PDA

View Full Version : Какво ли си смята тя?



48700200
07-10-2012, 20:22
Нямам представа дали ме харесва , намира се на 300 км. от мен след няколко дена ще отида да я видя и незнам дали после няма да бъда наранен.. Харесвам я супер много, говорим си нон стоп, но незнам дали тя ме харесва. сякаш от време на време ми говори мило.. друг път ми говори за други момчета.. тая вечер ме пита дали ако момчето харесва някое момиче ще и пише повече от три пъти ако тя не е отговорила на тези съобщения , щото са а обобидила за нещо.. Какво ще ме посъветвате да отида ли до там или няма смисъл и да се откажа , като спра контакти с нея.. Не искам да я питам по интернет чесно казано , тъпо ще е

make_me_love_you
07-10-2012, 20:29
Щом си приказва с теб нон стоп и не те игнорира, значи не си й безразличен. А ти споменавал ли си, че искаш да отидеш да я видиш ? Според мен ще е по-добре да й кажеш или по някакъв начин да й намекнеш, за да видиш реакцията й. НО трябва да знаеш, че ако се захванеш с връзка от разстояние е дооооста трудно, не че е невъзможно, ноо все пак :)

48700200
07-10-2012, 20:35
да казах и че ще отида да я видя чевтъртък.. но реакцията не беше това което очаквах.. питах я и тя ми вика криво ми е, викам защо и тя не ми се коментира , викам добре ти си знаеш

Hayashi
07-10-2012, 22:01
Когато кажем, че не ни се коментира обикновено се надяваме да ни накарате да ни се говори...

Amore-Mio*
07-11-2012, 03:54
Пробвай се! Възможно е да си говорите, защото не си й безразличен. Но има и друга вероятност: да те смята за добър приятел, който може да я посъветва какво да прави, просто да си споделя с теб. Аз на твое място бих отишла и да се пробвам. Риск печели - риск губи. Действай смело, пък каквото стане. Все пак няма да е нито първото, нито последното момиче на този свят. А и още повече, връзките от разстояние са трудни - така, че ако се получи да го имаш предвид и това. Успех все пак!

make_me_love_you
07-11-2012, 07:04
Когато кажем, че не ни се коментира обикновено се надяваме да ни накарате да ни се говори...

Точно! Покажи й, че ти пука за нея и имаш желание да ти сподели проблемите си. И все пак като отидеш нищо не губиш (освен, че може да останеш разочарован) .. поне няма да си мислиш ''ами ако бях отишъл кво щеше да стане''

heartshapedbox
07-11-2012, 08:11
Отивай, иначе няма как да разбереш какви са и чувствата към теб. Такива неща трудно се разбират по интернет, действай на живо.

marin4itu
07-12-2012, 14:06
Ще ти разкажа началото на моята връзка, може да те замисли.

Сприятелят ми се запознахме в неговия град (имам баба, дядо и чичо там). Изкарахме 2 страхотни дни и нощи (домашни събирания в компания). Той ми обеща, че ще дойде заради мен в града ми, на което аз в първия момент не повярвах. След 2 седмици разговори по телефона той дойде! Аз го посрещнах на гарата, отново изкарахме 2 страхотни дни и решихме, че ще сме задно въпреки 200та километра, които ни деляха. По влаковете изкарахме около година и два месеца, а сега живеем заедно. Имаме връзка от 2 години и 3 месеца.

За това, моят съвет е отиди, после поне няма да съжаляваш, че си опитал.

SisiStrange
07-12-2012, 14:10
Ще ти разкажа началото на моята връзка, може да те замисли.

Сприятелят ми се запознахме в неговия град (имам баба, дядо и чичо там). Изкарахме 2 страхотни дни и нощи (домашни събирания в компания). Той ми обеща, че ще дойде заради мен в града ми, на което аз в първия момент не повярвах. След 2 седмици разговори по телефона той дойде! Аз го посрещнах на гарата, отново изкарахме 2 страхотни дни и решихме, че ще сме задно въпреки 200та километра, които ни деляха. По влаковете изкарахме около година и два месеца, а сега живеем заедно. Имаме връзка от 2 години и 3 месеца.

За това, моят съвет е отиди, после поне няма да съжаляваш, че си опитал.
Ужасно ми харесва вашата история. :)

mechone
07-12-2012, 14:28
Ще ти разкажа началото на моята връзка, може да те замисли.

Сприятелят ми се запознахме в неговия град (имам баба, дядо и чичо там). Изкарахме 2 страхотни дни и нощи (домашни събирания в компания). Той ми обеща, че ще дойде заради мен в града ми, на което аз в първия момент не повярвах. След 2 седмици разговори по телефона той дойде! Аз го посрещнах на гарата, отново изкарахме 2 страхотни дни и решихме, че ще сме задно въпреки 200та километра, които ни деляха. По влаковете изкарахме около година и два месеца, а сега живеем заедно. Имаме връзка от 2 години и 3 месеца.

Сори за спама, ама това е супер романтична история! Ти си истинска късметлийка. Обичайте се още дълги години все така! :):):)

peace94
07-12-2012, 15:29
Не искам да ти режа крилата, но щом ти говори за други момчета и поняякога ти говори мило... не е луда по теб да ти кажа, според мен си friendzoned