PDA

View Full Version : Растеж на косата??



smile12345
07-11-2012, 14:16
Здравейте!Извинявам се ако има такава тема..(=
Искам укрепване на косъма на косата, но в същото време искам и да ми порасне по-бързо.Та въпросите ми са следните:
1. каква е разликата м/у тривитаминол и хининова вода?
2.могат ли да се използват без да имаш косопад или проблеми с косата,а просто искаш окрепване и заздравяване на косъма?
3.има ли ограничение във възрастта, в която могат да се използват?На 15 съм ще има ли проблем ако ползвам едно от двете?
4.Хининовата вода уврежда ли косата и подходяща ли е за бързоомазняващата се в корените коса?
5.колко пъти в седмицата е препоръчително да се използват тези продукти?
6.С кое косата расте по-бързо...?
Ами със сигурност ще се сетя още нещо ...мерсии предварително =)

FuCKkK13
07-11-2012, 14:37
въпреки че има ужасно много теми ще ти отговоря...


Здравейте!Извинявам се ако има такава тема..(=
Искам укрепване на косъма на косата, но в същото време искам и да ми порасне по-бързо.Та въпросите ми са следните:
1. каква е разликата м/у тривитаминол и хининова вода? тривитаминола - правиш си маски с него или се мажеш само с него и го отмиваш и е комплекс от витамини,хининовата вода - пак може маски,но по принцип се слага след баня и не се отмива и е като лосион

2.могат ли да се използват без да имаш косопад или проблеми с косата,а просто искаш окрепване и заздравяване на косъма? да,и двете

3.има ли ограничение във възрастта, в която могат да се използват?На 15 съм ще има ли проблем ако ползвам едно от двете? няма проблем и двете могат да се ползват на всякаква възраст

4.Хининовата вода уврежда ли косата и подходяща ли е за бързоомазняващата се в корените коса? не,но ако се ползва често изтънява косъма.. т.е. расте по-бързо,но косата става и по-тънка и за това тривитаминола е по-удачния вариант.. за мазна коса - на някои им омазнява допълнително косата,на други -не,трябва да се пробва.. на мен лично я омазняваше

5.колко пъти в седмицата е препоръчително да се използват тези продукти? хининовата вода може и всеки ден,но както казах изтънява косъм и не е препоръчително,а тривитаминола не повече от 2 пъти в седмицата

6.С кое косата расте по-бързо...? пак е индивидуално.. на някои им действа едното,на други - другото,на трети - и двете.. на мен лично хининовата вода не ми действа,а тривитаминола ми помага доста

Ами със сигурност ще се сетя още нещо ...мерсии предварително =)


и все пак можеше да попиташ в ето тази тема: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/523294-%D0%92%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-vol-4

успех със заздравяването на косата

smile12345
07-11-2012, 15:40
въпреки че има ужасно много теми ще ти отговоря...




и все пак можеше да попиташ в ето тази тема: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/523294-%D0%92%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-vol-4

успех със заздравяването на косата


и аз мислех там, но има много коментари и идва ли някой ще ми обърне внимание..

FuCKkK13
07-11-2012, 16:01
о, повярвай ми обръщаме внимание на всеки писал в темата без значение редовно или за първи път !

estel15
07-16-2012, 18:05
Хининовата вода съсипва косата ! Най-добре тривитаминол и маслото на Икаров . :)

teen4e55
07-16-2012, 21:29
Хининовата вода съсипва косата !

Agree! Вмомента използвам маската за бърз растеж на коса на Denise, но скоро ще си купя отново серума на Икаров. Най-добрия е като става въпрос за бърз растеж :)

brutaLxxbunny
07-17-2012, 09:50
Хининовата вода съсипва косата ! Най-добре тривитаминол и маслото на Икаров . :)

Защо мислиш, че съсипва косата?