PDA

View Full Version : Ремонт на електрическа китара.



Incineerate
07-11-2012, 11:23
Миналата зима си купих електрическа китара , но чак по-късно видях че е малко счупена (долу където се закачат струните, при тремолото , дървото е счупено , и когато настройвам китарата веднага се разстройва). Въпросът ми е , някой знае ли къде в България поправят електрически китари ?

Amore-Mio*
07-11-2012, 12:35
Попитай в някой сервиз. Или се поразрови из Google, ако намеря нещо, което може да ти бъде от полза - ще пиша.

prosto_chovek
07-11-2012, 16:55
питай в магазина, от който си взел китарата. Ако е чисто механична повреда, лесно ще се оправи :)

DennisCobain
07-12-2012, 07:54
Другия път гледай когато купуваш.. Може и просто ключовете да не държат.. Така не мога да ти кажа със сигурност, не съм видяла за каква дупка става въпрос.. Но не ми се вярва тая дупка да е проблема, по-скоро са ключовете.. -.- И моята съм я удряла тук там.. Ама чак дупки не съм успявала да и направя.. Голям зор трябва да е видяла тая китарка 8-) 8-) 8-)

Оффтопик: Просто_човек, много хубав подпис имаш ^^

Incineerate
07-12-2012, 08:41
Ето снимка на китарата , където е счупена.Не е много добро качеството на снимката , защото я снимах с телефона.Не съм я купил от магазин , за това не знам къде да питам. http://desmond.imageshack.us/Himg825/scaled.php?server=825&filename=abcd0001o.jpg&res=landing

DennisCobain
07-12-2012, 08:51
Лол шит.. Заболя ме сърцето :( Добре, поне установих, че не е от ключовете.. Та.. Мисля, че можеш и сам да си я направиш.. Поне аз бих могла :D :D Разглобваш я, взимаш едно дръвце, мушкаш го отвътре и го завиваш тоя болт за него :D бтв.. Отиди и питай в технополис, те там продават китари и могат да те опътят към някой сервиз..
Може да питаш и в бг форума за музиканти.

Incineerate
07-12-2012, 10:09
Пробвах преди бая време вав този форум , дето казваш , но нещо темата ми не се беше появила . Питах във технополис но не знаеха :/

DennisCobain
07-12-2012, 11:21
От кой град си? Няма ли някакъв музикален магазин наблизо? =/
Ако искаш кз ще пусна тема там да питам :)

Incineerate
07-12-2012, 12:32
От разград съм (не точно от разград , но е близо) . Ако не се лъжа най-близкия музикален магазин е в Русе

Ukhtar
07-12-2012, 13:51
Боже, поправка на електрическа китара...

Това, което ти трябва, се нарича лютиер и след кратък гугъл можеш да попаднеш на такъв в твоя район.