PDA

View Full Version : Не знам какво да правя, много я харесвам обаче мисля, че има спънки



NeedsMoreLove
07-11-2012, 23:37
Здравейте. На 15 съм и има едно момиче от старият ми клас, за което постоянно мисля напоследък. В шести и седми клас не съм се замислял много кого харесвам, просто намирах някои момичета за сладки. Тя обаче ми изглеждаше различна от другите, по-различен начин на мислене, умна, не беше надувка. Беше хубава, но не обърнах много внимание, но сега или е станала по-хубава или чак сега забелязвам. В три от последните 4 дни съм сънувал нея в различни обстоятелства и се чувствам все по-влюбен.

До сега никога не съм бил с момиче на уговорена среща, понякога съм се виждал случайно с някои но никога не съм признавал чувствата си на някоя. Освен това въпросното момиче обича да ходи на скъпи места, а моите родители са в много лошо положение в момента и се страхувам, че дори и да започнем да ходим няма да мога да ходя с нея на любимите и места.

През двете години с нея мислех, че и тя ме харесва. Не сме говорили много, но като цяло в класа ни повечето момчета не общуваха много с момичетата. С мен се държеше по по-специален начин от другите. Не съм някои грозен, но ме е страх от това, че когато не сме се виждали толкова време може да е изгубила всякакъв интерес. Казах на един приятел, който беше в стария клас и сега също сме в един клас, че имам някакви чувства към нея, и той взе че и писа. Каза, че е поискала да се срещнем обаче имам чувството че се бъзика, а ми е малко странно да питам какво му е написала.

Наистина не знам какво да правя. Днес мислех да и пиша, обаче я нямаше нито във Facebook, нито в Skype, а телефона и го нямам. Във вторник ще заминавам за родния град и селото на семейни познати, и се чудех дали да изчакам след това или преди това да я поканя да излезем.

Съжалявам, ако съм ви объркал или изгубил времето, просто има доста неща, които имат значение. Ако сте решили да го прочетете цялото, моля за съвет. Благодаря.

Shiiverss
07-11-2012, 23:45
Че си изпуснал, изпуснал си шанса, но това не значи, че щом иска да се срещнете, още не те има за по-специален. Когато влезе на линия й пиши веднага и си уговори среща с нея. Дори и да не е в някой скъп ресторант, важното е да сте заедно и да си говорите.

Amore-Mio*
07-12-2012, 10:55
Изпуснал си си шанса, но все пак мисля, че не е късно да опиташ. Пиши й, разберете се кога да излизате някъде. Препоръчително е това да стане, чак когато се върнеш, за да имаш повече време.

Wednesday666
07-12-2012, 12:02
Май май влака е заминал вече. Все пак надеждата умира последна - направи нещо по въпроса, недей просто да стойш. Като се върнеш й пиши, може пък да е останало нещо от предишното привличане.

NeedsMoreLove
07-13-2012, 00:07
Благодаря за съветите. Писах и и ми отговори, аз тогава обаче мислех, че е една досадна позната. Иначе мисля, че всичко ще се нареди. Не ми помогнахте особено много, очаквах по-подробни отговори, но все пак благодаря. Може и да пиша как са се развили нещата. :)