PDA

View Full Version : Влюбих се в УЛИЧНИЯ МУЗИКАНТ...



peace94
07-08-2012, 20:28
Здравейте! Историята ми е кратка - живея за 1 месец във Варна и се влюбих в един уличен музикант... Много е хубав и гласът му е страхотен, само като го чуя да пее ми омекват краката (пичът е някъде на 20 +/- 1-2 години и не е от ония нечистоплътните :D). Та, въпросът ми е как според вас да му привлека вниманието, т.е. да му покажа, че го харесвам. Искам да е по такъв начин, че да е запомнящо се, защото предполагам не съм първата и последната, която си го е харесала... Нямам намерение за нищо сериозно, просто лятно приключение, пък каквото стане, може и нищо да не стане :D Получих няколко идеи, но да видя и вашите :) Едната идея, която засега ми се вижда най-добра, е да му пусна банкнота с листче с номера ми, ноо не съм много убедена дали ще проработи, а пък и той няма как да разбере, че е от мен, може всеки да го е пуснал... helppppppppp

SisiStrange
07-08-2012, 20:32
Усмихни му се закачливо и му смигни, докато пускаш листчето. Ще забележи, че си ти. После вече зависи от него. И от това дали има телефон.

Зайче..
07-08-2012, 20:32
уф, и аз имам 1 подобен на твоя проблем. ама при мен драмата идва от тва, че тоС е руснак пък аз никога не съм учила руски :lol:
мани, мани. :D
ти на колко си? :D
бтв, скоро може да идвам към Варна :D

AnzaRe
07-08-2012, 20:33
Запей и ти

peace94
07-08-2012, 20:35
Запей и ти

аз ако запея, както съм настинала, най-много да емигрира :D :D

AnzaRe
07-08-2012, 20:37
Къде е този уличен музикант ппц във Варна?

peace94
07-08-2012, 20:39
Къде е този уличен музикант ппц във Варна?
този въпрос защо е :D

AnzaRe
07-08-2012, 20:41
еМ ПИтам бе...

peace94
07-08-2012, 20:58
еМ ПИтам бе...
... :D

w0sh
07-08-2012, 21:26
НАПИШИ СИ ИМЕТО НА ЛИСТЧЕТО

!!!!

soulution master


Ако е оня дето свири песни на Металика - това не съм аз.

Предложи му да отидете на Час Пик.

Tyler The Creator
07-08-2012, 21:55
Ти свириш - той пее... перфе.

peace94
07-08-2012, 22:05
НАПИШИ СИ ИМЕТО НА ЛИСТЧЕТО

!!!!

soulution master


Ако е оня дето свири песни на Металика - това не съм аз.

Предложи му да отидете на Час Пик.

български песни бяха, може и да са негови нз

естествено, че ще си напиша името, ама това кво ми помага?

peace94
07-08-2012, 22:07
Ти свириш - той пее... перфе.


в такъв случай репертоарът ни ще се състои от мила моя мамо и началните акорди на smoke on the water :D

peace94
07-08-2012, 22:09
уф, и аз имам 1 подобен на твоя проблем. ама при мен драмата идва от тва, че тоС е руснак пък аз никога не съм учила руски :lol:
мани, мани. :D
ти на колко си? :D
бтв, скоро може да идвам към Варна :D

на 17, емии кво да ти кажа давайте поучимся :D

AnzaRe
07-09-2012, 07:07
Аз го познавам бе

peace94
07-09-2012, 07:12
Аз го познавам бе

Хаха, вярно ли?? един такъв русичък?

AnzaRe
07-09-2012, 07:12
С зелено-сини очи?

peace94
07-09-2012, 07:14
С зелено-сини очи?

е не съм го гледала толкова, не му помня очите... последния път беше с една синя карирана риза (вчера)

AnzaRe
07-09-2012, 07:19
Отиди при него ще ти се усмихне :) и ще поговорите.

peace94
07-09-2012, 07:25
Отиди при него ще ти се усмихне :) и ще поговорите.

еми да, обаче съм малко срамежлива, когато си харесвам някого и ей така на прима виста, ако отида, ще почна да се червя и да ми се връзва езика, щото е тоооолкова сладък... по-скоро ще се притесня отначало, после като тръгне разговор нямам проблем. и все пак не искам да изглеждам нелепо, пък и сигурно го заговарят сумати момичета

само да те питам: знаеш ли на колко е?

prosto_chovek
07-09-2012, 08:58
иди при него с едно дайре и почни да му пригласяш :)

ADMIRALKA14
07-09-2012, 09:02
Отиди при него ще ти се усмихне :) и ще поговорите.

Бат ти AnzaRe те уреди :D

peace94
07-09-2012, 09:08
Бат ти AnzaRe те уреди :D

е къде ме е уредил, той спря да ми отговаря :D

horacio
07-09-2012, 09:39
Отиди при него, усмихни му се и му кажи - много хубаво свириш/пееш (нз кво праи) и тогава му пусни номера ти ;д

nIkEnCeTy_bE
07-09-2012, 09:52
ЕЕ, само аз ли не го знам този така хубав музикант. хахах Днес ще ми се наложи да мина от там и ще му кажа, спокойно. хахах Това с листчето е добре, пробвай, какво пък толкова и без това си само за лятото тук.

PyCoKoCkA93
07-09-2012, 12:47
Банкнота и бележка-ок.Но не му давай номера си,а напиши името си и място и час за среща.И като му даваш банкнотата му се усмихни и му кажи :"Много ми харесват песните ти и ще се радвам да те видя пак." И си тръгни...

cyclops
07-09-2012, 14:17
Според мен ако ходиш да го слушаш всеки ден той самия ще те забележи :) А иначе идеята с телефона не е лоша, но изчакай първо да ти обърне внимание, че си там и се интересуваш от него/музиката му.

Amore-Mio*
07-09-2012, 17:12
Усмихни му се закачливо и му смигни, докато пускаш листчето. Ще забележи, че си ти. После вече зависи от него. И от това дали има телефон.

Съгласна съм. Лично, аз бих забелязала това, ако бях на негово място. Или просто се запознай с него, колкото и налудничаво да звучи. Все пак не търсиш нещо сериозно, а някакво приключение. Поеми риска и това е.

ShtrudeL
07-09-2012, 17:19
Ако е толкова прекрасен колкото го описваш, бих стояла с часове да го слушам и гледам. Дали пред/до него, дали някъде по-скрито, това е най-хубавото, което можеш да направиш за него.

AnzaRe
07-09-2012, 17:40
За повода тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=Z5ZlnkYjnNI

peace94
07-09-2012, 20:32
За повода тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=Z5ZlnkYjnNI


Да, ама пича днеска го нямаше... :(((

Anonyss
07-09-2012, 20:41
Има вътрешна намеса :D

peace94
07-09-2012, 21:09
Има вътрешна намеса :D

е кво има, той само ми пуска мухата и ме дразни... :D

bilqnavod
07-09-2012, 21:40
ле ле това не ми се е случвало :D, няма какъв съвет да ти дам съжалявам, но ако се получи ще се радвам за ввас. Аз съм на страната на любовта... :))))

error92
07-09-2012, 23:51
Да ти имам проблемите :о .. да ида да го заговоря вместо теб ?

Anonyss
07-10-2012, 07:14
е кво има, той само ми пуска мухата и ме дразни... :D

Имах в предвид, че за да го няма, некой от форума му е казвал нещо :D

slimbo
07-10-2012, 07:24
Отиваш до него усмихваш се може и да му кажеш супер песен или нещо такова и после да го заговориш на няква тема примерно от кога свириш и темп подобни глупости и после да направиш това с листчето...... и може и да намигнеш като си тръгваш.......

peace94
07-10-2012, 07:59
Имах в предвид, че за да го няма, некой от форума му е казвал нещо :D

да ме саднеш ли се опитваш, че не можах да разбера... :D

AnzaRe
07-10-2012, 08:18
Абе ти още ли си в форума бе?
Ти вместо да отидеш стоиш тук...

peace94
07-10-2012, 08:25
Абе ти още ли си в форума бе?
Ти вместо да отидеш стоиш тук...

е нали ти казах, че снощи ходих :D
пък и аз съм на работа през деня, не мога да си вея коня по подлезите :D

cyclops
07-10-2012, 08:30
Всъщност ако се притесняваш, че си много директна предоставяйки му телефонния ти номер. Можеш първо да почнеш да му пускаш листчета с разни бележки. Не любовни, но закачливи :)

ledenakrasota
07-10-2012, 08:32
Най-добрата ти приятелка знае какво да прави. Просто й кажи кое е момчето. ;D

comics
07-10-2012, 11:43
Питай го дали иска да ядете сладолед някой път. Не мисля, че е толкова трудно и непосилно. + това предложението не е толкова директно като "знаеш ли кви неща умея с език", не те представя като лесна: "без да си ми искал номера, аз ти го давам. По принцип правя така". Нито пък е обвързващо като обяд/вечеря. За един сладолед време можеш долу-горе да го прецениш що за човек е.

peace94
07-10-2012, 15:25
СУУУУУУПЕР МНОГО ви благодаря на всички, но аз се отказах от тая работа...

IWannaBeSedated
07-10-2012, 19:06
^
От любопитство, защо ? :D

slimbo
07-11-2012, 08:35
^
От любопитство, защо ? :D

.....................

heartshapedbox
07-11-2012, 08:47
Ех и на мен ми стана любопитно сега :Д

LadyDi
07-11-2012, 11:23
Аз пък не разбрах къде пее тоя Дон Жуан...

liverp
07-11-2012, 13:09
Запей и ти
Става ми смешно като си гп представя :D

peace94
07-11-2012, 14:02
Ох, айде като има такъв голям интерес (не очаквах) :D ами защото първо, че ме е срам - той пичът си пее, и аз как изобщо да го заговоря, докато пее??! :D плюс това с толкова хора наоколо... Другото е, че ми казаха, че обикновено почти никога не се получава, когато момичето прави първата стъпка и при мен досега е било точно така, така че... няма смисъл :)

P.S.: нещо ми е прецакано и не мога да изпращам лични съобщения, да знаете - само ги получавам :D ако на някого толкова спешно съм притрябвала, можете да ми дадете скайп примерно, аз ще ви намеря :)

LadyDi
07-11-2012, 14:03
КЪДЕ ПЕЕ!!!!?

CupcakeKitty
07-11-2012, 14:13
КЪДЕ ПЕЕ!!!!?

е няма да ти каже бе.. тя ревностно си го пази (rofl)

peace94
07-11-2012, 14:14
КЪДЕ ПЕЕ!!!!?

на подлеза до Катедрала беше, 3 пъти съм го виждала там

LadyDi
07-11-2012, 14:15
е няма да ти каже бе.. тя ревностно си го пази (rofl)

Ах, Боже, ще ѝ го открадна :lol:
Просто съм любопитна като котка.

peace94
07-11-2012, 14:15
е няма да ти каже бе.. тя ревностно си го пази (rofl)

:D :D да, нали...

tori
07-11-2012, 15:53
Оул, толкова сладко звучи. Поканата за сладолед със сигурност ще я приеме много добре в тая жега. Успех.

mal4oty
07-11-2012, 18:53
И най-големия сваляч е започнал с провал така че .. нищо не ти струва да пробваш.Относно как да го заговориш докато пее - седни някаде и стой докато изпее дадената песен, пък после отиди при него и го заговори, ако нищо не стане поне знаеш че скоро се махаш от града така че .. ти си

peace94
07-11-2012, 19:33
Да ви кажа днеска пак минах (случайно, нямах намерение да го заговарям или нещо, от там ми е пътя) и пак го нямаше, така че има 2 варианта:
1) разбрал е, че може и някое момиче да го заговори и се е изнесъл :D
2) ходи там само петък, събота и неделя, щото аз тогавасъм го засичала
тоест и да не се бях отказала, пак нямаше как... :D

Amellia
07-11-2012, 20:52
Значи вдругиден трябва да си там. Хайде, хайде, създай една любовна историйка през лятото, та да позавиждаме, ние, самотните.
Сериозно, мини в петък и направи нещо по въпроса. А ние ще чакаме продължението на историята..
Бих ти дала и съвет, ама не ме бива в тия неща, а и не съм особено изобретателна.

reni7o0o
07-11-2012, 22:56
да не е този в подлеза до катедралата? ако е той момчето има УНИКАЛЕН глас!!! единственото за което се сещам е отиваш сядаш на земята пред него, усмихваш му се едно мило и като спре да пее и свири казваш едно ЗДРАСТИ и от там нещата би трябвало да си тръгнат... :) Успех.

reni7o0o
07-11-2012, 23:02
е да де той е... кой да чете... :Д
една вечер минавах с една приятелка от там и подлезе беше супер празен, чак ми стана жал за момчето, как седи един такъв самичък...
и дето съм от хората, които не дават пари на просяци и музикални инвалиди ми идеше за него да изкарам един куфар с пари и билет за някоя друга държава където ще го оценят, че тука наще певции или са чалгари или никой не ги слуша :(

reni7o0o
07-11-2012, 23:15
Ох, айде като има такъв голям интерес (не очаквах) :D ами защото първо, че ме е срам - той пичът си пее, и аз как изобщо да го заговоря, докато пее??! :D плюс това с толкова хора наоколо... Другото е, че ми казаха, че обикновено почти никога не се получава, когато момичето прави първата стъпка и при мен досега е било точно така, така че... няма смисъл :)

P.S.: нещо ми е прецакано и не мога да изпращам лични съобщения, да знаете - само ги получавам :D ако на някого толкова спешно съм притрябвала, можете да ми дадете скайп примерно, аз ще ви намеря :)

Стига с тоя срам. Ще ти нахвърля набързо моята история. МИналата година съвсем случайно се запознах с едно момче (колега на братовчедка ми) и си викам, а тоя я го видя някога, я не и не го отразих първоначално. Обаче, като го позагледах и като взех, че го харесах, такъв срам ме хвана, че чак забравих как се приказва. :D
И срам, срам ама го издирих единия ден и директно му казах, че го харесах и искам да излезем. И за мой късмет пък човека се зарадва. И така вече цяла година съм с него и му натяквам колко съм смела. :D
Така, че ако искаш пробвай се, нищо не губиш. А и момчето от двата пъти в които съм го засичала ми изглежда супер свястно. Ако беше някой, дръпнат злобар, дето да те резне задето си го заговорила и да се държи надменно, нямаше да е под подлеза с китара в ръка пеещ бг музика. ;)

peace94
07-13-2012, 12:37
Много се извинявам, че пиша пак тука и не е по темата, но някой настоятелно ми пише лични съобщения, които аз не мога да видя-просто ми излиза, че имам ново и дотам... този някой, ако още има интерес, не знам... да коментира в тая тема :D

Chacho
07-13-2012, 12:39
Горе вдясно до профила ти има една стрелка, която отваря падащо меню. Ще намериш "Съобщения".

peace94
07-13-2012, 12:46
Горе вдясно до профила ти има една стрелка, която отваря падащо меню. Ще намериш "Съобщения".

да, и като имам ново е по-тъмна, наясно съм, само че като вляза нищо не ми изкарва и на мен не ми дава да пиша съобщения

Chacho
07-13-2012, 12:47
Може да ти е препълнена кутията.

peace94
07-13-2012, 12:48
не е, имам само 71 от 500

polssa
07-13-2012, 13:35
айде де, кво стана ? :D
действай сега ;д

cveti685
07-13-2012, 17:25
E, има ли развитие историята ? :P

SuNsEt
07-13-2012, 20:29
Значи вдругиден трябва да си там. Хайде, хайде, създай една любовна историйка през лятото, та да позавиждаме, ние, самотните.
Сериозно, мини в петък и направи нещо по въпроса. А ние ще чакаме продължението на историята..
Бих ти дала и съвет, ама не ме бива в тия неща, а и не съм особено изобретателна.

Подкрепямм тотално ;Д

Izabela97
07-14-2012, 11:24
Чак на мен ми стана интересно :D Давай, отиди и го заговори, че някоя може да се престраши докато ти събираш смелост :) Късмет ! :)

t1nk3rb3ll
07-14-2012, 18:45
Абе, откакто е излязла темата седя и чакам развитие! :D Няма да ти давам съвет, защото си получи вече доста разумни :) И за да кажа и нещо по темата за уличните музиканти, видях едно страхотно момче с китара в Бургас, пееше уникално! :)

an0n1mna
07-15-2012, 19:00
ее хайде отиди го заговори де .. нищо не губиш като опиташ :)

jghgh
07-15-2012, 19:32
Почти сигурна съм за кой музикант говориш и даже и името му знам, ако е същия, за който говориш и ти, което е много много много вероятно.

Пусни му бележка "Сладолед някой път?" и няква паричка, усмихвай се, като минаваш всеки път покрай него.. по най-чаровния начин.
Ако не си толкова смела, защото това си е дръзко, просто изчакай песента да свърши и кажи: "Много хубаво пееш". Е така, като любител. Артистите обичат вниманието. После кажи едно: "Хайде да се запознаем, аз съм ...." и това е. Ама все едно ей така, чисто приятелски, добронамерено. Аз много често скривам реалните си намерения така, като се правя на много контактна. Не е нужно да бързаш. За начало - толкова. Следващия път като го видиш: "Оо, как си, кво правиш? Имаш ли време за сладолед, кога ще почиваш?" - някакъв такъв кратък разговор. Идеята за сладолед наистина е страхотна. Като тръгнете за сладолед, щото тоя едва ли ще ти откаже, почни да му разправяш за какво си тук, че си тук за малко и т.н. Това още повече ще се върже с твоята теория, че си контактна и си търсиш някакви познати във Варна, че да минава по-бързо и по-забавно времето. Играй, животът е игра, театър. А и наистина е вярно, че си за малко тук, така че... Има начини да се държиш като приятно-разсеяна и да не изглеждаш лесна, напориста, досадна, ами по-скоро весела, забавна, бъбрива и контактна. Оттам нататък става по-лесно - повече контакт с очи, усмивки, разпитваш го за него, пускаш от време на време някой друг комплимент!

Да, лесно е на думи, но замисли се какво предизвикателство е това и колко доволна ще си после от това, че не си като всички други, а си постъпила смело. А и много често на другия човек му трябва съвсем малко, за да запали. Дори и да се откажеш, преди да си стигнала още до предложението за сладолед, малка инициативност може да е достатъчна, за да се развият нещата и за да започне той да те търси.

peace94
07-16-2012, 13:27
Ами този уикенд нямах време и минах само веднъж от там и го нямаше... дaже си бях написала и бележчица, ама като няма на кого да я дам... :D

an0n1mna
07-16-2012, 13:34
ее някоя мадама му е дала първа бележчица, ти докато се навиешш ти го отмъкнаха :D

peace94
07-16-2012, 13:50
ее някоя мадама му е дала първа бележчица, ти докато се навиешш ти го отмъкнаха :D

хаха, кво да ти кажа-той губи :D

jghgh
07-16-2012, 21:42
Губи, че няква срамежливка, дето никога не е подозирал, че съществува (понеже тя не го е заговорила), не го е заговорила... Добра логика.

"Продавай" се на пазара по-добре... щом си яка стока, продавай се, рекламирай се, не се скатавай... не да обясняваш, че само някви колхозни стоки за по левче се харчат, когато се скатаваш и никой не знае за теб.
Предполагам, добре разбираш метафората...


Днес го видях тоя твоя пич на подлеза на Катедралата, със захвърлен калъф доста по-далеко от него самия, пеещ "Богатство" на Тангра в около 20 часа ... Не си е заминал. Аз съм сигурна, че ти за него говориш.

Пробвай се ffs!

IncendiaSanctus
07-16-2012, 22:56
Абе само на мен ли ми се струва че авторката е с акъл на 12-годишна ?
Влюбила се била в уличен музикант... Абе ей, момиче, я се стегни !
Може да ти е харесал, ама да приказваш, че си се влюбила - ЪПСУРТ ! -_-

peace94
07-17-2012, 06:55
Абе само на мен ли ми се струва че авторката е с акъл на 12-годишна ?
Влюбила се била в уличен музикант... Абе ей, момиче, я се стегни !
Може да ти е харесал, ама да приказваш, че си се влюбила - ЪПСУРТ ! -_-

олее, аре оправи се малко, тва заглавие беше за да привлече хора в темата, не съм се влюбила... ти май си с акъл на 12-годишен, че приемаш всичко толкова буквално :)

peace94
07-17-2012, 06:57
Вчера щеше да стане работата, отидох при него и тъкмо да се запозная (не ме беше срам между другото) се отказах, защото гледаше толкова злобно и надменно, че си викам "къде съм тръгнала..." и съвсем осъзнато го подминах. Благодаря наистина много на всички, смятам темата за приключена! :)

CocktailMaker
07-29-2012, 00:25
Преди няколко дена видях един пич да свири и пее в подлеза една от любимите ми песни. Сигурно е бил той. Не помня точно как изглеждаше, сигурно ако го видя за втори път няма да го позная, но пееше по-добре и от някои световноизвестин певци...
Не се безпокой, всяко зло за добро! ;)

qkitaki
02-08-2013, 02:10
Здравейте на всички!Скоро се регистрирах тук защото съвсем случайно,докато си търся дали някой не ми е качил клипове и снимки някъде си,проверявам в гугъл и ми излиза тази тема.Зачетох се, за да разбера дали случайно това не съм аз,а от всички коментари си личеше,че определено това съм си аз Ицо от подлеза,улиците,рок клубовете и т.н. Госпожице,не разбрах защо те е било срам да ме заговориш,не съм лош човек (поне аз така си мисля :Д) не знам защо ти се е сторило,че гледам "злобно и надменно",може би съм бил замислен нещо в този момент,но няма значение... Ето разкрих се най-после!!! :) :Д http://www.facebook.com/hristo.vasilev.9

Auriss
02-08-2013, 04:47
^ хаха, сладури ;д

minchorna
02-08-2013, 06:15
хахаха след дъжд качулка..момата вече е омъжена и с 2 деца :D

gabi_94
02-08-2013, 06:48
Ех, може би има полза от тия теми за случайни непознати...Принципно не пиша коментари често но ще ми е интересно ако поне сте се запознали. Тъй че след време някой може да драсне какво е станало :D

DENKAZ
02-08-2013, 07:16
Губи, че няква срамежливка, дето никога не е подозирал, че съществува (понеже тя не го е заговорила), не го е заговорила... Добра логика.

"Продавай" се на пазара по-добре... щом си яка стока, продавай се, рекламирай се, не се скатавай... не да обясняваш, че само някви колхозни стоки за по левче се харчат, когато се скатаваш и никой не знае за теб.
Предполагам, добре разбираш метафората...


Днес го видях тоя твоя пич на подлеза на Катедралата, със захвърлен калъф доста по-далеко от него самия, пеещ "Богатство" на Тангра в около 20 часа ... Не си е заминал. Аз съм сигурна, че ти за него говориш.

Пробвай се ffs!

Много добър отговор.

Godzilla
02-08-2013, 09:11
Здравейте на всички!Скоро се регистрирах тук защото съвсем случайно,докато си търся дали някой не ми е качил клипове и снимки някъде си,проверявам в гугъл и ми излиза тази тема.Зачетох се, за да разбера дали случайно това не съм аз,а от всички коментари си личеше,че определено това съм си аз Ицо от подлеза,улиците,рок клубовете и т.н. Госпожице,не разбрах защо те е било срам да ме заговориш,не съм лош човек (поне аз така си мисля :Д) не знам защо ти се е сторило,че гледам "злобно и надменно",може би съм бил замислен нещо в този момент,но няма значение... Ето разкрих се най-после!!! :) :Д http://www.facebook.com/hristo.vasilev.9

Някои хора просто така си изглеждат. И мен ги е страх да ме заговарят.
That's life.

qkitaki
02-08-2013, 15:53
Хахах,момичето явно още не ми е видяло коментара,но все някога ще го види. :) Между другото ви каня на концерта ми в другия петък,ако от тези които ме знаят съм им харесал какво правя,да заповядат! :) http://www.facebook.com/events/248233005311880/permalink/249599525175228/?ref=notif&notif_t=like

POLLINA
02-08-2013, 16:04
ооо колко сладка темааааа <3
изчетох я с голям интерес и най-малко очаквах да се появиш и ти накрая:Д

CoNviCt
02-08-2013, 16:10
Какъв малшанс.

qkitaki
02-08-2013, 16:18
хахаха след дъжд качулка..момата вече е омъжена и с 2 деца :D


ооо колко сладка темааааа <3
изчетох я с голям интерес и най-малко очаквах да се появиш и ти накрая:Д

На мен ли го казвате хаххаа :Д Когато го видях преди месец и нещо не можах да повярвам :Д

POLLINA
02-08-2013, 16:20
O и това,ако не е намеса на съдбата :cool:
намери я ! :cool:

qkitaki
02-08-2013, 16:20
айдеее аз се запътвам към подлеза! :Д:Д

shmatarok
02-08-2013, 16:22
О, това вече е интересно развитие. :Д

JoLLiE92
02-08-2013, 16:50
хаха супер сладко :)
пиши и лично съобщение?

Deadlock
02-08-2013, 18:07
Страхотно! =)

Бях във Варна това лято и те помня, страхотен си!

Тази тема ми изпълни вечерта =)

SunT
02-08-2013, 18:23
Новата ми любима тема ^.^ оправихте ми настроението. Ицо, знам че сигурно всички ти го казват, но много яко пееш наистина! ^.^

qkitaki
02-08-2013, 22:34
хаха супер сладко :)
пиши и лично съобщение?

Писах и но все още нямам отговор...

qkitaki
02-08-2013, 22:34
Новата ми любима тема ^.^ оправихте ми настроението. Ицо, знам че сигурно всички ти го казват, но много яко пееш наистина! ^.^

Благодаря ти,наистина :))))

Deadlock, Благодаря! :)

Delvecchio
02-08-2013, 22:47
Абе,тя да не е имала предвид оня русия пич с дългата коса :D

qkitaki
02-08-2013, 22:51
Абе,тя да не е имала предвид оня русия пич с дългата коса :D

Той не свири там :Д:Д

Delvecchio
02-08-2013, 23:04
Не знам,ама някой свири knocking on heavens door всеки път като мина покрай катедралата и ако си ти,Благодаря ти,че те има :D

qkitaki
02-08-2013, 23:14
Не знам,ама някой свири knocking on heavens door всеки път като мина покрай катедралата и ако си ти,Благодаря ти,че те има :D

Аз я свиря да с нея се разпявам :Д:Д:Д:Д

peace94
02-09-2013, 17:45
Запознахме се.. :D

JoLLiE92
02-09-2013, 17:55
йеййй :)

smil4eto
02-09-2013, 19:09
И получи ли се нещо? Много интересно ми стана,тва е като сюжет на някав роман. :):)

POLLINA
02-09-2013, 19:13
оооо <3 какво станаааа :cool:

Kaena Smith
02-09-2013, 19:42
Следва продължение... :D

Eli_Kraicheva
02-10-2013, 12:33
Отиди при него, усмихни му се и му кажи - много хубаво свириш/пееш и тогава му дай номера си и му кажи да ти звънне някои ден за по кафе

li0n
02-10-2013, 12:35
Тази тема е от лятото, бе.

JoLLiE92
02-10-2013, 12:42
Да, и 3 мнения по-горе пише, че вече се познават. :D

asp1r1n94
02-10-2013, 18:06
Чакаме следващия епизод... :D

minchorna
02-11-2013, 08:02
Айде бе гугутки мамини сладки ,налазихте ли се вече ? :D

laila_94
02-11-2013, 17:21
Какво се случии ? Има ли развитие ,красивата история ///

SHPAIdURmeN
02-11-2013, 19:29
Чакаме 2-ри сезон, ехоооооооооо :D ?

laila_94
02-12-2013, 07:36
Май се залюбиха и забравиха за форума хаха :))))