PDA

View Full Version : ГАДЖЕТО МИ бРЕМЕННА ЛИ Е?!



m0nsterb0y
07-10-2012, 16:14
Сори че пускам пак тема, след като пуснах една днес ама бих искал малко по-компетентни отговори от ПО-образовани хора. :) А и btw, НЕ СЕ ебавам, ПРИТЕСНЕН СЪМ и искам да знам отговора.
Тва че на вас ви е смешно, не ме бърка, аз съм притеснен и искам истинско решение на дилемата !!!!!
Та, свърших върху приятелката ми, около клитора, обаче спермата се стече към вагината и, има ли шанс да е станал гафа при положение, че сложихме Аспирин, чиято киселина убива сперматозоидите, там и стоеше там 1 час?

granger
07-10-2012, 16:18
Пак ти казвам - не е забременяла.Най-много да си е прецакала вагиналната микрофлора!
Пак ти казвам - тъп си!

m0nsterb0y
07-10-2012, 16:19
По какъв начин си я е прецакала ? От киселината на Аспирина ли ? :(

li0n
07-10-2012, 16:19
НИЕ ТИ КАЗАХМЕ, ЧЕ НЕ Е! СТИГА ПЪЛНИ ФОРУМА С БЕЗСМИСЛЕНИТЕ СИ ТЕМИ! ТОВА ЗА АСПИРИНА Е ПЪЛЕН МИТ! АЙДЕ, ЧАО!

m0nsterb0y
07-10-2012, 16:22
ТУК Е ФОРУМ КЪДЕТО ХОРАТА СЕ ПИТАТ И СИ ПОМАГАТ, КАКЪВ Е ПРОЛЕМА ДА ПОПИТАМ ЕДИН СВЕСТЕН ВЪПРОС ,МНОГО ЛИ СТЕ ЯКИ КАТ МЕ ХРАНИТЕ МИ НЕ НЕ СТЕ ! братле пълно с изроди без капка съвест !!!

granger
07-10-2012, 16:25
Не е пълен мит,но може супер яко да и навреди тоя аспирин.

li0n
07-10-2012, 16:26
"Братле", помогнахме ти, казахме ти СТО пъти, че не е бременна, щом даже НЕ СИ СИГУРЕН, дали е девствена. И ти пускаш ВТОРА тема?
1. Не е бременна!
2. Аспирина НЕ Е противозачатъчно!
3. На сперматозоидите им трябва скорост, когато влязат във влагалището за да оплодят яйцеклетката. Убедена съм, че не е излязъл огромен език от оная й работа и я е облизал, че да е забременяла. А и е невъзможно, щом НЕ СИ СИГУРЕН дали е девствена!

machoka
07-10-2012, 16:27
Абе ти отговор не получи ли?

Връщай пръстените в магазина и следващият път нещо по-смислено напиши, че не ми се четат простотиите ти.