PDA

View Full Version : Болка по време на секс след 5-тия месец ?!



endorfina
07-09-2012, 16:51
Здравейте ,
проблема ми е следния : с приятеля ми го направихме преди около 5 месеца някъде и все още ме боли докато го правим .. Аз съм на 17 а, той на 16 и бях девствена ,когато го направихме .. Пробвахме всичко до сега . Под всичко имам предвит ( лубрикант , без/със презерватив , да се отпусна , да пийна нещо преди това , да ме предразположи ) и пак си ме боли ..
Бихте ли могли да ми дадете някакви съвети или от какво може да е ?

Мерси предварително !

AnzaRe
07-09-2012, 16:55
Достатъчно ли си възбудена докато правите секс?
Възможно е когато свършваш и когато се стесняваш и той ако продължава да те боли.

li0n
07-09-2012, 16:57
Може да му е голям или ти да си прекалено тясна?

endorfina
07-09-2012, 17:07
Достатъчно ли си възбудена докато правите секс?
Възможно е когато свършваш и когато се стесняваш и той ако продължава да те боли.

Ми предполагам , че съм , искам го .. Но като започне да прониква ме боли и отминава всичко .. а аз не свършвам , защото не изпитвам никакво удоволствие .. Усещам едно триене и някак си сухо влизане ( може би е смешен израз , но така няй-лесно мога да го опиша )

AnzaRe
07-09-2012, 17:16
Той не те е възбудил както трябва.Кажи му да те лиже докато изпиташ клиторен оргазъм.След това колкото и гнусно да звучи с плюнки малко да ти "смаже" входа,ама по-обилно.

Amore-Mio*
07-09-2012, 17:22
Да не би да не си готова все още за секс? Физически е напълно възможно, а психически? Някакви притеснения , относно секса? Постоянно да си повтаряш, че ще боли или нещо от сорта? Възможно ли е да не си отпусната максимално, да не си възбудена достатъчно или той да си действа грубо, принципно?

endorfina
07-09-2012, 17:30
Да не би да не си готова все още за секс? Физически е напълно възможно, а психически? Някакви притеснения , относно секса? Постоянно да си повтаряш, че ще боли или нещо от сорта? Възможно ли е да не си отпусната максимално, да не си възбудена достатъчно или той да си действа грубо, принципно?

Ами може би от първия път съм останала с тази мисъл , че ще ме боли ( защото тогава беше направо ужасно ) , но всеки път си повтарям , че няма да ме боли и т.н , но не става .. Гледам се отпусна максимално , но като ме заболи се стягам и не мога да се отпусна пак .. Не е груб , но явно не прави достатъчно , пък и да ме възбуди пак максимално ..

DragonLady
07-09-2012, 18:25
Мацка, знам от опит колко е трудно да се отпуснеш след като 1 път те е заболяло, но не го ли направиш, болката ще е още по силна. Като те заболи му кажи да спре, но не и да го вади, поеми си дъх и се отпусни, просто се опитай да игнорираш мислите за болката, когато се почувстваш отпусната кажи му да продължи, или по-добре сама го притисни към себе си. Може пак да има болка, но със сигурност ще е по малка, а и до 2-3 мин, при бавни движения от негова страна, би трябвало да отмине и да остане само удоволствието. Успех :)

endorfina
07-09-2012, 19:17
Мацка, знам от опит колко е трудно да се отпуснеш след като 1 път те е заболяло, но не го ли направиш, болката ще е още по силна. Като те заболи му кажи да спре, но не и да го вади, поеми си дъх и се отпусни, просто се опитай да игнорираш мислите за болката, когато се почувстваш отпусната кажи му да продължи, или по-добре сама го притисни към себе си. Може пак да има болка, но със сигурност ще е по малка, а и до 2-3 мин, при бавни движения от негова страна, би трябвало да отмине и да остане само удоволствието. Успех :)


Благодаря за съвета . Ще опитаме при първа възможност :) А според теб нормално ли е да ме боли вече 5ти месец ? :s

DragonLady
07-09-2012, 19:50
Благодаря за съвета . Ще опитаме при първа възможност :) А според теб нормално ли е да ме боли вече 5ти месец ? :s

Не мисля, че е нормално, но ако ти си тясна, а на него му е дебел е разбираемо защо се получава така.

DisappointedDreamer
07-09-2012, 19:53
Ох, и аз не съм девствена. Направихме го с бившия, после скъсахме и до преди няколко дни имах някаква 9 месечна пауза, без никакъв секс. Със сегашния ми приятел ме боли, и то особено в началото при проникването. Но после болката отминава. При теб така ли е или болката присъства през целия сексуален акт?

endorfina
07-09-2012, 20:19
Ох, и аз не съм девствена. Направихме го с бившия, после скъсахме и до преди няколко дни имах някаква 9 месечна пауза, без никакъв секс. Със сегашния ми приятел ме боли, и то особено в началото при проникването. Но после болката отминава. При теб така ли е или болката присъства през целия сексуален акт?

През целия акт .. Гадно усещане,тъпа болка,неприятно чувство .. Определението " има нещо вътре в мен " е точното определение :D .. А дали е от позата и има ли някаква , в която няма да е така болезнено ?

draid
07-09-2012, 20:20
Мале, а аз помислих, че си бременна в 5-тия месец :D

Отпусни се и ще се получи.

DragonLady
07-09-2012, 20:23
През целия акт .. Гадно усещане,тъпа болка,неприятно чувство .. Определението " има нещо вътре в мен " е точното определение :D .. А дали е от позата и има ли някаква , в която няма да е така болезнено ?

Пробвайте пози при които проникването не е дълбоко. Не мога в момента да се сетя някоя да ти предложа, но поразгледай в нета сигурно има :)

endorfina
07-09-2012, 20:42
Пробвайте пози при които проникването не е дълбоко. Не мога в момента да се сетя някоя да ти предложа, но поразгледай в нета сигурно има :)

Хммм .. търсих в нета , но уви не намирам .. Иначе сега като се замисля тези , които практикуваме са с по-дълбоко проникване ( най-често той върху мен и съответно обратното ) Пробвахме още 2,3 но и те не дават резултат ..

Violenza
07-09-2012, 20:46
През целия акт ..
Наистина неприятно. Ако беше само при първите няколко прониквания, нормално е, но през цялото време да те боли си е кошмар.
Колко често го правите?

endorfina
07-09-2012, 20:53
Наистина неприятно. Ако беше само при първите няколко прониквания, нормално е, но през цялото време да те боли си е кошмар.
Колко често го правите?

Амиии всеки път като спя у тях или той в нас ( на седмица по веднъж , но го правим по 2 пъти като сме заедно .. демек общо 2ти за седмица ) И да кошмар е стискам зъби и се мъча ама какво да се прави..

th3dude
07-10-2012, 12:05
ами зависи ако си тясна а на него му е голям спокойно нормално е но ако не е така, незнам :( , колко см му е гооре долу ?

mechone
07-10-2012, 12:25
ами зависи ако си тясна а на него му е голям спокойно нормално е но ако не е така, незнам :( , колко см му е гооре долу ?

Кво значение има колко му е голям ? Аз като правих секс за 1ви път, на момчето му беше 20см и ме болеше само първите мах 10 пъти. Това да те боли след 5 месеца секс , някак си не ми се вижда нормално.

MarkKnight
07-10-2012, 13:48
направи консултация с генеколог.

endorfina
07-10-2012, 14:14
Ами не знам колко см му е ( някъде нормалното ми се струва , но някак си по-дебел е ) Иначе за гинеколога не исках да се стига до там , но щом се налага ще отида :)

MarkKnight
07-10-2012, 14:46
както решиш,ама тези 5 месеца ме притесняват..

endorfina
07-10-2012, 15:03
както решиш,ама тези 5 месеца ме притесняват..

Не само теб .. :(

mMemories
07-10-2012, 16:59
5 месеца си е доста време..но най-вероятно е защото сти си ппо-тясна а той по-надарен...

endorfina
07-10-2012, 20:30
именно..

shmatarok
07-10-2012, 20:33
При положение, че опитвате толкова често, по-добре направо бягай на лекар. Болката по време на секс може да е признак и за здравословен проблем.

endorfina
07-11-2012, 07:32
При положение, че опитвате толкова често, по-добре направо бягай на лекар. Болката по време на секс може да е признак и за здравословен проблем.

Под здравословен проблем какво имаш в предвит :(

endorfina
07-15-2012, 10:50
Искам да споделя , че пробвахме вашите съвети и болката отмина :) .. още не изпитвам удоволствие , но предполагам , че всичко с времето си :)
Благодаря !

DragonLady
07-15-2012, 11:09
Радвам се, че сте пооправили положението :) И споко след време ще започнеш да изпитваш и удоволствие, може дори и оргазъм, което ти пожелавам най-искренно.