PDA

View Full Version : Отслабването



elitovt
07-08-2012, 22:07
Хеей здравейте...!!! :) Много Ви моля да ми помогнете, като ми кажете по какъв начин да сваля поне 3-4 до 5 кг. Аз най-вече искам да отслабна във КОРЕМНАТА ОБЛАСТ,но както знам то нали не може само например във една част да се отслабне де, но тя ми е и най-проблемната. Та аз съм на 15 год. висока съм 1.50 и тежа 50 кг. ии сигурно заради височината и имам проблеми със килограмките.

Много ви се моля да ми кажете за някоя ефикасна диета или от какво например да се ограничавам. Както и какви упражнения да правя. Моля да ми давате линкове относно всичко което се сетите. Аз ся във нета много диети намирам, но и не всички ми допадат. ДАНО вие да ми помогнете...!!! :) :* :*

My name is Rihanna
07-08-2012, 22:54
има достатъчно такива темии .. има форуми ... ама все пак ще каажа на твоята височина трябва да си 44 кг. някъде .. отиди при диетолог да ти даде диета която няма да навреди на здравето ти .. ако искаш на отслабнеш с 3-4 кг може да минеш на японското чудо .. и спорт.. много , много спорт .. ходи бягай с приятели, карай колело , плувай - лято е.. спортувай спазвай диета и прави коремни преси и ще станеш такава каквато искаш ;) ( за коремните преси почни от 10 и увеличавай всеки ден)

FuckingFreak
07-09-2012, 07:34
Какви японски чудеса, чувате ли се бе!? Нямаш проблем с килограмите заради височината. Просто избягвай да ядеш боклуци, знам че ще кажеш, че е лято, но... това е положението + спорт. И гледай да хапваш повечко месце, мляко, яйца, сирене. Влез в темата за диетите и пиши там.

justasmile
07-09-2012, 11:48
Не диети.. ;) Ще отслабнеш повече и за по-постоянно ако просто СПРЕШ: сладко, тестено, всички захари, намалиш кашкавал/сирене, хапваш повече кисело мляко (но не вечер - диетолог ми го е казал), наблягаш главно на зеленчуци и плодове (но главно на зеленчуци) и газирано не близваш! ;рр

FuckingFreak
07-09-2012, 13:11
Що да намаляш кашкавала и сиренето? Заради мазнините?! Айде не..

divacheee
07-09-2012, 14:29
FuckingFreak, взе ми думите от устата :Д

бтв .. имаш ли дневник в ББ -тийм?

SmilezZz
07-09-2012, 14:59
Най - добре се консултирай с диетолог. Ще ти предпишат подходящ режим на хранене.

FuckingFreak
07-09-2012, 19:03
Диваче, нямам, но обмислям да си направя. Ако стане, със сигурност ще уведомя форума за това си мое решение. Може би към септември. :Д

Lovely Dream
07-09-2012, 19:21
Хм, че защо да не яде кашкавала и сиренето, особено тези, които съдържат НАИСТИНА мляко, а не раст. мазнини, млечните продукти са много полезни. Истинските храни винаги са полезни. Маслото трябва да се употребява, а не маргарина, който се прави от Бог знае какво... А и бтв, има повече плодове, отколкото зеленчуци (дано все още няма заблудени хорица, които мислят доматите и краставиците за зеленчуци). Не можеш да отслабнеш само където искаш, а е комплексно. И според мен няма смисъл да си забраняваш някакви храни, храната не ти е враг, а и така само повече ще искаш да я хапваш. А и как да се изолира човек от тях напълно? Пък за коремни и аз съм се замисляла, но някои казват, че нямали ефект, нз и аз... Не ти помогнах май, ама sorry... :?

DownloadVirus
07-09-2012, 22:30
дано все още няма заблудени хорица, които мислят доматите и краставиците за зеленчуци)

Аз смятам,че доматите и краставиците са животински продукти смесица между смегма на пор и къртица

divacheee
07-10-2012, 06:35
Аз смятам,че доматите и краставиците са животински продукти смесица между смегма на пор и къртица

Момченце, ще те бия :д Таман мислех да си правя салатка :Д