PDA

View Full Version : Вечнозелените!!!!!!



Punk
07-11-2012, 19:21
Малко съм възрастен да пиша в този форум и до сега се смях на някой публикации , но ми е толкова скучно и реших да споделя...
Не мога и не искам да спра да пуша трева... На 20 съм живея и се издържам сам. Уча ТВ и филмови продукции и работя в бар и с един продуценски екип. Обучението ми започва пак чак септември и си намалих часовете в бара за да имам повече време за това с което обичам и искам да се занимавам. Имам този навик (да пуша трева) от около 2 години- още когато си бях в София , но тогава пуших само 2-3 пъти в месеца. Дойдох в Англия преди година и нещо и веднага си намерих приятели - естествено откачалки и луди глави (в добрия смисъл). С тях се събирахме един път в седмицата и пафкахме. Но след като започнах лека полека да навлизам във филмовата индустрия започнах да се запонавам с нови хора всеки ден и в момента с екипа снимаме underground hip-hop културата както и ни наемат доста известни клубове да снимаме партитата. Джойнтовете се въртят нон-стоп! Целия екип пуши и откакто аз се присъединих почнаха още повече , защото отказах пиенето и пушенето на тютюн и винаги имам трева , която ми излиза доста по евтино и те започнаха да взимат още повече за да ме черпят хаха. От един месец не съм спрял всеки ден. Като работя в бара след работа , когато работя с екипа по време на работа винаги се върти някъде един джойнт , ходя напушен на фитнес , бокс , лекции и т.н , но естествено тогава смесвам с повече тютюн и не ми личи. Ролята в продуценския екип ми е оператор и монтажист. Излизам в 9 прибирам се в 5 сутринта след като снимаме, прибирам се в нас пуша преди да си легна ставам в 13:00 срещаме се с моя човек да му дам видеоматериала от моята камера защото сме 4 оператора правим един хубав джойнт и пак... Винаги изпадаме в някакви супер комични ситуации и винаги се забавляваме...Тревата доста ми е помогала ,защото преди бях вечно нервен,ядосан и от както пуша не съм така обмислям нещата .Дори ме мотивира за някой неща и ме освобождава и се чуствам добре!! Повярвайте ми най-гадното чуство на света е да си вечно ядосан.. Но тези дни малко се притесних , защото имам супер много свободно време и повечето ми приятели отидоха на почивка и съм сам! Имаме работа чак в петък и от понеделник се опитвам да не пуша сам... Първите два дена си казвах пфф не ми се пуши , но една приятелка започна да ме разпитва нещо за трева и сега съм пред монитора с един супер мощен джойнт до мен в стаята ми е слънчево ,топло с отворен прозорец, тишина и чист свеж въздух , слушам вечнозелените Rolling Stones... мисля да го запаля да се размажа и легна на супер мекия и чистичък мокет да си пафкам.. Много ли е зле положението?

mechone
07-11-2012, 20:15
Не е зле положението, момче! Пуши се масур и не го мисли. Няма нищо лошо в това, все пак това си е божие растение и + това никой не е умрял от препушване или "предозинане" с джойнт. Пуши си и да не ти пука. То си е яко релаксиращо и отпускащо :) :)

MojoJojo88
07-12-2012, 12:11
Пуши повече-екстра ще бъде...

filmimilmi
07-13-2012, 14:39
Не си се наживял като малък и едва сега почваш да се пастетиш и да си мислиш, че преоткриваш някакво необикновено занимание в свободното си време, чувствайки се "модерен" студент. Примири се, че водиш един най-обикновен живот и пиши такива неща в дневника си, а не в отделни теми по форумите. Никой не е заитересуван.

Punk
07-13-2012, 14:56
Не си се наживял като малък и едва сега почваш да се пастетиш и да си мислиш, че преоткриваш някакво необикновено занимание в свободното си време, чувствайки се "модерен" студент. Примири се, че водиш един най-обикновен живот и пиши такива неща в дневника си, а не в отделни теми по форумите. Никой не е заитересуван.

Хахахаха нещо много си се вживял във форумния свят.. http://forum.ghbsys.net/public/style_emoticons/default/smiley_emoticons_joint.gif

filmimilmi
07-13-2012, 21:34
Хахахаха нещо много си се вживял във форумния свят.. http://forum.ghbsys.net/public/style_emoticons/default/smiley_emoticons_joint.gif

Не, бате. Няма такова нещо като "форумен свят", светът е общ и един за всички. С темата си изтъкваш тревата като свой малък, но "положителен проблем", от който печелиш много, защото излиза, че ти помага да изграждаш характера си... А аз ти казах, че не е подвиг или нещо особено в това да пушиш много. Пуша от около 7 години, като в последно време по-рядко, и отдавна не намирам тревата за кой знае какво. И на теб ще ти омръзне, гарантирам ти...