PDA

View Full Version : харесвам едно момче



bebebe96
07-11-2012, 12:18
Здравейте! Имам по-малка сестра, която ходи на зелен лагер. Вчера и днес сутринта аз я заведох там от където тръгват с автобуса. Има две момчета, които работят там и се занимават с децата през деня докато са на лагера. Едното момче е много хубаво. Още вчера като го видях за пръв път супер много го харесах. Днес като се видяхме постояно го гледах и той ме погледна на няколко пъти. Лагера им свършва в петък. Тоест има още два дена в които мога да го видя сутринта като водя сестра ми. Как да се запозная с него? Някакви идеи? Ако накарам сестра ми да го попита каква му е фамилията, за да го намеря в facebook, тъпо ли ще е? Аз съм и не малко срамежлива и не мога да си представя да отида сутринта пред всичките тези деца и родители да се запозная с него, на всичкото отгоре има и още едно момче, което работи там с него и да отида и пред него да се запозная ще стане много тъпо. :(

Amore-Mio*
07-11-2012, 12:22
Напротив, няма да е тъпо. Запознай се с него, подтекст, че се интересуваш как е сестра ти, слуша ли и като цяло да видиш с какви хора е там и дали е в сигурни ръце. От срама файда няма. Действай, няма какво да губиш.

bebebe96
07-11-2012, 12:27
Така е няма от какво да ме е срам попринцип, но като се знам каква съм още преди да съм му казала нещо ще се изчервя цялата :( .

bebebe96
07-11-2012, 12:28
Ако накарам сестра ми да го попита каква му е фамилията, за да го намеря в facebook, тъпо ли ще е?

bebebe96
07-11-2012, 12:31
А и какво ще стане? Ще го разпитам там за сестра ми колкото да направя някакъв разговор и после?

donatc
07-11-2012, 13:03
ами да доста ще е тъпо ако накараш сестра си да пита за фамилията му :DD хахах хей батко как ти е фамилиата!! wtf нагласи се малко отиди с най-яките си дрешки и погледни нали се сещаш онези погледи предизвикателните и ако той не отвори тема по-добре недей се хаби просто се връцни така ще бъдеш по интересна

Enchanting
07-11-2012, 13:39
Напротив, няма да е тъпо. Запознай се с него, подтекст, че се интересуваш как е сестра ти, слуша ли и като цяло да видиш с какви хора е там и дали е в сигурни ръце. От срама файда няма. Действай, няма какво да губиш.

^ съгласна съм. Не се тревожи, след това разговорът сам ще потръгне. ;)

marilyn
07-11-2012, 18:08
Да караш сестра ти да го пита как му е фамилията е тъпо.
Ходи се запознай с него, няма какво да изгубиш.

carrieee
07-18-2012, 15:24
Върти се около него,това е най-добрия вариант и естествено го гледай и се усмихвай..все пак това е езика на тялото няма как да остане хладнокръвен :)