PDA

View Full Version : Аеробика - доволни ли сте ?



sweet_mouse
07-08-2012, 14:21
Здравейте на всички. Искам да попитам момичетата които тренират аеробика доволни ли сте ? колко пъти седмично ходите и колко струва .. и другото което е спазвате ли някаква диета или ограничавате ли се от нещо щом спортувате ; пп .. дано получа отговор .. благодаря предварително :)

slynchoo
07-08-2012, 15:17
Ходих преди месец,но спрях защото не ме устройва часът,в който е.Аз ходих поне 3 пъти в седмицата..не знам от къде си,но аз плащах по 3 лв. за час,но можеш да си вземеш карта за цял месец,беше към 20-25лв. ;)
Не съм спазвала никакви диети,просто си хапвах малко по-здравословно,замених белия хляб с пълнозърнест,започнах да пия повече вода,да ям повече плодове и зеленчуци..но аз по принцип съм слаба и имах нужда просто да си поддържам тялото стегнато..
Упражнения са леки и след тва се чувствах много заредена с енергия..таа,пробвай..много е хубаво даже :)

sweet_mouse
07-08-2012, 16:47
благодаря ти много за отговора .. и аз съм не съм пълничка , но искам да се стегна малко защото само ям и неспортувам :| иначе и аз така мисля като теб да ям пълнозърнест хляб, повечко плодове и зеленчуци и така :)

LeprikonA
07-08-2012, 17:00
Аз си я правя вкъщи ( =. Доста приятно се чувствам след нея, принципно имам нужда от малко оформяне, отслабване тук-там и стягане, но я комбинирам и с бягане от скоро, така че се надявам да има ефект.

sweet_mouse
07-08-2012, 18:06
то и аз сега правя вкъщи едни упражнение .. надявам се да имат ефект :) но най - важното е да имаме търпение :D

nymphadora
07-09-2012, 14:12
Ходя два пъти седмично и съм много доволна.Там се потя за страх,пък после съм заредена с енергия ^.^

lqlq89
07-10-2012, 17:33
Аз си я правя вкъщи ( =. Доста приятно се чувствам след нея, принципно имам нужда от малко оформяне, отслабване тук-там и стягане, но я комбинирам и с бягане от скоро, така че се надявам да има ефект.

Упражнения ли правиш или гледаш някое клипче? Може ли линк или името му?