PDA

View Full Version : Дайте ми савет моля!!



Vqr4eto_1234
07-08-2012, 20:30
Начи има едно момче което горе долу ме кефи(с това имам предвит, че е много хубав и сладък, но просто е по голям) и преди няколко дни разбрах, че и той ме харесва. Той е по голям от мен с 3 години и може да го сметните за тъпо, но как да кажа не искам да ставаме гаджета просто ще ми е неловко и някакси не ми стиска. Понеже той е от селото ми и ми призна по скайпа и ми каза, че след 3 дена, когато се върна ще ми го каже в очите. И така аз си отидох на село и първо той ми писа смс, че иска да се видим и да си поговорим, но аз видях много късно смса и неможахме да се видим на саме. Дъщият ден излязохме с други приятели и той по едно време ме помоли да отидем другаде само двамата, за да си поговорим, но аз трябваше да си тръгвам, защото щяха да ми се карат, но и аз незнам вече какво ми стана тогава и го отрязах и му казах друг път. На същата вечер той ми писа и ме пита защо просто не му дам шанс да ми каже всичко в очите и в продължение на дискусията ми написа, че там кадето живея имало много по хубави момчета, които щели да ме прегръщат и целуват и след това ме блокира и днес, когато излязохме той и още негови приятели стояха много по далече от нас и когато например го погледна той веднага си мести своя поглед а иначе гледаше само в мен. И реших да поговоря с него, но незнам какво точно да му кажа и ако някои е имал подобна случка или ако се сеща нещо, което мога да му кажа много моля да пише. Благодаря ви предварително!!!Извинявам се за грешки, които съм пропуснала!

AnzaRe
07-08-2012, 20:35
Чисто и просто незнаеш какво искаш и не си решителна http://www.teenproblem.net/forum/images/icons/icon13.png

HoBaTopka
07-09-2012, 11:07
Кво ще му казваш като не го харесваш??? Остави го да те преживее и толкова. Друг е въпроса, че той ти е признал по скайп, а не в очите..

LadyDi
07-09-2012, 11:14
Кво ще му казваш като не го харесваш??? Остави го да те преживее и толкова. Друг е въпроса, че той ти е признал по скайп, а не в очите..
Ми тя пък да му беше дала шанс да ѝ го каже в очите ли...

PyCoKoCkA93
07-09-2012, 11:14
Първо си оправи писането,пък след това мисли за гаджосване..Като гледам сигурно имаш-нямаш 13-14 години.Поне поведението ти отговаря на толкова де.Като пораснеш още на акъл,тогава мисли за момчета.Вероятно тогава няма да правиш такива тъпи изцепки,а след това да се чудиш и маеш защо момчетата правели така и еди-как си...

HoBaTopka
07-09-2012, 11:26
Ми тя пък да му беше дала шанс да ѝ го каже в очите ли...

Е, той е можел да изчака подходящия момент и да не го казва по скайп.

LadyDi
07-09-2012, 11:28
Е, той е можел да изчака подходящия момент и да не го казва по скайп.
Е, айде сега, все едно не знаеш на тия години как се гледа на скайп. То ако не е съобщено в скайп и официално обявено във фейсбук, значи не е легитимно.

Amore-Mio*
07-09-2012, 18:07
Виж, момиче! Време е вече да пораснеш и да знаеш самата ти какво искаш. И е време , също, да станеш решителна и уверена в своите постъпки и мисли. Няма какво да поговориш с него. Разбрал е, че не го харесваш и това е. И между другото: защо не ти стиска да си с него? Нали го харесваш? Тогава какво те спира? На колко си?