PDA

View Full Version : Как да постъпя ?!



analug
07-11-2012, 11:44
Здравейте :) ! Аз съм момиче на 13 години и харесвам момче , което е с 3 години по - голямо от мен...... Един ден той ми сподели как му е минал денят- бил навън с бившото ми гадже . Оплака ми се от отвратителното му държание и така започнахме да го обсъждаме , но изведнъж ми зададе следния въпрос :"кой избираш - него(бившото) или мен(момчето кето хар.) ??" ...Отговорих му : " избирам теб . Ясно е защо-характер и възпитание :) " ..... Той ми каза:"моля те не се влюбвай в мен..не ,че има нещо лошо да се влюбваш .. просто.. "- тоест няма да може да отвърне на чувсвата ми. Един ден бившото ми се похвали , че му е на гости и ме махна от скайп абонатите си .... На другият ден момчето, което харесвам ми писа и аз му казах доволно,че най -накрая на бившото му е писнало да се разправя с мен ( постоянно ми предлагаше ,а аз винаги му отказвах) .. Тогава ми отговори, че той ме е махнал от абонатите , а не бившото ми ....махнал ме , защото било тъпо парче ! ... и повече не сме си писали ....... Та имам два въпроса към вас : 1.Защо според вас ме е махнал от скайпа на бившото ми - за да прекратим всякакви отношения или е имал друга цел и 2. Мисля да му призная за чувствата си , но дали ще бъде правилно от моя страна? ...

Amore-Mio*
07-11-2012, 12:00
Обърках се, така че предварително се извинявам, ако дам погрешен съвет или просто и аз направя някакви несвързани изречения.

Та, възможно е точно това да е причината. Не разбрах на кого какво си казал, но ако си казала, че харесваш момчето, т.е. бившия и ако другото момче те харесва, е възможно да те е премахнал, за да си прекратите отношенията, за да можеш да дадеш шанс на него.

Не му признавай за чувствата си, ако е обвързан. В една връзка място за трети човек - няма. Мисля, че става ясно какво искам да кажа. Ако е необвързан - пробвай, тогава може и да се получи.

analug
07-11-2012, 12:14
добре сега ще поясня ........ момчето ,което харесвам не може да отвърне на чувствата ми..... за него не е проблем ,ако се влюбя в бившото или в някое друго момче ...той няма чувства към мен и затова не мога да разбера, защо се мъчи да прекрати отношенията ми с бившия ми приятел, който все още ме харесва и иска де сме заедно ??? "_" :) ...

SomeoneWhoCares
07-11-2012, 16:02
NO Fuckin idia
Ask him!

HollyGolightly
07-11-2012, 16:54
Не е нужно да има чувства към теб, може би просто му пука за теб.
И не е нужно да му разкриваш чувствата си, той вече ти е казал , че нищо няма да излезе между вас.

analug
07-12-2012, 18:55
забравих да добавя , че това момчето, което хар. ми каза това, след като ме помоли да не се влюбвам в точно в нег0 ; " но ти рано или късно ще се влюбиш в мен" и аз му казах , че незнам ,че не мога да предскажа и той се съгласи.....отговорих му така , въпреки че тогава го харесвах и все още ги харесвам..... това променя ли нещата :) или напразно се надявам :)

New_Teen_Mashine
07-12-2012, 22:44
Нищо не разбрах, какви са тези интриги?