PDA

View Full Version : Ако може за малко внимание !!!!



mmk
07-07-2012, 02:04
Така с моята приятелка започнахме да го правим близо от седмица. На нея и беше за първи път, но не мога да е разбера дали наистина свършва както ми казва или просто се преструва. Проблема е там че по време на половия акт както и е добре на нея и започва да я боли и в повечето случай дори не съм свършил. Дали започва да е боли затова че е свършила или заради друго. Не, че имам проблем че не съм свършил, защото тя после си ми помага, а проблема е там дали тя свършва. Благодаря предварително !!!!

DarkTemplar
07-07-2012, 08:35
Не свършва.

mmk
07-07-2012, 10:10
Ми тогава какви може да бъдат тези болки където получава

DarkTemplar
07-07-2012, 10:25
Болките и свършването са две коренно различни неща. Доколкото разбрах от написаното приятелката ти е била девствена и все още е така да се каже "неразработена". Първите пъти винаги боли, затова наблягайте на по-продължителна любовна игра, а при нужда може да ползвате и лубрикант. С времето нещата ще се напаснат.

sweetycherry33
07-07-2012, 10:35
Боли я, защото това и е един от първите пъти...

DragonLady
07-07-2012, 10:37
Болките и свършването са две коренно различни неща. Доколкото разбрах от написаното приятелката ти е била девствена и все още е така да се каже "неразработена". Първите пъти винаги боли, затова наблягайте на по-продължителна любовна игра, а при нужда може да ползвате и лубрикант. С времето нещата ще се напаснат.

+1
А смисъл от нейното имитиране на оргазъм никакъв ... сама си вреди

marilyn
07-07-2012, 11:56
Присъединявам се към мнението на Темплара. Свършването и болката са две много различни неща. Ако я боли предполагам е, защото първите пъти е така.. иначе ако имитира оргазми от сега още.. много лошо за нея.

mechone
07-07-2012, 12:49
Болките и свършването са две коренно различни неща.

Има жени , които са супер чувствителни в тва отношение и след като свършат им е неприятно когато момчето продължи. И да, аз съм от тях. Когато свърша трябва да мине поне минута, за да продължим половия акт, иначе ме боли...

SmilezZz
07-07-2012, 16:22
Свършването и болката са две коренно различни неща, и в повечето случаи едното няма нищо общо с другото. Боли я, защото й е един от първите пъти. Възможно е наистина да свършва, а не да се преструва - нищо ненормално и чудно в това. Както казаха е възможно да е от чувствителните, които след като свършат ги боли. Въпрос на време е и опит. След време всичко ще е както трябва. Ще свикне и няма да я боли.

anonymous708973
07-07-2012, 19:23
Свършването и болката са две коренно различни неща, и в повечето случаи едното няма нищо общо с другото. Боли я, защото й е един от първите пъти. Възможно е наистина да свършва, а не да се преструва - нищо ненормално и чудно в това. Както казаха е възможно да е от чувствителните, които след като свършат ги боли. Въпрос на време е и опит. След време всичко ще е както трябва. Ще свикне и няма да я боли.

Форумците наистина имат право, като казват, че само повтаряш предишни постове. Дразнещо е.


+1
А смисъл от нейното имитиране на оргазъм никакъв ... сама си вреди

Некадърно имитиране при това :D

AnzaRe
07-07-2012, 19:57
Когато се стеснява тогава е свършила.

PyCoKoCkA93
07-07-2012, 21:05
Освен ако не е мазохист,няма друг начин да свършва...

mmk
07-07-2012, 21:46
Ми тя е много чувствителна и още преди да съм започнал да прониквам започва да пъшка "сейно кой знае кво и права", но след проникването я виждам как започва да прехапва устни и да затваря очи, но не просто така, а си личи че това всичко е от удоволствие.Но всичко това приключва горе-долу за около 10 минути. И чак тогава започва да получава болки и неми дава да продължа. Пробвах да вида дали ще получи клиторен оргазъм, получи после дори беше толкова отпаднала че не и се ставаше от леглото.

comics
07-10-2012, 17:22
Споко, не те лъже. Като свърши, ако не е мокро свършването, не й е приятно повече. Почивка и пак :)
При други момичета пък не е така. Всяка си е различна :)

Amore-Mio*
07-10-2012, 18:20
Само тя си знае дали свършва или не. Тъпо е ние да гадаем и да те вкарваме в излишни филми, че уж не свършва. Хайде , стига. Сядаш и говориш с нея.

granger
07-11-2012, 07:50
Ми не знам как няма да усетиш ,че тя свършва , при все ,че става по-влажно,много по-чувствителна става тя и +тва по-тясна.
Може да се е протъркала. Пробвайте с повече лубрикат и любовна игра.

Лола
07-27-2012, 23:02
Щом е била девствена , първите няколко пъти е нормално да я боли , при всяко момиче е различно и е индивидуално колко време трябва да мине за да спре да я боли. Имайте търпение и като минат следващте няколко пъти вече няма да я боли и ще свършва :)

barbiffqq
07-29-2012, 15:16
Шансът да получи вагинален оргазъм и то през първата седмица от половият и живот е минимален.Просто обърни внимание на клитора с пръстчета и оргазъмът й ти е почти гарантиран :)