PDA

View Full Version : След време?



fenasf
07-08-2012, 18:43
Хвърлил съм око на едно момиче, и тя ми се кефи. Проблемът е, че ако сега тръгнем много хора ще ме намразят заради това. Струва ли си да гоня дивото или да поизчакам нещата да се наредят ? Има ли опасност да почне да ме възприема само за приятел, и ако да как да го предодвратя ? :-D

SisiStrange
07-08-2012, 18:58
Защо ще те намразят?
Ако много я харесваш, другите няма значение какво мислят.

mr_nikolov
07-08-2012, 19:12
Защо ще те намразят?
Ако много я харесваш, другите няма значение какво мислят.

Напълно съм съгласен. Това кой какво ще каже не трябва да те грее ако мислиш че това е момичето.

ramses
07-08-2012, 19:19
Хвърлил съм око на едно момиче, и тя ми се кефи. Проблемът е, че ако сега тръгнем много хора ще ме намразят заради това. Струва ли си да гоня дивото или да поизчакам нещата да се наредят ? Има ли опасност да почне да ме възприема само за приятел, и ако да как да го предодвратя ? :-D

Ако не е нещо по-специално - 3-та глуха и да се събира със себеподобните си. Ако толкова ти харесва пък, трябва да прецениш - ако те намразят тия хора, би ли ти пукало? Какви биха били последствията? Само не забравяй закона, формулиран под един или друг смисъл от Нютон и Мърфи, че всяко действие си има равно по сила и противоположно по посока противодействие - не знаеш какво губиш, когато печелиш и обратното!
Успех! ;)

AnzaRe
07-08-2012, 19:28
РАмзес,рамезес... иска да ти каже чисто и просто
Имаш аверка - няма свобода,нямаш аверка - имаш свобода.
Абе прей каквото искаш "І

slimbo
07-08-2012, 19:55
РАмзес,рамезес... иска да ти каже чисто и просто
Имаш аверка - няма свобода,нямаш аверка - имаш свобода.
Абе прей каквото искаш "І

Той е казал квото е искал да каже .... По-скоро е това..... 1 вариант : обичаш момичето и ти на нея и допадаш заедно сте ,но губиш др. хора... 2вариант: не обичаш момичето и тя не те обича ти имаш симпатии към нея , но я губиш и печелиш др. хора ИЗВОД: прецени кое е по-важно за теб момичето или тези хора така или иначе се получава нещо от гореспоменатите

AnzaRe
07-08-2012, 20:04
Той си решава.

NqkfaNikakva21
07-08-2012, 22:05
Кво ви пука за другите, бе? Я си гонете собственото щастие, а не чуждото.

SmilezZz
07-08-2012, 23:00
Това ме навежда на мисълта, че не я харесваш достатъчно?
Права ли съм?
Ако наистина я харесваш - действай. Да не те бърка хорското мнение.

mal4oty
07-09-2012, 07:54
Колкото по скоро толкова по добре.

Hilary_
07-09-2012, 08:10
От кога зависиш от другите?

fenasf
07-09-2012, 14:57
Абе ако наистина ставаха нещата така, по улиците щяха да се разхождат небръснати, вонящи на пот хора с коси пълни с въшки и щеше да е анархия :-D Малко или много, всички зависим от хорското мнение, даже то е особено важен фактор в нашия живот - дори в демонстрирането на непукизъм се крие още по силна зависимост от него...но това е друга тема

По ми е интересно как да запазя вниманието на момичето на някакво ниво (дори колкото да помниче се познаваме), без да попадам във friendzone, докато дойде подходящ момент ? Как мислите ? :-D

kyon
07-09-2012, 15:35
Небръснене,къпане... това заради хората ли го правиш? Лош пример^^

Hilary_
07-09-2012, 15:38
Малко или много, всички зависим от хорското мнение, даже то е особено важен фактор в нашия живот - дори в демонстрирането на непукизъм се крие още по силна зависимост от него...
Мнението им е важно ако ти решиш да бъде. Видът зависи от личните вкусове, а не от чуждия!
Отделен въпрос е, че не всеки може да бъде толкова независим от другите.

Amore-Mio*
07-09-2012, 16:37
Изобщо да не ти пука. Винаги ще има хора, които няма да харесат даден човек - това в никакъв случай не бива да ти подейства и да спира да общуваш с него.

Така, че действай. Това може да бъде истинската ти любов и правилния за теб човек.

fenasf
07-09-2012, 19:52
Мм добре, скоро имам едно излизане с нея, стискайте палци :P

comics
07-10-2012, 12:11
Сега ще ти кажа как стоят нещата при жените. Когато една жена се запознава с мъж, тя веднага си прави преценка за него- дали ще е само приятел( френзона) или нещо повече. Ако прецени, че ще е нещо повече с него, и не се случва нищо за определен период от време, тя го слага във френдзоната и край. От там излизане няма.

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 12:16
Много често не си струва да преебеш приятелите си,заради мадама.Или казано малко по-вулгарно- "Недей заради п*тка,п*тка да ставаш!" ... Надявам се,че това дава отговор на коментарите от сорта на : "Какво значение има какво мислят другите?"...

comics
07-10-2012, 12:46
Много често неговите приятели ще го пре*бат заради п*тка. И това да го има предвид.