PDA

View Full Version : Забравени пароли



GLaDOS
07-10-2012, 03:28
От доста време браузъра ми работи със зпаметени пароли и сега дойде момента ,в който не ги помня.Дори и да не ги знам другите,На E-Mailа ми е най-важна.Някой да има идея как да си намеря паса ?
Защото ако ми се преебе компютъра,оставам без абсолютно никакви профили и темподобни .

MDestroyer
07-10-2012, 11:47
А браузера кой е?

Anonyss
07-10-2012, 11:48
Таен въпрос и отговор ? Аз затова си записвам в едно тефтерче всичките пароли :)

GLaDOS
07-10-2012, 14:01
Преди знаех как става да се откриват запазените пароли със звездичките , но при новите версии на браузъра не става.
Firefox.
Таен въпросс и подобни... по-вероятно е да си позная паса :D

npp
07-10-2012, 14:42
Преди знаех как става да се откриват запазените пароли със звездичките , но при новите версии на браузъра не става.
Firefox.
Таен въпросс и подобни... по-вероятно е да си позная паса :D

ако е за firefox, просто от меню бар-а влизаш в edit --> preferences --> security, кликаш на бутона 'saved passwords...' и там на бутона 'show passwords', най-добре си ги запиши на някакъв таен тефтер или лист хартия, а иначе може и да бъдат копирани директно през клипбоард-а и записани на текстов файл, обаче първо ще е добре да изключиш нет-а, иначе малко или много има риск някой хакер да ги разбере, след това клипбоард-а е добре да се почисти с програмата ccleaner, която е добре да се изтегли предварително и да се инсталира, също така ако операционната система е заразена с някакви хакерски spyware за записване на въвежданата информация от клавиатурата, в клипбоард-а или текстовите файлове, също може да ти ги разберат

GLaDOS
07-11-2012, 01:14
Имам ccleaner,но просто ще си ги запиша на нещо някъде,не са много,но са важни.Много съм ти благодарен,братко :)