PDA

View Full Version : Влюбен съм в едно момиче!



ivoo
07-06-2012, 20:44
Здравейте. Влюбен съм в едно момиче от една година се познаваме. Една вечер както си писахме тя ме попита дали обичам някого. Аз и отвърнах ДА. Помоли ме да и кажа кого обичам. Тогава й казах, че по нататака ще й кажа. Разказах на кръстника ми. Той ми каза да я поканя един ден на кафе. А на другия в парка. Да седнем на някоя пейка, която е на осамотено място. И да й кажа какво чувствам към нея. Даже ми направи реч: ''Нали искаше да разбереш кого обичам? Обичам теб! Искаш ли да пробваме? Искаш ли да станем гаджета?''

Та въпроса ми е: Дали ще се получи нещо? Ако не може да отговори в момента какво да направя (как да постъпя)? Ако не иска да станем гаджета, какво да направя?

може да допълвате! Извинявам се за тъпите въпроси но до сега съм нямал гадже!!

Blab
07-06-2012, 21:15
(нетът ми е бавен и съм си заредила теми в разделчетата:Д)

според мен тя(или някоя обща приятелка) те харесва, иначе нямаше да те пита "кого обичаш";
всички намисленици са много сладки и точно сега ви е времето да ги осъществявате, така че приветствам да си отвържеш въображението и да отгледаш мъничко увереност. успех!;

rockandroll
07-07-2012, 01:11
емии ако не иска да станете гаджета гледай напред брато живота продължава морето е пълно с риба ;)

ivoo
07-07-2012, 07:26
Но как да я накарам да излезем на центъра? Всеки път когато я каня, тя казва, че се е уговорила. Какво да правя?
Ако не иска да станем гаджета, трябва да останем просто приятели, но как? Защото къщите ни са едни до други, няма никаква ограда, и всеки ден се засичаме.

3oPuTy
07-07-2012, 10:17
Ами кажи й "Искаш ли във вторник (примерно) да излезем?".Така няма да мине с оправдание от рода на "Вече имам уговорка.",защото едва ли се уговаря с дружките си няколко дни по-рано.
А и кое му е трудното в това да си останете приятели?!Толкова време сте били к'во ви пречи да продължите?!Пък и няма гаранция,че ще ти откаже.

SmilezZz
07-07-2012, 16:42
Действай просто. Направи това и кажи това, което смяташ за добре. Ако стане - окей, няма за какво друго да се притесняваш и ще е време да се радваш на този момент. Ако ли пък не: продължаваш смело напред, друго не ти и остава. Ако поиска време - дай й го.

amaz1nG
07-07-2012, 23:22
Разказах на кръстника ми.
Кажи му да сложи конска глава в леглото на момичето . Така няма как да ти откаже.
http://4.bp.blogspot.com/-ggbIi9d9r6s/Tziqjm5X_vI/AAAAAAAAAYM/g1j0CtirepA/s320/marlon_brando_godfather_lrg1.jpg