на любовта...
И така, ако се престоря на жертва („Толкова те обичам, а ти нехаеш за мен..."), може би...
Твърде често минаваме по този път. Истината е, че по един или друг начин всички сме играли на тази игра. Може би не сме стигали толкова далече, че да предизвикаме нечие съжаление, но кой не е казвал: „Как можеш да ми причиняваш това?", „Не съм го очаквал от теб, толкова съм разочарован... Толкова ме боли...", „Няма значение, че не ме обичаш... Аз те обичам".
Но слизането надолу продължава...
Ами ако не получа твоето съжаление? Какво правя? Ще се примиря ли с безразличието ти?
Никога!
Така и така съм стигнал дотам, ще се опитам поне да те накарам да ме мразиш.
Понякога човек пропуска някой от тези етапи... Взема две стъпала наведнъж и от стремежа да бъде необходим скача направо на омразата, като пропуска междинните стадии. Защото това, което не може да понесе, е безразличието.
Понякога човек се натъква на лоши хора, толкова лоши, че... дори не искат да ни мразят! Ама че подлеци, нали?!
Колкото до мен, не стига че съм отприщил най-лошото в себе си и искам поне да ме намразиш, но така и не го постигам.
Тогава какво?...
Спуснал съм се почти до подножието на стълбата. Какво правя?
Тъй като завися от теб и от това как гледаш на мен, отново решавам, че ще направя всичко, само и само да не се налага да понасям безразличието ти. С тази мисъл слизам по последното стъпало в опита си да ти вменя зависимост: опитвам се да те накарам да се страхуваш от мен.
Да се страхуваш от това, което мога да причиня на някого другиго или на себе си (размечтавам се как ти насаждам чувство на вина и те принуждавам да мислиш за мен...).
Това напомня на сцена от филма Фатално привличане, когато Глен Клоуз казва на Майкъл Дъглас: „След като не успях да направя така, че да се почувствам обичана или нужна, след като отказа да се погрижиш за мен от съжаление, след като дори не можах да те накарам да ме намразиш, ще трябва да ме забележиш, независимо от това дали искаш или не, защото отсега нататък ще те накарам да се страхуваш от мен".

Източник: http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1237
Държа да отбележа, че нямам нищо общо с този сайт, а просто търсих този откъс от книгата на Хорхе Букай "Трите въпроса"

Специално ти го търсих тоя откъс, мисля, че ще ти е полезен.

kyon
07-06-2012, 19:25
Хората като него са комплексари и трупат бройки за да си чешат егото.
Помисли дали искаш да си с такъв човек, ама наистина.

a1a2b3v
07-06-2012, 20:10
Източник: http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1237
Държа да отбележа, че нямам нищо общо с този сайт, а просто търсих този откъс от книгата на Хорхе Букай "Трите въпроса"

Специално ти го търсих тоя откъс, мисля, че ще ти е полезен.

Амм много е добро. Първоначално ми беше някакво много скептично като го гледах колко е дълго, но определено си заслужаваше.Ако някой го е домързяло да го прочете няма да е зле да се замисли да го направи. =)

Иначе това да си "бройкаджия", вероятно е на основата на някакъв комплекс от нещо. Едва ли не да иска да докаже на себе си, че е желан и може да има всяка. Такъв човек не ти трябва, защото се сещаш има ли те, вече не му трябваш и търси нова жертва...

crowberry
07-06-2012, 20:17
Звучиш като обсебена преследваща го параноичка. Няма как да го нараниш, ако не дава пет пари за теб. Освен ако не го изриташ в топките. :)

Luidgie
07-06-2012, 20:34
Звучиш като обсебена преследваща го параноичка. Няма как да го нараниш, ако не дава пет пари за теб. Освен ако не го изриташ в топките. :)
Хаха и т'ва ще е мимолетна болка. Викам раздери му лицето с бръснарско ножче... така ще се сеща за тебе всяка сутрин.
Но съм съгласна с останалите - като не му пука за теб, няма как да го нараниш.

kyon
07-07-2012, 12:48
Ох, jghgh много интересен сайт, боготворя те! :D

SmilezZz
07-07-2012, 16:40
Няма как да създадеш рана и чрез това да го накараш да се влюби в теб! Не си въобразявай глупости и не си давай празни надежди. Не си струва да си с такъв човек - не се занимавай с него и това е-

Furious?
07-07-2012, 17:02
хахах , йес ! заради такива теми посеащавам форума

AnzaRe
07-07-2012, 17:06
ИЗРОД :Д
Рана искаш да направиш да се възползваш ... ах тиииии
Ех да проникнеш в сърцето му както казва колегата Dreamer с кол.
Пък щом е бройкаджия мани мани,няма смисъл да се занимаваш с такива,защото после ще се заключиш в стаята си,ще цивриш до припадък,сополите ти ще се стичат по лицето ти заедно със сълзите ти,майка ти ще те пита какво става,ти ще тръшкаш и казваш - Няма нищо...
Но в този случай да кажа : Каквото посееш,такова ще жънеш.
Прави каквото си искаш,после поемай последствията.КапиШ?

ADMIRALKA14
07-07-2012, 17:43
хахах , йес ! заради такива теми посеащавам форума
+1 :lol:

MarkKnight
07-07-2012, 17:53
http://media.tumblr.com/tumblr_m0d2c07iRw1qcqm5r.jpg

DisappointedDreamer
07-07-2012, 17:53
колегата Dreamer

Ааааа, мъжки атрибути не ми висят между краката!

AnzaRe
07-07-2012, 19:30
Колежка!

PyCoKoCkA93
07-07-2012, 20:42
Всеки бройкаджия един ден си намира майстора.Но това става по естествен път,а не с кроене на планове.Може да си най-красивата,най-умната и най-забавната от всички досега и пак да не си единствената...Ако искаш да си такава за едно момче,поне избери подходящото...

ПС:Ако все пак си оставаш на ината,просто го игнорирай.Ако те заебе,ще стигнеш до горепосоченото заключение,а ако продължи да те търси...или ти е адски навит чисто сексуално и не може да унижи по този начин мъжкото си его,или имаш някакъв минимален шанс да оставиш рана у него...

mqqquu
07-07-2012, 20:58
Трябва да го заинтригуваш, да си играеш с него, защото на този тип момчета им допадат такива игрички. И точно когато усетиш, че ставаш нещо повече от поредната бройка се отдръпни. Не мога да измислям цели сценарии в момента, но като цяло трябва да му бъдеш много интересна.

DisappointedDreamer
07-07-2012, 21:28
Колежка!

Благодаря :Д

Hilary_
07-08-2012, 05:34
Авторке .. добре ли си психически?

embraceme
07-08-2012, 12:33
Няма как да нараниш човек,който не те харесва поне малко.Единствената рана която можеш да му направиш е с нож или друг вид оръжие.

horacio
07-08-2012, 14:54
Стегни се бе жена

slimbo
07-08-2012, 16:04
звучиш като манияк на здрач...............

Glamour92
07-08-2012, 16:12
^звучи като човек с червеи в мозъка,който яката скучае и се чуди в каква драма да се вкара ...

Авториций,ще използвам едно сравнение- сърцето е като Рим,Вечния град,а ти би трябвало след като познаваш думите на мъдреците да знаеш,че "Всички пътища водят към Рим".
В случая-кръвоносните пътища.
Успееш ли да се внедриш някак,макар и в най-незначителното капилярче на нещастната си жертва,ще можеш да се докопаш и до клапите му и ще си вършиш после там пъклените дела на воля.

ADMIRALKA14
07-08-2012, 16:28
Авторке, силно препоръчвам да посетиш този сайт http://www.analitika-bg.com/

YoUcANNOtiMaGiNe
07-09-2012, 09:25
Звучи като трол, какъвто най-вероятно е.. И все пак по темата - не си мисли, че можеш да промениш човек, който отдавна е изградил същността си, а и да може шансът е 1:15 000 000 и то при определени обстоятелства.

Amore-Mio*
07-09-2012, 18:04
Тръгваш по тъпо и безсмислено начинание. Не си струва , заради него. Съмнявам се даже да е способен да чувства. Винаги съм имала такова мнение за женкарите, които са с една днес и утре с друга. Недей да му позволяваш да си поредната. Имай достойнство и самоуважение. Има много момчета, които ще те заобичат и без да им правиш рана.

eleini
07-11-2012, 01:55
Ооо, повярвай ми нищо хубаво няма да ти донесе това,даже и да успееш да го направиш.Казвам ти го от личен опит.Съсипах една прекрасна връзка, ама наистина прекрасна, заради подобни глупости и накрая разбрах, че ключа се крие точно в обратното.Един мъж иска спокойствие и разбиране.Аз успях да накарам един "бройкаджия" да стане по - сериозен и от най - сериозния мъж на света, просто като бях себе си.Щом и за брак ми говореше, кво да ти говоря...

heartshapedbox
07-11-2012, 08:39
Какви са тия глупости бе :Д

carrieee
07-18-2012, 15:37
Защо критикувате момичето?Това са неща от живота,неща които могат да се случат на всеки му..не знаеш как и кога някой ще ти промени живота без да разбереш... :) Бъдете малко по-добри и дайте съветите си ...
След като ти казваш,че той е брройкаджия просто не му се давай толкова лесно, и го накарай да говори с тебе .. дори и ако трябва се направи,че те боли корема много силно и виж как ще реагира,защото може и да те пренебрегне,ако го направи значи не си толкова важна за него,а ако те прегърне или предложи помощта си,значи има нещо към теб(Случвало ми се е наистина да ме боли корема,и да се държат все едно не съм им казала) Но не мога да разбера само защо искаш да го нараниш,влез му под кожата това е достатъчно за да сте заедно :) Има мъже които харесват по дръпнатите момичета,а други харесват по нежните и сладки .. разбери той какви харесва и се дръж с него по начина по който иска.Но не губи себе си и принципите си ... Надявам се да се справиш и стискам палци да успееш,защото и аз съм на този хал като теб :)

lepinto
07-20-2012, 21:53
по-проста тема трудно може да се измисли