PDA

View Full Version : Два въпроса: Татуировки и пиърсинг.



БожиятАгнец
07-09-2012, 13:55
Здравейте, любими мои приятели. <3

Значи преди време много се вдъхнових. Толкова, че си измислих най-божествената татуировка на света. Хубаво обаче с'я къде да си я туря? 8-) Т'ва според мен са много лични и интимни неща и не искам да се вижда... 8-)
Мисля си на вратът (отзад) обаче принципно винаги съм искала някой ден, когато имам парите и нервите (и одъртея малко) да си направя гърбът. 8-) Едното уж не пречи на другото, ама в случая са в много различни стилове и ще стане грозно.
А аз за по-подходящо място не се сещам. Тук вие идвате на помощ и ми давате хубава идея за място. Не е нещо голямо или с много детайли, така че уж трябва по-лесно да измисля нещо. Ама не мога. 8-)
Много селско ми се вижда на задника, вътрешната страна на бедрото, гениталиите и т.н., макар че не се вижда, така че отпадат, като варианти. 8-)
Над глезена към прасеца е идеално място, ама мамка му...Вижда се прекалено много. 8-)
Сигурно има прекрасно място, но просто не мога да се сетя. 8-) Вие какво мислите?


Второто... Тъй, като съм гладен и беден млад човек, който си играе с игли и е дупчил себе си и половината си съученици милиони пъти няма как да не ми хрумне да изкарам някакви пари то това. 8-)
Хубаво с'я обаче каква е схемата? К'во тря'а да се направи? Трябва ли ми лиценз? 8-) Ако трябва пък как става това? 8-)
Не, че ми се вярва да знаете нещо, но все пак да си питам. 8-)

DeviL_AsS
07-09-2012, 13:57
За татуса,от вътрешната страна на китката?Вярно ,че се вижда ама..

yakuza_
07-09-2012, 14:03
Предимството да имаш патка, хем е лично, хем е по - скрито.


А татусите не виждам кое им е личното, след като целта им е за гъзария.

kosder
07-09-2012, 14:08
На петите ?

PainMonopoly
07-09-2012, 14:32
Стъпалата, корема или между циците, другите варианти или се виждат, или вече си ги отхвърлила. :Д

LovEsIckk
07-09-2012, 14:37
Oффф..аз искам да си направя ръкав, обаче никой не ме иска с ръкав..
щях да си правя на ходилото,от горната страна ама ми казаха, че там най-много боляло..
ся само вървя и се чудя кво да правя.

пък за дупченето, аз съм ходила по някви козметични студиа да ме дупчат,а нз до колко изобщо имат лицензи там.трябва да видиш ако има някви курсове,както примерно има за маникюристи,фризьори и т.н.,предполагам има и нещо такова за да ти издадат лиценз за правене на пиърсинг..попринцип тия курсове вървят 500-600лв...и освен практиката се включва и теория

SomeoneWhoCares
07-09-2012, 16:23
Татуса винаги съм мислела че най яко става на ръката китката)
А за второто...никва идея

horacio
07-09-2012, 21:25
под гърдата отдолу по линията ;д се 1 по реброто
нз как да го обясня
под нея или някъде по-настрани към мишницата примерно

VGGeorgiev
07-10-2012, 17:57
Професии като татуист и пиърсър в българия няма. Относно курсове нямам наблюдение дали се организират, но не съм чувал за такива. Можеш да огледаш студията в града си и ако някой има желание да те обучава да ходиш при него на нещо като стаж. Тук можеш да прочетеш подробно как да станеш пиърсър (http://fbm.bg/piercing/post/became-a-piercer/)

marble
07-10-2012, 19:59
Oффф..аз искам да си направя ръкав, обаче никой не ме иска с ръкав..
Ти.. с ръкав?! О уау! :Д

Иначе агънце, скрито място е широко понятие. След като си момиче имаш голям избор от дрехи за носене. Тоест имаш по-малко скришни места. Помисли дали носиш поли/рокли и отпиши краката, или ако носиш потници отпиши ръцете.

Иначе за лиценза за пиърсър ми е интересно и на мен, след като нямам другия талант за да работя в тату студио.

prosto_chovek
07-10-2012, 20:06
татуирай си задника отвътре - по - интимно и скрито от това няма :D :)

БожиятАгнец
07-11-2012, 01:26
татуирай си задника отвътре - по - интимно и скрито от това няма :D :)

Aхахахахаха-ахихихихихихихихи-муахихихихихих-хуйхуйхуйхуй! Колко си забавен. Покажи поста на майка си да се посмее и тя к'во готино чедо си е направила.


Така и така подхванахме родителкската тема - 'неска се замислих за баща ми и реших, че ще направя, както му беше на него - ръце, гръб, крака, гърди, врат, корем - където хване, там. Пък, за да е баш, като неговото - който се хване да ме татуира за без пари - той ше е човека. И туй то. Прав е якузата нищо лично няма. Най-малкото ще отида на едно море и ще се вижда всичко - къв е кура да го крия? И без т'ва нали става въпрос за себеизразяване, по-прекрасно нещо от това няма. Мдам.

БожиятАгнец
07-11-2012, 01:27
Oффф..аз искам да си направя ръкав, обаче никой не ме иска с ръкав..




Я, покажи за какъв ръкав става на въпрос. :)

БожиятАгнец
07-11-2012, 01:29
А татусите не виждам кое им е личното, след като целта им е за гъзария.

Имах предвид, че този малкият, който искам да си правя е личен и интимен, и няма да ми е приятно да се вижда от всеки. 8-)

БожиятАгнец
07-11-2012, 01:32
Професии като татуист и пиърсър в българия няма. Относно курсове нямам наблюдение дали се организират, но не съм чувал за такива. Можеш да огледаш студията в града си и ако някой има желание да те обучава да ходиш при него на нещо като стаж. Тук можеш да прочетеш подробно как да станеш пиърсър (http://fbm.bg/piercing/post/became-a-piercer/)

Ше видиш ти, като почна да изкарвам милиони от дупчене. 8-)

Бтв "България" се пише с главна буква. :)

yakuza_
07-11-2012, 05:50
Имах предвид, че този малкият, който искам да си правя е личен и интимен, и няма да ми е приятно да се вижда от всеки. 8-)

ако искаш да си пишеш или татуираш "кур" да знаеш, че не стой толкова яко колкото звучи, един познат си го беше направил

БожиятАгнец
07-11-2012, 12:00
ако искаш да си пишеш или татуираш "кур" да знаеш, че не стой толкова яко колкото звучи, един познат си го беше направил

Не,бе, искам да си татуирам голата снимка на майка ти, ама, където не лапа кур. Сещаш се, онази, където цялата е облята в сперма и оня пич й е заврял пожарогасителя. Твоят познат другата снимка с нея и негърските куровете ли си й е направил?

yakuza_
07-11-2012, 13:28
Не, той просто си татуира надпис кур.

Ermic
07-11-2012, 13:31
lol she mad

БожиятАгнец
07-11-2012, 13:32
Мнол при това.