PDA

View Full Version : Отслабване в краката.



sladurcheto19
07-08-2012, 22:17
Добре сега сериозно искам да ми кажете преблезително за колко време мога да отслабна в краката и да ги оформя леко.. Кажете какви упражнения ще ми помогнат! Моля Ви не пишете излишни коментари като например,че ми трябва и хранителен режим и т.н... само ми кажете упражнения! И да оточня,че не искам мускули,а просто да си намаля бедрата и да ми се оформят краката. Благодаря предварително..

betty-dimitrova
07-08-2012, 22:35
Тичане, скачане на въже... аз това правя...

sladurcheto19
07-08-2012, 22:39
От колко време?! И памага ли? (:

My name is Rihanna
07-08-2012, 22:42
понякога самата ти фигура е така .. ако имаш само крака и дупе, а нямаш корем и ръце .. може би така ти е структурата и не знам как ще я промениш /.. иначе всичко е въпрос на упражнения и бягане .. може да играеш баскетбол или тенисс.. всеки спорт .. само да има натоварване на краката ..

betty-dimitrova
07-08-2012, 22:47
Ами да що-годе стегнати са сега.. Аз Март рязко отслабнах с 6/7 килограма и сега се опитвам да качвам и тренирам, за да не става мазно.. Сутрин скачам около 200 пъти / за повече не ми издържат нервите, защото започвам да си оплитам въжето в краката през 3/4 скачания / и вечер тичам и ако ми се занимава пак скачам без да броя докато не ми омръзне.. Иначе http://fitnesinstruktor.com/ тук може да има някакви полезни упражнения за домашна обстановка.

FuckingFreak
07-09-2012, 07:36
Ти и да искаш мускули, няма как да направиш. Не разбирате ли, че нямате тестостерон. Давай смело с тичането, можеш да разнообразиш и с някой клек, тяга или напад с някоя 5 литрова туба пълна с вода.

sladurcheto19
07-09-2012, 07:59
Благодаря за съветите!

sladurcheto19
07-09-2012, 08:01
понякога самата ти фигура е така .. ако имаш само крака и дупе, а нямаш корем и ръце .. може би така ти е структурата и не знам как ще я промениш /.. иначе всичко е въпрос на упражнения и бягане .. може да играеш баскетбол или тенисс.. всеки спорт .. само да има натоварване на краката ..

Ами не от всичко си имам :D Е,сега.. не съм някоя много пълничка де,но има какво да се стяга и може би малко да отслабна. Краката ми имат хубава форма,но само ако отслабна малко и ги стегна ще са перфектни. Колкото до корема и той ми е хубав,само трябват малко коремни преси и него да го стегна ;д

My name is Rihanna
07-10-2012, 00:52
Ами не от всичко си имам :D Е,сега.. не съм някоя много пълничка де,но има какво да се стяга и може би малко да отслабна. Краката ми имат хубава форма,но само ако отслабна малко и ги стегна ще са перфектни. Колкото до корема и той ми е хубав,само трябват малко коремни преси и него да го стегна ;д


ами тогава браво, смело напред със спорта ;д

don't say anything.
07-21-2012, 15:42
Как искаш да се стегнеш и да имаш хубаво тяло, след като отказваш да се храниш като хората?
Какво значи ''хранителен режим'' , ти трябва да ядеш ужасно много плодове и зеленчуци, както и да пиеш вода, за да постигнеш най-добрия ефект. Тичаш в парка, скачаш на въже, клякаш. Намери си видео в youtube примерно как се тича правилно и как се кляка правилно, защото има много неправилни варианти и са често използвани при хора като теб, т.е. такива, които не са запознати. :)

Rebirthing
07-21-2012, 16:41
Ако искаш да видиш някакъв ефект...поне месец трябва да тренираш редовно. Мисля, че до 3 месеца би постигнала значителна промяна, но после трябва да поддържаш постигнатото, иначе всичко отива на вятъра.

latinmoon
07-23-2012, 20:47
ХАХАХА отслабнала рязко с 6-7 кг (rofl) то това ако му казваш отслабване .. Познавам момиче което отслабна са малко време с 22 кг .. на ей това се казва рязко отслабване .. иначе по темата ако искаш хубави и стегнати крака все пак не трябва да ядеш абсолютно всичко :) ако искаш върви на фитнес , попитай някой за упражнения + това бягай и ще видиш как за няколко месеца тренировки редовни ще станеш супер мацка :D :) успех

qsiii
07-23-2012, 21:51
^ и 6-7 килограма са нещо. Момичето може да е отслабнало бързо и да е свалило много килограми, но ако е гладувало може да се получи йо-йо ефекта.За това по-добре бавно, но качествено, отколкото да отслабне и после да си възвърне двойно повече килограмите