PDA

View Full Version : Моята история ... Да се откажа ли или да продължа ?



bet3to
07-12-2012, 09:14
Всичко започна на 17 декември.Бяхме тръгнали на екскурзия и той беше там с Мими. Досега тя само ми беше разказвала за него и никога не го бях виждала, а в интерес на истината не очаквах да бъде нещо кой знае какво.Видях го, беше симпатично момче. Слезнах от колата и се запътих към Мими и Сашо,тако се казваше той. Видя ме, но се обърна да си допуши цигарата. След като хвърли фаса дойде и се запознахме.
- Катя...Приятно ми е !
- Александър...много хубав грим
- Благодаря !
Това беше нашето запознанство, но аз все още не бях усетила искрицата да пламне.

Следващия път когато се видяхме за по-дълго беше на 30 март.Да вметна само, че Мими и Сашо са от едно и също село и са много добри приятели. Така ... отидох на гости на приятелката си с преспиване. Бяхме в тях цял ден с нея и приятеля й Теди.Вечерта излязохме. Отидохме там където се събират обикновено - зад един магазин. Бяхме аз, Сашо, Мими, Теди и още няколко момчета. Докато бяхне там Сашо само ръсеше някакви глупости, а аз не спирах да се смея. По-късно отидохме да ядем в Мими.Бяхме четиримата. Когато се наядохме Мими и Теди отидоха в другата стая и аз и Сашо останахме сами, а той не спираше да ме разсмива.Отново ми направи комплимент, че се гримирам много хубаво. Аз винаги се гримирам с черна очна линия, молив и спирала. Тогава вече усетих онова чувство. Казах си това е, влюбих се отново, най- сетне. Теди и Сашо си тръгнаха, останахме аз и Мими. Не й казах за чувствата си. Цяла нощ не спах.Мислех си за него и при всяка мисъл за него усещах онова приятно чувство в стомаха. На сутринта се прибрах вкъщи.
Вечерта видях, че Мими ми звъни. Вдигнах телефона и чух неговия глас. Това което ми каза не беше едно от най-милите неща, но от неговата уста звучеше толкова сладко.И така в продължение на няколко дни винаги когато Мими беше навън и ми се обаждаше чувах гласът му... не си казвахме нищо смислено, но важното беше, че изявяваше желание да ме чуе.
Мина около месец и вече спрях да мисля чак толкова за него. До този момент не бях споделила чувствата си на никой.
Един ден с Мими си говорехме по телефона и Сашо го взе и започна да ме пита кога ще ходя аз казах, че незнам а той ми каза: Ааа няма незнам идваш утре иначе ще ти се разсърдя. Не помня какво точно му отговорих, но така и така не отидох на следващия ден, а на следващата седмица.
Беше 19.05 и аз отново отидох да спя в Мими. Предишната нощ не можах да спя от вълнение. Може би съм спала около 2 часа.Сутринта се събудих много рано, но изчаках нашите да отидат на работа. След това станах,изкъпах се и започнах да изправям косата си. Нямах търпение да стане 13:00, за да хвана автобуса. И така дългоочаквания час дойде. Пристигнах в селото, а там ме чакаше Мими. Отидохме в тях да оставя багажа. След това излязохме и отидохме там където беше Сашо. Когато го видях изтръпнах. Лошото беше, че и той като мен е срамежлив и единственото, което си казахме беше по едно здравей.Тримата тръгнахме към къщата на Мими и постояхме там около час. Седяхме на дивана, слушахме музика и си говорехме. Беше ми толкова приятно. Мими и излезе на някъде и останахме сами. Казах си това е момента, но не. Седяхме двамата на дивана и мълчахме.Чудех се какво да го заговоря. Намерих някаква обща тема, но Мими влезе.След малко дойде и бащата на Мими и отидохме до магазина с колата. Мими и баща й слязоха, а аз и Сашо останахме в колата, той беше на предната седалка, а аз зад него и непрекъснато разменяхме погледи в огледалото, докато той не ми се усмихна.Беше толкова сладък. Мими се върна и отидохме пак в тях. Поседяхме малко на двора и Мими каза на Сашо да си тръгва, защото трябваше да се приготвим за вечерта. Той не искаше да си тръгва, искаше да остане, но Мими беше много настоятелни и момчето си отиде. След около 2 часа отидохме зад магазина... постояхме там около час. Изчакахме да се стъмни и отидохме в една беседка да пием бира. Това беше първото ми напиване. Не се гордея много с това, но и не съжалявам за действията които извърших. Така... и отново да спомена бях много пияна. Излязохме от беседката и хванах Сашо, който също беше изпил доста.Тръгнахме да изпращаме Теди. През целия път вървях до него, ръката ми беше под лакътя му и той ме стискаше здраво. Докато Мими и Теди се сбогуваха аз бях до Сашо.Облегнах се на рамото му. Отидохме в градинката близо до Мими, защото не можех да се прибера в това състояние пред техните. Седнахме на пейката и го прегърнах. Той нямаше нищо против,но хубавите неща свършват бързо.Прибрахме се.
На другия ден се видяхме, говорихме си, но и двамата се правехме, че не се случило нищо. Тръгнах си от селото и не спирах да мисля за случилото се.
Мина около месец и не спирах да се питам дали и той изпитва нещо към мен.Бях споделила на други приятелки за него. По думите които им разказвах те ми казваха, че според тях и той ме харесва.

На 29.06 отново отидох. Видяхме се за около час късно вечерта. Лошото беше, че беше много пиян. Бяхме около 5 човека, но той реши да черпи само мен. Усещах, че иска да ме пита, но се срамуваше. Най- сетне се усмели и ме попита:
- Кати искаш ли бира ?
Погледнах го учудено и след секунди мълчание казах да. Отиде, купи ми бира и ми я донесе. Не се напих :D. Тръгнахме да изпращаме Теди,а Сашо ме попита до кога ще седя? Отговорих му, че утре си тръгвам.
- Еее защо утре. Остани повече.Ако Мими не иска да спиш в тях ще дойдеш в нас за седмица, месец.
Засмях се и нищо не казах
Вечерта мина, отидохме в Мими и легнахме да спим. Отново беше една безсънна нощ.
На сутринта Сашо писа на Мими по скайп:
- Кати отиде ли си ?
- Не
- Еми хайде да излезнем тогава.
Излязохме, обаче той играеше белот и не ми обърна много внимание.
С Мими застанахме на спирката, за да чакаме автобуса. Тя ми каза:
-Сашо толкова много искаше да дойдеш пък после нищо.
И аз вече реших да й призная:
-Миме искам да ти кажа нещо
- Какво
-Ама трудно ми е ...
- Кажи де
- Харесвам Сашо
- Еми да ви сватосаме тогава :D
- Не се смей де... сериозно ти говора. Мислиш ли, че ме харесва ?
-Не знам. Нямам си и на представа.Ще поговоря с него... спокойно.
Около 5 дни след това Мими ми се обади, докато беше навън и беше пуснала високоговорителя.Чух гласът на Сашо. Толкова много настояваше да отида:
-Кога ще идваш?
-Еми не знам
-Няма не знам...идвай утре
-Еее утре няма да мога.Ще дойда другата седмица.
-Не, не идваш утре. Ако Мими не иска да спиш в тях, ще дойдеш в нас и ще спиш при мен. Аз на 24 заминавам на море.
Аз само се засмях, а той сериозен ми каза:
-Не се шегувам, сериозно ти говоря. Идваш да спиш в нас.
-Добре ще си помисля.
Не отидох на следващия ден.Мими ме покани да отида следващата седмица и аз с нетърпение чаках този момент... до вчера, когато тя ми каза да не се занимавам с него:
-Защо? - попитах я аз
-Кати ще ти го кажа като приятелка.По-добре не се занимава с него. Той не търси сериозна връзка.
И ми разказа как някакво друго момиче е дошло и са се сваляли със Сашо. Каза че по-скоро тя му се е сваляла, но той пък си я харесал за секс.Бях чувала как се кани на много момичета, на курвите, които го правят с всеки. Сашо не го е правил досега, а според мен няма и да го направи скоро.За мен никога не беше говорил такива неща, за което се радвам, защото виждам, че изпитва някакво уважение към мен. Мисля, че и да има някакви чувства го е срам да да каже на Мими, защото знае, че ми е приятелка.Тя ми каза, че той досега не си е имал приятелка и това си личеше, нямаше голям подход към момичетата.
Иии така след като Мими ми каза тези думи аз се усамотих и започнах да си мисля, казах си, че той не е за мен, това наистина беше така, защото той е един простак от село, каква работа имам аз със него. Но и тези мисли не помагат, все още ми е в главата, не мога да го изтрия.
Изтрих номера му, снимките му, имах фалшив скайп от който гледах кога е на линия, блокирах го, но от мислите си и от сърцето си все още не мога изтрия.
СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ ….
Искам коментари за историята и вашите мнения дали Сашо харесва Кати…

Amore-Mio*
07-13-2012, 13:35
По - тъпо нещо не мисля, че някога съм чела през живота си.
Според мен не ти се отдава да пишеш.
Историята е безсмислена. Не можеш да описваш нито действията , нито героите.
Според мен се откажи.
Но всеки с вкуса си.

DennisCobain
07-13-2012, 13:55
И на мен не ми харесва.. Но ако имаш желание - продължавай да опитваш! Следващия път ще е по-добре. :) И чети повечко книжки. Описването на обстановката и героите е под всякаква критика.

Bloody-girl
07-17-2012, 14:25
Ъмм..опиши го малко в художествен стил,де.. Дай подробности,детайли.

Fantasist
07-18-2012, 16:54
Не виждам к'во толкоз е лошо в писанието. Малко повечеко тренинг. Аз самият пиша една глупост в момента, та затова не мога да коментирам с лоши думи останалите. ;)

Урсула
07-18-2012, 17:55
Първа забележка: момче да обърне внимание на грима? Да направи КОМПЛИМЕНТ за грима? обикновено (твърдят, че) се кефят на естествени момичета :)
Второ - след обръщение се слага запетайка (Кати, искаш ли...) Не че е смъртоносно, но гледай да спазваш поне такива елементарни граматични правила.

Историята ти е малко като .. отчет - отидох, видях, прибрах се. Включи малко детайли, малко описание, метафори, епитети, направи го по-художествено - като история.
Не всеки е роден за писател, но пък и никой писател не е роден научен. Така че практика му е майката :)

DisappointedDreamer
07-18-2012, 19:18
Не ми харесва.

scrooper
07-20-2012, 16:55
Не ми харесва.
мхм

bijou
08-12-2012, 17:56
През цялото време имах чувството, че това е история, която просто си разказваш на някоя приятелка.
Вложи повече чувство, подробности и едно от най-важните неща ОПИСАНИЕ на геройте и обстановката.
Адски слабо.