PDA

View Full Version : Проблем с възбуждането.



EricK
07-08-2012, 12:08
Случвало ли ви се е, да си легнете с приятел/ка с нагласата за секс обаче през главата ви да минават хиляди мисли, които да ви пречат?

Нещо подобно се случи с мен. Доста се чудих дали да пиша, но в крайна сметка реших че няма да е проблем. Както и да е.

Та...легнах с бившата си(тя искаше да го правим и беше малко пияна) с тази нагласа обаче същата вечер с компанията имахме малко проблеми с друга компания, и ми стана малко тъпо, доста изморен се чувствах, бях пийнал малко и бившата преди да почнем искаше да ходим пак...скапа ми са настроението и после не можа да ме възбуди. На всичкото отгоре в стаята беше доста топло и задушно...(май трябваше да излезем на терасата)

По принцип проблеми с ерекциите нямам, всичко си е ОК, предполагам че е заради настроението, но все пък искам да чуя други мнения по въпроса.

DragonLady
07-08-2012, 12:16
Споко от настроението ти е било. А и ти сам казваш, че тя не се е постарала да те възбуди, е какво очакваш тогава?

marilyn
07-08-2012, 13:31
Споко, нищо ти няма, случва се. И аз така един от последните пъти с бившия- с който никога не ми се е случвало да не му стане... беше пътувал през деня и за малко да направи катастрофа челен удар с 150км в час... иии се беше изплашил. Направихме го 1 път и после не успя повече... така че не се притеснявай, нищо ти няма.

anonymous708973
07-08-2012, 14:50
Нормално си е даже. И далеч не е задължително да са някакви ексцесии (като това с челния удар). Може просто да се притесняваш, че някой ще влезе, да ти е прекалено топло и задушно, да си имаш неприятности в училище/работа... Варианти бол.

DisappointedDreamer
07-08-2012, 14:51
Нормално е. Било е заради настроението ти. Случва се на много момчета. Егото ти ще оживее.

EricK
07-08-2012, 20:12
Мерси за мненията...oпределено се чувствам по - спокоен ^^

AnzaRe
07-08-2012, 20:14
Авторе,знаеш ли ти колко хора се мъчат по време на секс да мислят за различни неща,само и само да не свършват бързо?

EricK
07-08-2012, 20:27
Ням си на идея...но добре звучи :P ш пробвам...:D

Amore-Mio*
07-09-2012, 19:24
Не ми се е случвало, тъй като досега, винаги когато съм се чувствала гадно: той ме е карал да забравя за проблемите си, въпреки че не е било с нагласа за секс. След време просто всичко става от само себе си. Иначе не се притеснявай, било е от мислите, които са ти се въртели в главата. И от настроението.

mihooooo_9
07-11-2012, 20:21
Какво очакваш? Сред такава обстановка? Нормално е да не се поличат нещата, не стига, че не си в настроение, в стаята е задушно и топло?

EricK
07-12-2012, 14:10
Ахам :)

mechone
07-12-2012, 14:18
Няма нищо ненормално в тва, споко. Дишай, не си повреден!