PDA

View Full Version : Промени през лятото :)



LoveChocolate
07-10-2012, 16:19
Мисля че имаше преди такава тема , но не я намерих :) За това пускам нова :)
1. Има ли нещо което искате да промените в себе си това лято ?
2. Харесвате ли се и мислите ли че имате нужда от промяна ?


Аз не искам нищо да променям , харесвам си се .. но все още съм на мисия "Коса" . Преди две години си подстригах косата къса и от около половин година се стремя пак да си я пусна дълга . Съжалявам , че я скъсих толкова , но сега имам доста напредък и не мисля да спирам :) И за през лятото съм БЕЗ ГРИМ И БЕЗ ПРИЧЕСКИ ! Нека малко кожата и косата ми да си починат :)

Summer..lov3
07-10-2012, 16:54
Като за начало искам преди да отида на море да си стегна малко тялото. : )

babyy123
07-10-2012, 17:44
единственото нещо,което искам е косата ми да порасне

Hristova
07-10-2012, 18:17
Искам най-сетне да си оправя формата на веждите.

cookie78
07-10-2012, 19:34
Да се стегна малко, косата ми...

LoveChocolate
07-10-2012, 21:19
единственото нещо,което искам е косата ми да порасне

Хининова вода , хининов шампоан и маслото на Икаров на едно :)

Glam0rous
07-10-2012, 21:35
Ако това се брои - да си намеря работа за поне хилядарка и да започна да изкупувам мола.

dqvolcheto9
07-10-2012, 21:43
Да ми порасне още малко косата и да направя хубав тен (на път съм) ..Иначе тялото си не искам да променям и така се харесвамм :)

Djenka
07-11-2012, 01:39
Всичко опира до мен самата - искам да почна да не се страхувам да показвам стила си на обличане, искам да се грижа по-добре за косата си, да пооправям веждите си по-често, да разреша грозния навик с гризенето на нокти и да почна да ги поддържам. Също и искам да си изградя навици за по-добра поддръжка на лицето си, по-често да го почиствам, да си правя маски и т.н.

Искам да покажа смелост при избора си на дрехи / прическа / грим / аксесоари, защото имам много специфичен стил, но може би съм прекалено срамежлива и ме е страх да го показвам.

В характера си също искам да променя някои неща - да не премислям нещата толкова много, да се науча да живея ден за ден. Искам да бъда по-отворена и нахакана, искам да се науча да изразявам мнението си и чувствата си и да ги отстоявам. Искам най-сетне да се науча да не се доверявам на хората толкова бързо, също и винаги да казвам това, което мисля, в очите им.

Знам, че стана прекалено дълго, но сега съм в процес на самоопознаване и искам да изясня някои неща на самата себе си. :)

LoveChocolate
07-11-2012, 09:43
И аз като теб постоянно си гриза ноктите ;3

пAteNцЕ
07-11-2012, 09:48
1. Има ли нещо което искате да промените в себе си това лято ? Да и според думите на приятели - имам промяна от доста време насам (в положителна насока,много одобрения имам вече :Д)
2. Харесвате ли се и мислите ли че имате нужда от промяна ? Бих искала косата ми да порасне още, още от зимата съм се застягала и сега...има добър ефект! :) ще ми се едни плочки да имах само,мисля че съм на път да ги направя :Д А и още нещо - вярно,късно ми е вече, но ми се ще да дръпна поне 1/2 санта на височина :lol:

strawberry88
07-11-2012, 10:00
Ако става въпрос за външен вид,искам косата ми да порастне и да си оправя ноктите и веждите.

SummerRoberts
07-11-2012, 11:38
По големите промени ще са в държанието и характера ми :) Иначее във външния вид искам косата ми да порасне , ноктите също и да хвана мноооооого тен .

Amore-Mio*
07-11-2012, 12:12
Може би, за в момента, косата ми е единствения проблем - единствено подстригване, без допълнителни прически с преси, маши и подобни, с които да продължавам да я изтощавам. В процес на възстановяване съм. За други проблеми не се сещам да имам. И ще продължавам да си правя коремни преси, както обикновено. Никога не спирам да ги правя. Ха - ха. Независимо лято или зима.

fizzyg
07-11-2012, 12:12
Ами..да си купя списъкът с козметика :Д
А от друга гледна точка-да съм щастлива,както и цялото ми семейство,приятели :)

FuCKkK13
07-11-2012, 12:30
да се стегна малко (започнала съм) ,че тая година съвсем го ударих на мързел.. иначе както винаги си поддържам косата,кожата не само на лицето,ноктите..за косата + за лятото е ,че не я горя толкова често.. коремчето да си го стегна,да се храня здравословно - поне сега лятото е лесна мисия,да хвана колкото може повече тен,да се забавлявам,да видя важни хора за мен.. и това общо взето от външния вид.. иначе вътрешно има 2-3 неща,но темата като гледам е за външния вид..

Runaway11
07-11-2012, 17:21
ами да поотслабна, да се науча да играя по-добре тенис, да променя косата си и да не ме мързи да си правя всякакви маски и глезотийки ;ддд

starr21
07-11-2012, 17:46
Искам това лято да отслабна и да се стегна,тоест да довърша с отслабването и стягането и догодина лятото вече да съм свободна от диети и тренировки ;д :)) също така искам да си оправя ноктите да ги пусна малко по-дълги.Да си освежа косата малко и да си хидратирам кожата. Надявам се да успея да го направя всичко това ;д ;))

Mirelaa
07-11-2012, 18:51
Амии,аз всичко гледам да си поддържам редовно-коса,тяло. Единствено искам ноктите да ми пораснат по-дълги,сега са ми на средна дължина,ама искам повече с какво да ги мажа за да засиля растежа? Слагам и заздравител и ги мажа с бадемово масло,други какви методи може да ми предложите? :)

SisiStrange
07-11-2012, 19:10
Искам да се стегна още мъничко и да спра да си гриза ноктите.

Зайче..
07-11-2012, 19:18
1. Има ли нещо което искате да промените в себе си това лято ? искам косата ми да стане в един цвят и от 1-2 месеца някъде работя по въпроса.
2. Харесвате ли се и мислите ли че имате нужда от промяна ? Харесвам се и мисля, че за в момента единствената промяна, която искам да направя е да си сменя обицата за пъпа. 8-)

BitchPlease)
07-11-2012, 22:42
само да хвана тен и да ми се оправят ноктите :)

muhtesemfan
07-12-2012, 13:21
Искам най-сетне да си оправя формата на веждите.

+1 И имам по корема белези,които ми останаха от шарката,опитвам се и тях да махна,но се оказа мисия невъзможна.;-( :-@

LoveChocolate
07-12-2012, 13:40
И аз имам белези от шарката и не мога да ги махна по никакъв начин.

muhtesemfan
07-12-2012, 13:57
Пробвам с крем "здраве",казаха ми че работи,но не става..

AliceSw
07-12-2012, 15:26
белези от шарка не се махат без лазер...имам по лицето от 15-годишна, на 22 още са си същите

Промени за лятото да правя е смешно. Всичко наред правя през всеки сезон, само работа нова търся...

nIkEnCeTy_bE
07-12-2012, 15:56
Единственото, което може би искам е да си стегна бедрата и корема и работя по въпроса. Друго за външният вид... да ми пораснат ноктите още малко, вече всичко си накупих за косата и започвам грижите, и лицето ми се пооправи след козметика. Надявам се и изследванията да са добре. Това е общо взето.

punksss
07-12-2012, 21:30
Като цяло не искам да променям много неща. Тялото вече почти си го напр, така че да ми харесва... Косата малко ако порасне няма да е зле :D
Иначе искам да съм много по-щастлива от миналото лято, да не съжалявам за нищо и да ми останат яки спомени. :)

Blab
07-12-2012, 22:23
1. да си напиша каквото съм си наумила и да се разпратя по конкурси и издателства. -> т.е. съсредоточена, вдъхновена, посветена
2. да продължа да се чувствам все по-добре в тялото си
3. качествена почивка/ духовно и ментално пречистване
4. най-накрая да си избера 1 посока от всички възможни //може би най-трудното нещо в живота ми досега
5. да се освободя (от всичко и всички. емиграция. не ми се споделя точно тук)

fenkaaa
07-13-2012, 02:21
Да стегна малко телцето,да си боядисам косата и да си взема нещо за по-бърз растеж :)

Sladurchoo
07-13-2012, 07:49
Харесвам се .. ама то е съвсем нормално нещо да се промени .. аз тренирам и може би искам да се стегна още, както и да имам повече тен и може би да си изсветля леко косата