PDA

View Full Version : Проблем!! Имам нужда от съвет??



ktsvetkova
07-08-2012, 21:01
Аз сам на 14г. сега влезнах в гимназия. Имам проблем ... миналата година септември започнах да се водя в една компания ... от там си харесах едно момче , което е с 2 години по-голямо от мен. Нямаше нищо между нас, но мен ме хвана страх да не разбере, че го харесвам понеже взеха много хора да научават за моите чуства към него. Впоследствие тои разбра и после и аз му признах чуствата си очи в очи ... той нищо не ми отговори просто мълча и ме гледа. След месец започна да ме търси стахме много добри приятели и аз наистина го чуствам вече много близак. Но понякога той не ме търсеше като приятелка ами ми разказваше проблемите си и ми говореше за пари и аз винаги му помагам, когато загази с пари или нещо друго. Вече незнам как да се чуствам. Моите чуства кам него понякога са все така силни, но понякога ги няма ;ххх Понеже мен ме е страх да не си помисли нещо лошо за мен или че му досаждам винаги чакам той да ме потарси първи. Вече незнам каво да правя?? Имам нужда някой да ми даде съвет и се надявам да го намеря тук... може би имам шанс с него, но незнам дали да се възползвам??

П.С. : Той учи в училището, кадето майка ми е учителка и тя много го мрази----> следователно и тя ми въздейства някакси. Извинявам се за допуснатите грешки.. ПОМОЩ?!?!!?

w0sh
07-08-2012, 21:22
Той нигерийски принц ли е ?

mbukuKaloy@freemoney.com

ktsvetkova
07-08-2012, 21:25
не разбрах намека и не е нигерийски принц :Д:Д обикновен футболист е :Д

anoniiimnoo
07-08-2012, 21:28
Гадно е и аз съм преживяла нещо такова майка ми ни го мразеше но ;d ... ддз а има ли си приятелка !?

ktsvetkova
07-09-2012, 06:00
ддз а има ли си приятелка !?

до колкото знам си няма приятелка

AnzaRe
07-09-2012, 06:22
Давай директно.

LadyDi
07-09-2012, 06:46
не разбрах намека и не е нигерийски принц :Д:Д обикновен футболист е :Д

:lol:

Помагаш му с пари?

mal4oty
07-09-2012, 07:15
Харесваш го и ти е близък, но не си сигурна дали си има гадже ..Излезте някъде двамата(не пречи ти да го поканиш) разговаряйте ала бала и го попитай дали те харесва, ако отговора е НЕ, спри му джобните и не го търси, защото явно е бил шибан използвач( пак казвам ако не те харесва) . Да не забравиш да се похвалиш после.

SomeoneWhoCares
07-09-2012, 09:51
Когато четох темата в началото тъкмо щях да кажа че и аз съм в абсолютно същото положение Обачее ... трябва да говариш с неего за да си изясните взаимоотношенията

пAteNцЕ
07-09-2012, 09:59
Харесваш го и ти е близък, но не си сигурна дали си има гадже ..Излезте някъде двамата(не пречи ти да го поканиш) разговаряйте ала бала и го попитай дали те харесва, ако отговора е НЕ, спри му джобните и не го търси, защото явно е бил шибан използвач( пак казвам ако не те харесва) . Да не забравиш да се похвалиш после.

ама виж са пък той може и да я излъже, че я харесва,само и само за да взима пари така че не се знае :-s

ktsvetkova
07-09-2012, 10:36
Предложиха ми да започна да му споделям как харесвам друго момче или нещо от сорта и да сам видела дали той ще си помисли, че ме губи или нещо такова беше. Не съм сигурна да пробвам ли??

prosto_chovek
07-09-2012, 10:45
давай направо, от това по - добро няма :)

PyCoKoCkA93
07-09-2012, 10:47
Просто понякога се чудя на лицемерието на хората...Как досега нито един от гореразписалите се потребители не се осмели да ти каже истината в очите-ИЗПОЛЗВА ТЕ!!!Признаваш му чувствата си,а той ти отговаря след месец и на всичкото отгоре те използва за психолог и кредитор...И майка ти го мрази...и сигурно с право.А ти искаш връзка с такова лекенце...Егати :X

HoBaTopka
07-09-2012, 10:52
2 думи: ИЗПОЛЗВА ТЕ.
1 съвет: БИЙ МУ КАМШИКА.

ktsvetkova
07-09-2012, 11:58
Благодаря за честността!! Още един въпрос как да му го върна поне малко и него да го боли, както мен ме болеше /питам, защото нямам опит в тези работи :Д/ ??

crowberry
07-09-2012, 12:16
Благодаря за честността!! Още един въпрос как да му го върна поне малко и него да го боли, както мен ме болеше /питам, защото нямам опит в тези работи :Д/ ??

Игнор..

PyCoKoCkA93
07-09-2012, 12:40
Игнор..

+1 :)
И продължи нататък.Не се откъсвай от него тялом,за да се обвързваш с него духом.Просто излизай с приятели,забавлявай се и изобщо не му обръщай внимание.

SÜß
07-09-2012, 15:44
Аз сам на 14г. сега влезнах в гимназия. Имам проблем ... миналата година септември започнах да се водя в една компания ... от там си харесах едно момче , което е с 2 години по-голямо от мен. Нямаше нищо между нас, но мен ме хвана страх да не разбере, че го харесвам понеже взеха много хора да научават за моите чуства към него. Впоследствие тои разбра и после и аз му признах чуствата си очи в очи ... той нищо не ми отговори просто мълча и ме гледа. След месец започна да ме търси стахме много добри приятели и аз наистина го чуствам вече много близак. Но понякога той не ме търсеше като приятелка ами ми разказваше проблемите си и ми говореше за пари и аз винаги му помагам, когато загази с пари или нещо друго. Вече незнам как да се чуствам. Моите чуства кам него понякога са все така силни, но понякога ги няма ;ххх Понеже мен ме е страх да не си помисли нещо лошо за мен или че му досаждам винаги чакам той да ме потарси първи. Вече незнам каво да правя?? Имам нужда някой да ми даде съвет и се надявам да го намеря тук... може би имам шанс с него, но незнам дали да се възползвам??


П.С. : Той учи в училището, кадето майка ми е учителка и тя много го мрази----> следователно и тя ми въздейства някакси. Извинявам се за допуснатите грешки.. ПОМОЩ?!?!!?

Първо поработи върху правописа...
Както и да е...
С какви пари му помагаш? С джобните си ли ?
:D

ledenakrasota
07-09-2012, 15:51
Прави ти се на жертва, за да го съжалиш и да му дадеш пари. Усещай се малко. Явно е добър актьор или си влюбена-загубена. :?

Разкарай го!

Amore-Mio*
07-09-2012, 16:35
Недей да му се връзваш и да му позволяваш да те използва. Прави се на какъв ли не и се опитва да ти влезе под кожата, за да му дадеш пари. Според мен само това е нещото, което той иска от теб - има изгода от теб, т.е. И ще има, до онзи момент, в който не спреш да му позволяваш да го прави.