PDA

View Full Version : Губя надежда!!



SomeoneWhoCares
07-07-2012, 14:39
Започвам да губя надежда че нещата могат да се оправят.Родителите ми не ми позволяват да излизам.По цял ден съм длъжна да стоя в къщи.Направих всичко за да ги разубедя.Помагам им,чистя,готвя но не помага!А и да излизам, там където искам да отида никой не ме иска.Всички ме мразят.Мислят ме за задръстена,обиждат ме,говорят зад гърба ми...Всички гледат да ме прецакат.Момчето,което харесвам ми каза,че ме мрази и съм му неприятна.Нямам никаки пари...не знам какво да правя

Sarafina
07-07-2012, 14:47
Звучи наистина отчаяна. Първо - защо родителите ти не те пускат да излизаш? Второ - защо другите не те искат и как разбра, че те мразят? Трето - защо те мислят за задръстена? Четвърто - какво точно ти е казало момчето, което харесваш? Парите ги остави. Отговори си на тези въпроси и след това пак ще говорим. Ама наистина се замисли и внимавай какво ще кажеш.

SomeoneWhoCares
07-07-2012, 15:41
1.Аз ги питам защо те ми отговарят с "Така"
2.Не ме искат защото иксат "да са си само те" и разбрах че ме мразят защото са го казвали и са го ДОКАЗВАЛИ
3.И аз това питам
4.Каза че съм му неприятна и на всички казва че ме мрази Говори с мен (цитирам) "Просто за да бъде мил"
За съжаление и парите са важни

SmilezZz
07-07-2012, 16:05
Стегни се и си промени държанието като за начало. Тази част от характера ти, която не им допада на заобикалящите те теб, хора. Няма как, от едно нищо да те мразят и обиждат - струва ми се, че прикриваш истината. Или просто се запознай с нови хора. Ако имаш възможност, се запиши някъде. И да, отговори на горните въпроси наистина искрено и честно, за да разбереш кое кара другите да се държат така с теб.

Smile.
07-07-2012, 16:06
Искам да ти помогна, но и аз не знам как. Явно е, че имаш нужда от приятели. Истински приятели. Отдели се от средата, в която си. По-добре да си сама, отколкото с фалишиви френдове и такова "гадже". А колкото до родителите ти, освен един сериозен разговор с тях не знам за какво да те посъветвам.
BTW: Извинявай, че е извън темата, но в коя част на Плевен живееш?

SomeoneWhoCares
07-07-2012, 16:19
На Дружба живея
Аз имам и истински приятели,които могат да ви кажат че със сигурност не съм предизвикала с нищо такова държание към мен.Не ме харесват,защото мислят че така да се каже съм се натрапила в тяхната компания,а те не обичат новите попълнения.От скоро започнах да се влача с тях Най вече заради момчето,което харесвам.Не мога да излизам с истинските си приятели поради дълъг списък с причини

Alex_BaBy
07-07-2012, 16:38
И аз бях така преди две години !!! Не няма как да ти помогна !!! Съжалявям !!!

SomeoneWhoCares
07-07-2012, 17:00
Но ти оправи ли се?Ако Да как?

New_Teen_Mashine
07-07-2012, 20:07
Виж на 14 си аз до 7-ми клас бях много зле харесвах 1 момиче и мисля, че и то ме харесваше бъбрехме си всяко междучасие но тя беше с 1 година по-голяма и се премести и бях доста сам не ме биваше в нищо учене,спорт,общуване биех се всички ме мразиха станах 8ми клас смених училището и от тъп станах доста умен и като цяло мислещ, но се паднах с клас тип кретен(малко подробности) та виж ще се оправиш децата да груби и много тъпи умните едва ли ще ти се подиграват може да се сдружиш с някои от тях, но не се отчайвай ако искаш повече съвети ми пиши няма проблеми :))) надявам се да съм ти помогнал

Amore-Mio*
07-09-2012, 19:11
Въпреки всичко не се предавай. Животът е такъв,какъвто ти сам си го направиш. Така, че се вземи в ръце. Стегни се. Не може просто така да те мразят. Ненормално е, от която и страна да се погледне. Премести се, ако имаш възможност, в друго училище и не прави грешката, която си правила в сегашното. Промени обстановката. Ако имаш възможност, се запиши на някакъв спорт/курс и се запознай с нови хора. Ако ще те накара да се почувстваш добре в собствената ти кожа, си промени прическата или стил дрехи.

mMemories
07-10-2012, 18:21
запознай се с нови хора... бъди позитивна, не се опитвай да се буташ при компания в която не те искат... направи си свой, в която на тях да им се иска да са...:)

SomeoneWhoCares
07-10-2012, 18:53
запознай се с нови хора... бъди позитивна, не се опитвай да се буташ при компания в която не те искат... направи си свой, в която на тях да им се иска да са...:)
Бих го направила но е адски трудно да се откажеш от човек,който обичаш .. :(

HatersGonnaHate
07-10-2012, 19:03
Мм то като няма приятели, що ти е да излизаш? :Д

Аз лично в 7 клас също не се разбирах с всички, имах си 3 приятелчета и винаги с тях си излизах. Промених се когато отидох в гимназията, намерих нови приятели, с които се разбираме много добре.А за да не те пускат да излизаш ти трябва да си направила нещо заради което да не те пускат, помисли си и се опитай да им обясниш, че сгрешила(ако наистина си направила нещо иначе не мога да ти помогна).

SomeoneWhoCares
07-10-2012, 19:47
Мм то като няма приятели, що ти е да излизаш? :Д

Аз лично в 7 клас също не се разбирах с всички, имах си 3 приятелчета и винаги с тях си излизах. Промених се когато отидох в гимназията, намерих нови приятели, с които се разбираме много добре.А за да не те пускат да излизаш ти трябва да си направила нещо заради което да не те пускат, помисли си и се опитай да им обясниш, че сгрешила(ако наистина си направила нещо иначе не мога да ти помогна).
Не съм направила нищо Оправданието им (на родителите ми) е че е много жега че да ходя на центъра и че не мога да ходя без пари а те няма(т) да ми дадат Колкото до компанията аз се махнах то ми е адски трудно Трудно е да се откажеш от някой който обичаш...

Revenger
07-11-2012, 20:09
Ето ти едно мнение и от момче. ;) Задръстените са малко ... интересни. Игнорирай всички , бъди вечно усмихната и покажи на тоя шибан свят,че не може да те контролира. Парите се печелят. На всички ни е трудно. Грабвай една книга и чети. През междучасията , когато излезеш на някоя градинка из града. Чети , образовай се . Все някой ще ти обърне внимание , и поне ще знаеш , че те е харесал. Опитай с грим да впечатлиш момчетата. Аз лично бих те харесал със сигурност , и като вътрешност и като външност. Понякога хората ТРЯБВА да се променят. Ако родителите ти те игнорират, и въпреки , че си опитала всичко продължават да го правят , заеби и тях. Все някога ще трябва да ти проговорят. Ще се оправиш , знам.;)

steli4eto
07-12-2012, 14:28
Алекс Бейби, ако не можеш да изкажеш мнение като хората, недей да пишеш, защото с начина по който си написала мнението си може още повече да отчаяш и да потиснеш питащият потребител.

scrooper
07-12-2012, 15:18
Познавам едно такова момиче- дребничко, свитичко. По- рано масата хора я игнорираха, мнозина дори обиждаха. аз не участвах в това, но не и бях и приятелка. По едно време явно й е дошло до гуша, защото изведнъж рязко се промени. Започна да се движи с по- малки от нея (които се кефят на всеки голям). И явно с тях се е научила да се отпуска, защото след известно време се осмели и започна да ходи при една компания, при друга, да размени 2 приказки. Все още имаше хора, които я задяваха по навик, от "доброто старо минало", но промяната у нея се усещаше и не след дълго това момиче не просто имаше един стабилен кръг от познати и приятели, а и стана от т. нар. "популярни"- ако излезе човек с нея, тя се поздравява с всеки 2ри; всъщност постоянно е навън/ по заведенията; привлича по 200 лайка на снимка във фейса; има си опашка от ухажори. Разбира се, и този начин на живот има своите негативи, но не е по темата.
С този пример искам да ти покажа, че можеш да се оправиш, та дори и да се "надминеш".
За да постигнеш нещо различно, трябва да сториш нещо различно.

SomeoneWhoCares
07-12-2012, 15:22
Ето ти едно мнение и от момче. ;) Задръстените са малко ... интересни. Игнорирай всички , бъди вечно усмихната и покажи на тоя шибан свят,че не може да те контролира. Парите се печелят. На всички ни е трудно. Грабвай една книга и чети. През междучасията , когато излезеш на някоя градинка из града. Чети , образовай се . Все някой ще ти обърне внимание , и поне ще знаеш , че те е харесал. Опитай с грим да впечатлиш момчетата. Аз лично бих те харесал със сигурност , и като вътрешност и като външност. Понякога хората ТРЯБВА да се променят. Ако родителите ти те игнорират, и въпреки , че си опитала всичко продължават да го правят , заеби и тях. Все някога ще трябва да ти проговорят. Ще се оправиш , знам.;)
Мерси за съвета Аз се промених буквално за няколко дена :) Стегнах се Отслабнах малко (въпреки че няма нужда щото съм около 45 кила) Пооправих се малко :D Косата,лицето...туй унуй И ще продължавам в същия дух! Мерси много на всички които ми помогнаха

sunnyinka
07-15-2012, 13:21
heyy spokoino az nqmam problema che ne puskat navan no. skoro imah problem che vsichki me mrazqt ot dsk i napravo taka izgubih malko smelost i kakvo li ne prosto si nameri novi priqteli sednete s maika si i bashta si i im kaji vsichko koeto mislish che ne e normalno ako imash telefoni na razni hora pone 1 istinski priqtel pitai gi dali moje da pokanish vkashti

IlovEmyPuffYToY
07-16-2012, 12:44
родителите ти до известна степен са прави да не те пускат сега на обяд в най-големите жеги, защото ги е грижа за теб, а е много опасно...Иначе..Можеш ли да се запишеш на нещо (някъде на закрито с климатик по възможност :D) и да си ходиш така за отръскване на напрежението и нови запознанства?

SomeoneWhoCares
07-16-2012, 13:51
родителите ти до известна степен са прави да не те пускат сега на обяд в най-големите жеги, защото ги е грижа за теб, а е много опасно...Иначе..Можеш ли да се запишеш на нещо (някъде на закрито с климатик по възможност :D) и да си ходиш така за отръскване на напрежението и нови запознанства?

Не се сещам за такава възможност..

ladyB.999
07-26-2012, 06:00
Ами... да беше казала така от началото, защото аз разбирам, че не те пускат НИКОГА и НИКЪДЕ!!! Иначе есен, пролет, зима- пускат ли те?