PDA

View Full Version : според вас наистина ли трябва да съжаляваме загиналото момиче от форума



bootyboy
07-11-2012, 05:40
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/487892-В-памет-на-Милена-Б-(sh0c0ladch3ee)-едно-лъчезарно-момиче

при положение, че сама си го е избрала, сама се е качила да се правят на кой знае какви гъзари в селския град.

bootyboy
07-11-2012, 05:42
при положение че сама си го е избрала такъв, сама се е качила да се правят на кой знае какви гъзари в селския град

LadyDi
07-11-2012, 06:10
Винаги трябва да е тъжно, когато си отива млад човек. Може да е била такава, онакава, факт е, че не ѝ е даден шанса да си разбере грешките и да се поправи.

AnzaRe
07-11-2012, 06:20
Така са гъзарите като карат като луди.

prosto_chovek
07-11-2012, 07:38
имай малко уважене бе, бате. Малоумен ли си, какъв си? Все пак, момиче на 17 беше :)

yakuza_
07-11-2012, 08:41
От тая тема е минала 1 година ...

StringTheoryPracticist
07-11-2012, 08:53
искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра!


Винаги трябва да е тъжно, когато си отива млад човек. Може да е била такава, онакава, факт е, че не ѝ е даден шанса да си разбере грешките и да се поправи.
според християнството, най-вероятно отива в рая, така че не би трябвало да е тъжно, а да е щастлив ден, ако е била добър човек (а ако е била лош човек, тогава в момента си получава заслуженото, нали?)

LadyDi
07-11-2012, 08:55
искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра!


според християнството, най-вероятно отива в рая, така че не би трябвало да е тъжно, а да е щастлив ден, ако е била добър човек (а ако е била лош човек, тогава в момента си получава заслуженото, нали?)
Даже не знам какво да ти кажа...

DennisCobain
07-11-2012, 09:02
След три минути ще се самоубия величествено! Правете ми тема!!! :lol:

DennisCobain
07-11-2012, 09:04
искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра!


според християнството, най-вероятно отива в рая, така че не би трябвало да е тъжно, а да е щастлив ден, ако е била добър човек (а ако е била лош човек, тогава в момента си получава заслуженото, нали?)

АМА ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ВЯРВАШ НА ТЕЯ ГЛУПОСТИ??? :lol: :lol: :razz:

DennisCobain
07-11-2012, 09:05
искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра! искам и аз такава тема ако умра!


според християнството, най-вероятно отива в рая, така че не би трябвало да е тъжно, а да е щастлив ден, ако е била добър човек (а ако е била лош човек, тогава в момента си получава заслуженото, нали?)

АМА ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ВЯРВАШ НА ТЕЯ ГЛУПОСТИ??? :lol: :lol: :razz:

Joc
07-11-2012, 09:06
да пукнете всички, ебати животните.

FuCKkK13
07-11-2012, 09:07
пффф имайте поне малко уважение бе .. да ви имам темите :?

ledenakrasota
07-11-2012, 09:10
Трагедията си е трагедия. Никой от нас не знае, за да съди. Ако поне това не те кара да се замислиш, къде ти е човечността?

Тъжно ми стана, че намалиха с една година присъдата на цар Киро. Искам да го сгазя с трактор. ;)

Amore-Mio*
07-11-2012, 12:26
И защо не? О'кей, направила е погрешен избор, но си отиде млада. А в такива моменти на всеки му става гадно: независимо каква е била. Тя не е успяла да се порадва на живота. Да завърши, да има деца, работа и куп неща. Още повече, тя с приятеля си е прекарала доста години. Бях чела, че някъде към 5 години е била с него, така че той надали е искал това да се случи. И съм напълно убедена, че все още съжалява за тази случка.

EinGutesKind
07-11-2012, 12:47
За мъртвите или добро или нищо :)

StringTheoryPracticist
07-11-2012, 17:55
АМА ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ВЯРВАШ НА ТЕЯ ГЛУПОСТИ??? :lol: :lol: :razz:
не виждаш ли, че ги пародирам :Д

и не са чак такива глупости, познавам много умни хора, които въпреки това са религиозни (и други много умни хора (още по-умни), които не отричат религията като невярна)

flo0pY
07-11-2012, 19:32
при положение че сама си го е избрала такъв, сама се е качила да се правят на кой знае какви гъзари в селския град

Идиот.Ти ще умреш на 120 години ама през жалкия ти софийски животец най екстремното преживяване ще бъде когато си слизал по ескалатора в мола, кретен! Горкото момиче отишло си е само на 17 години а ти пак се опитваш да се правиш на интересен, жалък си

flo0pY
07-11-2012, 19:34
не виждаш ли, че ги пародирам :Д

и не са чак такива глупости, познавам много умни хора, които въпреки това са религиозни (и други много умни хора (още по-умни), които не отричат религията като невярна)

Ако умреш преди мен ще си направим форонна среща на която всички ще се напием като животни и ще купонясваме цяла нощ, се пак ще си на по хубаво място

ShtrudeL
07-11-2012, 19:39
Не мога да изпитам тъгата на близките й, 'съжалявам' е супер недостатъчно и не ми харесва.
Тъжно е, че си е отишла по толкова нелеп начин. Изгубих най-близкия си човек по същия начин.
И е нормално в 'Козметика и диети' да ъъ скърбят повече, при все че е писала там и са си споделяли женски работи и т.н.

Заглавието на темата ти е странно. Никой не те кара да съжаляваш, дори смятам, че съжалението е доста безполезно и непрактично, но просто е тъжно, че стават такива неща. Т'ва е.

StringTheoryPracticist
07-11-2012, 19:48
Ако умреш преди мен ще си направим форонна среща на която всички ще се напием като животни и ще купонясваме цяла нощ, се пак ще си на по хубаво място
lolwut, как успя да не разбереш това, след като съм го написал толкова ясно? почвам да си мисля, че проблема е в хората, а не от мен... и ако още не си разбрал: атеист съм (т.е. не вярвам в бог)

Но ако бях християнин щях да намеря идеята хората да се напиват и кефят на смъртта ми за напълно приемлива. Ако мислиш, че този който обичаш е отишъл на по-добро място, е егоистично да тъгуваш за него.

flo0pY
07-11-2012, 19:54
Не следя форума, но е тъпо да пишеш такива коментари точно в тая тема ; )
бтв аз също вярвам само в това което виждам

StringTheoryPracticist
07-11-2012, 20:00
Не следя форума, но е тъпо да пишеш такива коментари точно в тая тема ; )
бтв аз също вярвам само в това което виждам
Не знам какво точно имаш предвид под това, защото аз не виждам молекулите, но знам, че всичко е направено от молекули заради теоретичното доказателство, което сочи към това, въпреки че интуитивно не го усещам. Важи и за това, че Земята е кръгла, а не плоска. Всъщност това, което виждаме, ни подсказва, че има Бог (вероятно Слънцето е Бог), звездите са само малки точици, съществуват магии (най-лесното обяснение са за много неща) и т.н.

ShtrudeL
07-11-2012, 20:17
бтв аз също вярвам само в това което виждам

Доста тъпа философия смея да кажа.
Не обичам хора като теб. Имам предвид не ги не харесвам, защото и мама вярва в това, а си я обичам, но ме натъжават.

psychopath
07-11-2012, 20:46
Винаги е жалко, когато млад човек си отива по нелеп начин. Да почива в мир.

lamer4e7o
07-11-2012, 21:41
Братле, виждал съм какви ли не теми в този форум, но тази е просто… Как можа изобщо да я направиш, не знам. Нямам думи просто.

bloodyF
07-11-2012, 23:09
да пукнете всички, ебати животните.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


как не те е срам?
било минало 1 година?! ми ако ще и 50 да минат-нея я няма , родителите и са там, сестра и е на 9 и е там и повече никой няма да я види
толкова ли сте малоумни и безчувствени наистина, че не може да покажете капчица уважение?
поне към мъртвите?
не си го е избрала сама, случило се е, нито приятелят й го е искал
и тая тема изобщо не мога да разбера как я повдигаш точно ти и с какви очи, при положение какви мизерии правиш уж на хора, които обичаш

да почива в мир Мими
и мисля, че видяхме достатъчно от тоя индивид, чудя се баничка що не затвори темата направо..

yakuza_
07-12-2012, 04:45
тука има много стадо