PDA

View Full Version : Помогнете ми с идеи как да поискам прошка



KolioGrosha
07-11-2012, 10:11
Онзи ден без да исках обидих доста момичето, в което съм влюбен и от което,никога не бих се отрекъл,макар че е с друг и иска само моето приятелство... Та как да й поискам прошка, защото направо умирам, като не разговаря с мен и ме отбягва. Да вметна, че мога да пиша поезия и съм написал 15 поеми посветени на нея, но те няма да ми свършат работа, защото вече ги е чела. Моля ви помогнете ми!

notlike
07-11-2012, 10:39
Напиши още 115.... ще те помисли за жалък плъх. Направи нещо СМЕЛО бе! Изглеждаш смешно в очите на другите. Не ти го казвам, за да те обиждам, просто е безсмислено - напиши, 1,2, та да се помнят. Ти направо книга издай. Отделно, темата ти е изключително неясна и не знам нито дали си бил заедно с това момиче, нито дали тя някога през живота си те е отразявала.. и все пак, кажи й каквото мислиш в ОЧИТЕ, така няма как да избяга.

heartshapedbox
07-11-2012, 11:04
Говори с нея.
Хубаво си и написал поеми, мнооого поеми, ама само с тях няма да се размине.

TheBeliever
07-11-2012, 11:15
Прошка се иска от сърце и очи в очи. Никакви поеми, писма и прочие. Заставаш пред нея и й казваш каквото имаш да казваш.

Teenhelp1
07-11-2012, 11:38
Изповядай се.

crowberry
07-11-2012, 11:57
С поемите, освен да те помисли за жалък друго не виждам. Отиваш очи в очи и се извиняваш като хората. Ако е мацка на място, няма да има проблем.

Amore-Mio*
07-11-2012, 11:57
Според мен, каквото и да направиш: тя няма да ти прости лесно, изобщо ако го направи. Зависи по какъв начин си я обидил. Иначе сам виждаш, че чувствата ти не са взаимни - защо просто не приемеш този факт и не си останете приятели. Все пак тя е обвързана и е щастлива с другия.

KolioGrosha
07-11-2012, 14:50
За говоренето в очите,говорил съм много пъти с нея,никога не сме били заедно,като ме отряза преди още да тръгне с другия (но го харесваше по него време) се съгласих да останем приятели,а иначе начинът, по който я обидих беше, че онзи ден беше нервна й я попитах да не причината да е, раздяла с приятеля й, но не бе това и аз бях разочарован от отговора и тя ми се обиди.Иначе да и аз мисля,че в очите ще е най-добре!

KolioGrosha
07-11-2012, 14:54
Напиши още 115.... ще те помисли за жалък плъх. Направи нещо СМЕЛО бе! Изглеждаш смешно в очите на другите. Не ти го казвам, за да те обиждам, просто е безсмислено - напиши, 1,2, та да се помнят. Ти направо книга издай. Отделно, темата ти е изключително неясна и не знам нито дали си бил заедно с това момиче, нито дали тя някога през живота си те е отразявала.. и все пак, кажи й каквото мислиш в ОЧИТЕ, така няма как да избяга.

Виж това за издаването на книгата, то е стихосбирка всъщност съм го обмислил и решил отдавна и дори на нея в самото начало й обещах в очите, че ще издам стихосбирка посветена на нея, но в момента не ми стигат пари да го направя, но и този момент ще дойде!

crowberry
07-11-2012, 14:59
За говоренето в очите,говорил съм много пъти с нея,никога не сме били заедно,като ме отряза преди още да тръгне с другия (но го харесваше по него време) се съгласих да останем приятели,а иначе начинът, по който я обидих беше, че онзи ден беше нервна й я попитах да не причината да е, раздяла с приятеля й, но не бе това и аз бях разочарован от отговора и тя ми се обиди.Иначе да и аз мисля,че в очите ще е най-добре!

Ех Богу.. Аз си мислех, че е нещо кой знае какво, че чак поеми е готов да пише. Не се занимавай..Лигава работа.

KolioGrosha
07-11-2012, 15:03
Ех Богу.. Аз си мислех, че е нещо кой знае какво, че чак поеми е готов да пише. Не се занимавай..Лигава работа.

Ами наистина не е кой знае какво,но тя ми се обиди, а това ме кара да превъртам,макар и да съм успял да спра с опитите за самоубийство, пак превъртам на цяло,не съм същият, ако отношенията ми с нея са такива. Вече съм приел самотата за цял живот, но без нейното приятелство не мога да издържа и пак ще опитам някоя глупост.

fenasf
07-11-2012, 15:04
НИКАК

Ти мъж ли си или путка ?! Тя е с друг и ѝ е през оная работа за теб, а ти поезия си тръгнал да пишеш. Вземи се в ръце малко от малко :X

KolioGrosha
07-11-2012, 15:06
Поезията за нея я бях написал още преди тяхната връзка да започне и й я бях показал преди това,а повече от половината поеми съм ги писал пред очите й!

crowberry
07-11-2012, 15:10
Друго искаше да каже..

Furious?
07-11-2012, 15:10
В момента, в който се извиняваш , рангът ти пада и оттам шансовете момичето да ти прости стават нулеви

fenasf
07-11-2012, 15:11
Няма никакво значение кога си я писал. С това държание дори като човек няма да те уважава, остави като мъж...

KolioGrosha
07-11-2012, 15:14
Няма никакво значение кога си я писал. С това държание дори като човек няма да те уважава, остави като мъж...

Може би си прав,всичките ми приятели, които сега ме отбягват, защото превъртях ми повтаряха така да направя, но аз не се отказвах, колкото и да ми обесняваха, че ще задмина тука един съгражданин дето откачи от любов и в момента няма нищо общо с онзи, който познавахме.

HollyGolightly
07-11-2012, 17:38
Не виждаш ли , че просто си играе с теб. Кой нормален човек се сърди за нещо такова. Освен ако не сте на 11-12 тогава да може би. И не виждам причина да и се извиняваш, нищо не си направил. Не и обръщай внимание и много бързо ще и мине

mal4oty
07-11-2012, 18:01
Кажи на колсте сте години да знеам горе доло на какъв акъл сте.Съвет с книги любов няма да спечелиш.Запознай се и с други и мисълта за самоубийство да не ти минава през ума .. пич та ти си живееш твоя живот, за какво да се самонаказваш заради момиче, което се сърди за най-малкото и има гадже, смени си компанията и се стегни и пак ти казвам книгите и поезията в днешно време не са ценени особенно ако си тийн, така че тази идея отпада.

Anichkaxxwee
07-11-2012, 18:13
Поговори с нея. Кажи й, че много съжаляваш, не си искал да я обидиш и тн.
Но аз като видях, заради какво ти се е разсърдила, е лигава работа, но все пак, ако толкова много искаш да си с нея.. : )

KolioGrosha
07-11-2012, 18:15
Ами и двамата сме на 18 и единственото нещо,което ме дразни в приятеля й е,че е на 23 обаче е ултра неграмотен и аз допускам грешни,но поне знам,че се пише аЗ,а не аС,иначе колкото до акъла тя е малко луда,но и аз не съм много нормален, добре,че за шофьорската книжка не трябваше да държа психо,защото иначе сега щях още да ходя пеш :D

KolioGrosha
07-11-2012, 18:17
Колкото до поезията ми,през повечето време си е чист хип-хоп,повече правя freestyle, когато сме събрани приятели,защото имаме и beatbox-ери,но те сега ме отбягват,защото се промених,а иначе за текстове когато влагам чувство ги правя перфекти,но както и да е това не е по темата :D

PyCoKoCkA93
07-12-2012, 17:23
Не се е обидила сериозно.Ще и мине.Единственият ти шанс(което пак не ти дава кой знае каква гаранция де) е да бъдеш по-деен и настъпателен,защото иначе завинаги ще си останеш във френдлистата и.НО НЕ и докато има гадже.Каквото и да чувстваш,каквото и да направиш,докато е с някой друг,когото очевидно харесва,НЯМА да ти обърне внимание.Действай,когато е свободна-заведи я някъде,където обича и говори смело.Ако и това не помогне...еми просто НЯМАШ шанс и трябва да се примириш... :)

notlike
07-12-2012, 18:14
Виж това за издаването на книгата, то е стихосбирка всъщност съм го обмислил и решил отдавна и дори на нея в самото начало й обещах в очите, че ще издам стихосбирка посветена на нея, но в момента не ми стигат пари да го направя, но и този момент ще дойде!

Успех, братле. Ако имаш да хвърлиш 5-10 бона на вятъра, за да отпечаташ няколко бройки. Издаването на книга хич не е лесна работа. А иначе не мога да ви разбера повечето като се тръшнете - намерили ИДЕАЛНАТА и ако не се получи нещо с нея, живота свършва. Стегнете се бе, хора! Никъде не пише, че като не стане с тая, няма да стане с останалите... твърде много филми явно.. а иначе, авторе, поезията няма много общо с хип-хопа. Аз мога да си пиша рими за джанти, за трева и подобни, това не е поезия попринцип, нали?

Chacho
07-12-2012, 18:18
Защо не пробваш с "прощавай" ?

KolioGrosha
07-13-2012, 08:23
Успех, братле. Ако имаш да хвърлиш 5-10 бона на вятъра, за да отпечаташ няколко бройки. Издаването на книга хич не е лесна работа. А иначе не мога да ви разбера повечето като се тръшнете - намерили ИДЕАЛНАТА и ако не се получи нещо с нея, живота свършва. Стегнете се бе, хора! Никъде не пише, че като не стане с тая, няма да стане с останалите... твърде много филми явно.. а иначе, авторе, поезията няма много общо с хип-хопа. Аз мога да си пиша рими за джанти, за трева и подобни, това не е поезия попринцип, нали?

Виж ти ми говориш за рап,да рапа няма общо с поезията там гледаш само да римуваш и да пееш за простотии,докато в хип-хопа се гледа лириката и социалната позиция на изпълнителя/автора и запомни едно много важно нещо рапа не е ХИП-ХОП,между рапър и МС има коренна разлика,в България единственото истинско МС е АТИЛА,а рапъри колкото искаш,колкото до книгата знам,че не е лесно и е много по евтино да я издам в чужбина, проучил съм всичко,но за сега и за там не ми стигат парите.