PDA

View Full Version : Ужас незнам какво да правя вече не издържам



impulsess
07-09-2012, 10:18
Значи на 19 години съм и имам приятелка на 19 години с която ходя от година и три месеца ще ви разкажа малко от грешките си и ако има някои който има различен отговор от това че съм идиот ще се радвам..! Не от скоро започнаха да ми липсват свалките с други момичета защото живея с приятелката си и съм 24/7 с нея излизал съм с други момичета и тя знае за тях.. и естествено е имало скандали чувствам че имам нужда да бъда с друго момиче Обичам приятелката си но това не е достатъчно явно тя не ми дава това което искам или просто ми е омръзнала тай като живеем заедно от 1 година казвам че искам да съм с друго момиче дори и да не мога да се върна при нея след това просто не издържам вече само се караме и нищо друго не казвам че съм прав но просто не мога държа се лошо с нея понякога но това е когато ме изкара извън нерви . Понякога дори си мисля че съм с нея не защото аз искам а защото тя иска но когато сме били разделени (скъсали) ми е било много гадно ама много ако някой е разбрал нещо от това да коментира

PyCoKoCkA93
07-09-2012, 10:53
Да,ти си идиот...донякъде :D
НО все пак всеки има право на лично щастие.Обаче не и за сметка за нещастието на половинката.С две думи искам да ти кажа,че трябва или да останеш с нея(което явно не ти е достатъчно и няма и да бъде),или да се разделите и така да продължиш напред.Но преди да решиш окончателно трябва да си отговориш на въпроса дали тя ти липсва,защото наистина я обичаш и просто имаш труден преход от ерген към сериозно обвързан,или само заради навика да сте заедно...

HoBaTopka
07-09-2012, 10:56
Освен, че не знаеш какво да правиш - не знаеш и, че "не знам" се пише отделно.

Зарежи я. Друг вариант няма. Ще боли, но ще мине, ако не мине наистина си идиот и не знаеш какво искаш. Според мен полза от връзката ви няма. Раздяла без болка също няма (щом преди това е имало взаимни чувства).

LadyDi
07-09-2012, 11:16
Ами то е ясно, че не я обичаш, за какво стоиш насила с нея? Мъчиш и себе си и нея.

SmilezZz
07-09-2012, 13:24
Много бързо сте решили да заживеете заедно, но както и да е. Ясно е, че нямаш вече чувства към нея. Не измъчвай нито самия себе си, нито нея - продължете напред по отделно , защото всичко отдавна е приключило. В момента, в който ти си решил, че искаш да си с друго момиче .. момичета.

marilyn
07-09-2012, 16:59
Научи се да пишеш.

Явно връзката ви се е изчерпала, няма смисъл. Щом не ти е ок, търси си щастието другаде...

Amore-Mio*
07-09-2012, 17:10
Наистина си идиот, незаслужаващ да бъдеш с даденото момиче, което има наистина сериозни намерения към теб. Та, щом всичко е свършило: няма я вече тръпката, все едно ти е за нея - слагаш край и това е. Това не може да продължи вечно, особено когато ти не си щастлив. В една връзка има двама: и щастието на двамата е важно. Не си струва да се затормозяваш повече. Продължете напред разделени.

xXxPETYAxXx
07-09-2012, 20:05
С бившия ми приятел историята е доста подобна, така че 100% за момичето е по-добре да я оставиш. Като не става - не става няма смисъл да насилвате връзката си повече...то това не е приятно за никой - скандали, ревност и прочие. Колкото повече отлагате раздялата - толкова по-зле ще завърши тя.

eleini
07-10-2012, 02:09
Ако скъсате съм сигурна, че няма да ме намериш любов, а само секс.Няма да си щастлив във връзките си, а само физиологично удовлетворен.Ако си сигурен, че ще ти е по - добре така направи го. Аз мисля, че проблемът идва от секса или греша ?

impulsess
07-10-2012, 07:05
Възможно е и от секса да е тай като сме заедно постоянно и го правим почти всеки ден и понякога няколко пъти на ден пък и голямото желание избяга още първите дни от връзката ни тай като го направихме на 3-тия ден и това беше голяма грешка..

anonymous708973
07-10-2012, 07:06
Късайте, няма оправия вече.
Занапред да знаеш - въпреки че живеете заедно, добре е да прекарвате някакво време разделени - без значение дали работа, университет или просто излизане поотделно някоя вечер.

xXxPETYAxXx
07-10-2012, 08:31
Какви са тея глупости, че ако скъсат нямало да намери любов вече, а само секс?! Да нормално да има отначало 1,2 връзки базирани на секс, ама това не значи че никога повече няма да обича никоя друга.
Щом не си щастлив във връзката ви я прекратяваш и продължаваш напред. Ако си прецениш, че има смисъл да запазиш връзката си - обичаш момичето, тогава трябва да седните и да поговорите като зрели хора, да й обесниш, че искаш лично време, да излизате поотделно да не сте заедно 24/7 ииии пробвайте да разнообразите сексуалния си живот някак.

comics
07-10-2012, 11:46
Прочени книгите "Марс и Венера се обичат" и "Марс и Венера в леглото". Отговорът е някъде там!

eleini
07-11-2012, 00:34
Възможно е и от секса да е тай като сме заедно постоянно и го правим почти всеки ден и понякога няколко пъти на ден пък и голямото желание избяга още първите дни от връзката ни тай като го направихме на 3-тия ден и това беше голяма грешка..

Пробвайте нещо нестандартно.Вкарайте малко въображение.Аз съм сигурна, че ако секса значително се подобри, връзката ви ще потръгне. :)

eleini
07-11-2012, 00:36
xXxPETYAxXx - Ммм, чак се възхитих от опита ти със сериозните връзки.Само не разбрах ти къде го прочете това НИКОГА ?!?

xXxPETYAxXx
07-11-2012, 12:02
Ами да, сега като погледнах не го пише това, грешно съм го разбрала.