PDA

View Full Version : да се боря или не?



emilia.dimitrova
07-11-2012, 13:49
й

Amore-Mio*
07-11-2012, 14:47
Връзка не се гради върху нещастието на другия - в случая на твоя. Добре, разбирам те, че го обичаш, но не бива да продължаваш да се измъчваш. Пълното безразличие от негова страна и всичко друго - той не те заслужава. Първоначално, когато стана въпрос относно работата си помислих: "Какво пък толкова, не може непрекъснато внимание да ти обръща". С течение разбрах всъщност, че той не се сеща за теб и му е все тая какво правиш и дали изобщо си добре. Недей се измъчва повече , според мен. Раздели се с него. Или просто поговори наистина сериозно с него, без да му позволяваш да те накара да замълчиш. Казваш му всичко това , което каза и на нас, ако разбере - разбере. Ако не - хваща си пътя и си заминава. Друго решение няма!

Teenhelp1
07-11-2012, 15:53
Направи това което каза аморе-мио ти си свястно момиче не си заслужаваш така да се държат с теб,а ти да му даваш всичко.
Ако не стане аз ще си те взема и ще се държа както заслужаваш. :D Just kidding. :)

emilia.dimitrova
07-11-2012, 17:11
просто е отстрани но немога да го зарежа ей така , опитвам се да говоря , казвах му всичко това но няма никакав резултат седеше и ме гледаше , аз просто съм много привързана вие може д ане м разберете н когато обичаш някой и си бил дълго време с него и сте били В МНОГО ТРУДНИ МОМЕНТИ ЗАЕДНО Е МНОГО ТРУДНО ЗАЩОТО ВСЕКИ ПЪТ СИ КАЗВАМ ПОСЛЕДНО И ТАКА Е И ДО СЕГА ...ПРОСТО НЕЗНАМ

Teenhelp1
07-11-2012, 17:38
Разбирам те спокойно,но ако не се промени нямаш избор с времето всичко ще отмине ще свикнеш без него,но ще е трудничко в началото. :)

mal4oty
07-11-2012, 17:39
1) Пропуснала си да напишеш годините ви.
2) Човека може да няма пари и за това да ходи в "магазина", отиди и му прави компания.
3) Хората с времето си омръзват.
4) Или поговори с него или просто се отдръпни и изчакай той да те потърси.

emilia.dimitrova
07-11-2012, 17:43
Човека има пари но откакто отворимагазина си , седи постоянно там а преди да го отвори си говорехме защото това няма да повлияе на нищо , и аз ходя всеки път когато той е там , и вече ми омразва

mal4oty
07-11-2012, 17:49
И пак не каза на колко сте години ?

emilia.dimitrova
07-11-2012, 17:53
аз съм на 16 а той на 21 но не мисля , че това има значчение ;)

SisiStrange
07-11-2012, 18:18
Аз не мисля, че той още има някакви романтични чувства към теб. Според мен наистина е безразличен. Ти си помисли дали това заслужаваш. Опитай да се отдръпнеш малко, да не му звъниш, да не го търсиш. Виж дали въобще ще се сети за теб. Ако не се, замисли се дали една такава връзка, в която ти се раздаваш, а получаваш студенина и игнориране, си струва да се бориш за нея. Не мисля, че съществува такова нещо като борба за някого. Когато двама души искат да са заедно, нищо не може да ги спре. Ако е взаимно.

Teenhelp1
07-11-2012, 18:19
Ммм...Педофилство. Найс, а ?