PDA

View Full Version : Изнасилиха ме брутално!



sissyboy
07-07-2012, 00:25
Aз съм нежно гейче, което бе брутално изнасилено. Много съм нежничък и женствен, като момиченце съм слаб, имам много нежно и красиво лице, нямам и грам мускул по тялото си и тежа едва 56 килограма. Имам нежно и пискливо гласче и дълга права коса. Искам да вметна, че съм и високо образован и нивото ми на интелигентност е доста над средното. Също така обичам да се обличам елегантно,официална ризка и панталонче задължително, не понасям лежерни и спортни дрехи, розовото ми харесва като цвят (имам много розови дрешки). Декорирам облеклото си с шалчета и с кърпички, в джобче на сако, ризка или жилетка, конте съм и много деликатен като структура и маниери. Освен това нося женски дрехи (роклички, дамски ризки, сатенени блузки, полички, дамско бельо, токчета и т.н.), гримирам се перфектно и с грим и женски дрехи не можеш да познаеш, че имам пишле между краката. Но само в къщи правя това, понеже на вън се страхувам, че ще ме пребие някой (били са ме, защото съм нежен и женствен и без да съм с женски дрехи и грим). В секса поемам само женската роля, то няма как по друг начин, понеже пишлето ми е много малко и не буди интерес у никой и като се замисля, го ползвам само за пишкане. Правя страхотни свирки и нямам нищо против партньорът ми да се изпразва в устата ми. Харесвам, обаче само нежен секс, да ме третират като дама, нежно и внимателно, не харесвам грубостите и агресията в секса, а за насилие и дума да не става. За огромно мое нещастие, обаче, бях брутално и грозно изнасилен началото на юни месец от огромен здравеняк, около 30 годишен според мен. И това бе в собствения ми дом и по поръчка на една колежка, която ме мрази и ми се бе заканила дни преди това, че ще ми извика мутри, които да ме изнасилят. Тя си ме мрази по принцип, понеже съм гей, а тя е мъжкарана по природа и ненавижда нежни момченца, камоли гейчета. Но освен това работихме с нея по проекти, тя с нейния, аз със своя (работя в банка, корпоративно банкиране) повече от 3 месеца и аз изпъквах много повече от нея с работата си и накрая моя проект бе приет и реализиран, а нейния отпадна и мен ме повишиха, а нея не. Тя разбираше, че аз ще реализирам проекта си, а нейния ще се отхвърли и ме заплаши лично дни преди крайния срок, че, ако не се откажа ще ми извика мутри да ме бият и изнасилят. Директно си ми го каза в очите. Аз не взех на сериозно заплахата и си помислих, че само ми се подиграва с тази заплаха и нищо повече и направих презентацията на проекта, за което много вече съжалявам. Ако знаех какво ме чака, щях да се откажа с удоволствие. Стана така, че точно ден след повишението ми ме изнасили един мускулест здравеняк с огромен член. И въобще не беше нежен с мен. Ситуацията бе такава, че се прибирах към нас и доближавайки кооперацията, в която живея и забелязах мускулест млад мъж с потник, къси гащета и татуировки по мускулестите си ръце и крака, който седеше на пейката в градинката пред кооперацията. Като ме видя и стана и също тръгна към входа, явно знаеше как изглеждам и че аз съм „човека”, от снимки може би. Не подозирах, че е дошъл за мен. Отключих входната врата, той влезе с мен и влязохме в асансьора заедно. Попитах го за кой етаж е и ми каза, че е за 6-тия, също като моя (знаеше и на кой етаж живея, колежката ми знае и явно му е казала). Стана ми малко странно, че е за същия етаж, понеже на 6-ти, последен етаж има 2 мезонета, единия е моя, живея сам в него (ще вметна, че съм доста заможен и имам високи доходи, не само от работата си, но и от редовна и успешна борсова търговия по интернет, както и заможни родители), а другия е на хора които почти не познавам, но все пак знам кои са и как изглеждат (семейство зъболекари) и които още не ползват имота си и там по принцип не живее никой все още и аз предположих, че тоя е някой близък на собствениците, роднина, или нещо такова, или просто наемател (кооперацията е сравнително нова, на малко повече от година и в нея живеем само богати хора). Натиснах 6-то копче. Забелязах, че „мутанта” ме оглеждаше с поглед изразяващ злоба, закана и присмех дори, което малко ме притесни и смути но предположих, че е заради моята нежна визия. Все пак аз съм деликатно създание, облечено в бяло официално панталонче на райенца, официална копринена ризка, бледо розова на цвят на нежни бели райенца и вишнева копринена вратовръзка, нежно лице, нежни ръчички и нежно телце а той е груб мускулест мачо по потник и татуировки по огромните си мускули и е нормално да ме гледа така. Исках просто по-бързо да си вляза в къщи и да се разделим със страховития мъж. Да, ама не! Излязохме от асансьора и в момента, в който отключих вратата и изключих алармата с нужния код и този изрод ме сграбчи за вратлето в гръб и изръмжа злобно: „Влизай на вътре, бе путкооо!!! Сега ще те еба, гей сплескан”. Повдигна ме за вратлето и ме избута и понесе в коридора с такава лекота и бързина, все едно съм парцалена кукла, бях перце в мощните му ръце. Изпищях като момиче с женското си гласче, ужасен от страх и изненада и безпомощно размахах нежните си ръчички, опитвайки се да достигна пода с омекналите си от ужас и страх крачета, бях в безтегловност. Разплаках се на мига и направо полудях от страх. Писках нещо от сорта на: „Амммааа, моля вии, какво правите, защоооо, оооххх, боолиии….!!! Моля вииии!!! Защоооо?!?!?! Имах чувството, че нежното ми вратле е в менгеме, толкова много ме заболя. Този изрод ме завлече в хола, буквално носейки ме и ми говореше: „Сега ще те спукам от ебане, курвичке, ще ти дам голям проект, курво такава…проект ли искаш, сега ще го получиш, курво розова, голям проект ще получиш в педалския си задник, курвооо”. Постави ме на земята с лице към него, сграбчи ме за косата, събу си гащите, извади огромния си член и ми изрева: „На колене кучкооо!!!” Женствено плачех и му се молех с разтреперано гласче: „Мммолля виии, не дейтеее, много ме е страх, мммоля виии, спретеее!” Толкова много бях уплашен, че се напишках в този момент и това определено не му се хареса. Удари ме с шамар,стискайки ме за косата и изрева: „Напика ли се бе курвооо? Напика ли се бе майка ти педалска, нежно педерастче! Напика ли сеее?”. Много ме заболя от тежкия шамар и се разплаках още повече. Едвам измълвих, треперейки и махайки безпомощно с ръчички: „Ддааа, наапишкааах сеее,….мммоля вииии…напишках сееееее” - плачех и се молих, напикан и ужасен. Смъкна ме на пода, държейки ме за косата, на колене и изръмжа властно и грубо: „Почвай да духаш, курво, духай, кучкооооо!!!” Нямах избор и хванах с треперещите си нежни ръчички огромния му член и започнах да го задоволявам с тях, но само след секунди ми изрева отново: „Лапааййй, мааа, кучкооо!!! Лапай проекта, мама ти педалска, чекии и сам си правя, ти ще лапаш, педалче розово!!! Лапааййййй!!!”. Разбира се започнах веднага да му лапам, а члена му бе наистина огромен. Направо се задушавах с огромния пенис в малката ми уста и тясното ми гърло, а той не спираше грубо да ме лашка докато му духах напред и назад, държейки ме за косата. Направо изнасилваше личицето ми през устата ми. Имах чувството, че на бивол члена съм налапал. Нямаше нищо общо с нормалните и нежни пениси, които съм свикнал да обслужвам орално и не спираше да ми говори злобно: „Духай маа, кучкооо, духаййй проекта, мама ти педерастка, духаайййй курвоооооо!!!”. Малко след това се изпразни в гърлото ми, после и върху лицето ми и не спираше да ме обижда. Аз с треперещи ръчички извадих копринена женска кърпичка от джобчето на панталончето си и започнах да попивам спермата и сълзите си от лицето си, плачейки и хлипайки, като пребита котка. След като се облекчи, реши да ме бие. Повдигна ме за косичката и държейки ме с една ръка за нея, започна да ми бие безмилостни шамари с другата ръка. Пищях и плачех само и се молех за милост, но такава не дойде. След няколко тежки и безмлостни шамара, дойде ред на аналното ми изнасилване. Смъкна ми панталончето до глезените, обърна ме с гръб към него и държейки ме за косата ме наведе на водоравен наклон и започна брутално и жестоко да изнасилва нежното ми дупенце. Докато ме чукаше брутално, ме и удряше в гърба и не спираше да ми говори мръсни обиди: „Поеми го, кучко, поеми проекта, педалче нежно, поеми го, поеми гоооо!!!” Не спирах да пищя и плача, пищях вече, не като жена, ами като агне на заколение, беше ужасно, попивах с кърпичката си сълзи и кръв от нараненото си от боя лице и остатъчна сперма, докато той ме насилваше анално и продължаваше да ме бие. Усещах, че нежното ми дупе е наранено и разкървавено от грубото изнасилване, бе все едно бик да чука сърничка. Много ме болеше. Само след малко изгубих съзнание, просто съм припаднал. Когато се съвзех, не знам след точно колко време, осъзнах, че съм на пода и „бика” бе над мен, чакайки ме да се съвзема. Тогава той просто уринира върху мен, изпика се върху мен, продължително и дълго и продължаваше с обидите,а аз не смеех да мръдна от ужас, просто лежах сгушен и треперещ и гледах и търпях как пикае върху мен, скимтях от отвращение, страх и ужас. Помислих си, че следващото което ще направи е да ме убие, наистина си помислих, че ще бъда убит, след като бях бит и изнасилен, но за щастие изрода нямаше такова намерение. След като уринира върху мен ме изрита в лицето и отново изгубих съзнание. Пак не знам след колко време дойдох в съзнание, но когато отново дойдох на себе си, него вече го нямаше. Бях бит, изнасилен, напикан, опикан и опозорен в собствения си дом. Не смея да повдигам каквото и да е било обвинение, срещу когото и да е било. Мисля, че разбирате защо.

HollyGolightly
07-07-2012, 02:20
Да, този филм май го даваха преди няколко дни, не съм сигурна как се казваше, тъй като не пожелах да го гледам.

Стига вече с ваще глупости, що за жертва ще ходи по форумитв и ще си разказва историята и то с такива подробности. Тука се напълни с болни мозъци!

Sh@d0w
07-07-2012, 06:10
Ок.