PDA

View Full Version : Малки бели точки по пениса



SirTrYaLot
07-12-2012, 11:11
Миналата година ми се появиха, спазвам си хигиена, дори след появата си взех интимен сапун за в работното място, няма отърване.
Лекар не съм търсил, тъй като нямам време, пък и не са ми били проблем досега, но като някоя жена попита "ма какво е това" и тръгна да й обяснявам, че не е нищо сериозно, то цялата работа отиде на вятъра..

Четох на няколко места, не са гъбички, не е нещо хигиенично, това което прочетох е, че тези точици се появяват след секс с жена с бяло течение или каквото течение там има подобно.

Да ми предложите някакъв мехлем или шпрей, или де да знам.. каквото там се прави в такъв случай, че и мен ме дразнят, прилича ми на някой динозавър с шипове по кратуната..

п.с Точките не са по самата главичка, а по краищата й
п.с2 И не са толкова много като на снимките в интернет, 5-6 са, но пак правят впечатление.


Благодаря за вниманието.


п.с4 Намерих някаква тема сега в тоя форум, където са показани:
https://www.google.bg/search?hl=bg&cp=21&gs_id=2&xhr=t&q=pearly+penile+papules&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1360&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=bbH-T4X8EIfesgaVj4HwBA

Някаква идея с какво да мажа или да пръскам, да се разкарат тия неща?

doop
07-12-2012, 11:43
здравей, аз имам подобен проблем, но мойте са точно ето такива - http://www.pearlypenilepapulestreatments.com/wp-content/uploads/2011/02/Fordyces_spot_closeup.jpg
не са по главичката, а по самия пенис. много бих се радвал ако някой ми помогне и ми каже дали е опасно и какво да правя. благодаря предварително.

batkodoki
07-12-2012, 14:54
Миналата година ми се появиха, спазвам си хигиена, дори след появата си взех интимен сапун за в работното място, няма отърване.
Лекар не съм търсил, тъй като нямам време, пък и не са ми били проблем досега, но като някоя жена попита "ма какво е това" и тръгна да й обяснявам, че не е нищо сериозно, то цялата работа отиде на вятъра..

Четох на няколко места, не са гъбички, не е нещо хигиенично, това което прочетох е, че тези точици се появяват след секс с жена с бяло течение или каквото течение там има подобно.

Да ми предложите някакъв мехлем или шпрей, или де да знам.. каквото там се прави в такъв случай, че и мен ме дразнят, прилича ми на някой динозавър с шипове по кратуната..

п.с Точките не са по самата главичка, а по краищата й
п.с2 И не са толкова много като на снимките в интернет, 5-6 са, но пак правят впечатление.


Благодаря за вниманието.


п.с4 Намерих някаква тема сега в тоя форум, където са показани:
https://www.google.bg/search?hl=bg&cp=21&gs_id=2&xhr=t&q=pearly+penile+papules&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1360&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=bbH-T4X8EIfesgaVj4HwBA

Някаква идея с какво да мажа или да пръскам, да се разкарат тия неща?

Това на снимките са прословутите РРР :)

НЕ са болестно състояние, а нормален вариант!
НЕ се лекуват, точно защото не са болест а НОРМАЛНА ТЪКАН!
НЕ са заразни, не се предават, не се разпространяват.
Нямат връзка с хигиенните навици.

Имаме ги ВСИЧКИ без изключение Мъже, но при всеки те са съвсем различно и индивидуално изразени. При едни са единични само в зоната на захващане на гемчето за гланса. При втори са само единични и миниатюрни, почти незабележими по короната на гланса. При трети са ясно видими но малко и умерено изразени. При четвъри са множествени , драматично изразени.
Само в последният случай се смятат за козметичен проблем и могат да се отстранят с високоенергийно лъчение или ток.
Лошото е, че така отстранение скоро пак ще се появят точно защото са НОРМАЛНА тъкан, така че от това упражнение няма голям смисъл

В интернет е пълно с ред любителски и комерчески сайтове предлагащи срещу пари „гарантирани рецепти“ за препарати и методи за тяхното отстраняване. Стой далече от подобни места! Най-често се касае за различен тип химическо изгаряне (което е много опасно!) или за високоенергийно такова. Далечният резултат е същият. Стой далече от подобни места!
Ако Момичето не е наясно какво е „това“ - едва ли си струва усилието да комуникираш с нея! Ще е прекалено глупава и невежа, още повече, че подобни „неща“ имат и жените по вътрешната повърхност на лабиите, но имат предимството да не могат сами да си виждат без помоща на огледало. :)

Играта с пишока „на сухо“ стимулира растежа на „тези неща“. ВИНАГИ ползвай смазка!

ВАЖНО! Всичко написано по-горе касае ЕДИНСТВЕНО „РРР“!
Те трябва ясно да се отграничават от кондиломите например, които са си сериозно заболяване и налагат незабавно лечение!

batkodoki
07-12-2012, 15:07
здравей, аз имам подобен проблем, но мойте са точно ето такива - http://www.pearlypenilepapulestreatments.com/wp-content/uploads/2011/02/Fordyces_spot_closeup.jpg
не са по главичката, а по самия пенис. много бих се радвал ако някой ми помогне и ми каже дали е опасно и какво да правя. благодаря предварително.

На теб пък – АБСОЛЮТНО НИЩО ТИ НЯМА! :)

Ако разпознаваш в посочената снимка своят проблем – можеш да направиш само две неща. Да потъжиш за отминалото Детство и да самоприветствуваш в легиона на Мъжете! :)

За да стане ясно обяснявам вкратце: „тези пъпчици“ като на снимките ги имаме ВСИЧКИ МЪЖЕ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ!
Специално тези – по корпуса на пениса + тестикуларният сак са си били винаги там. Това са модифицирани мастни жлезички, които обаче НЕ отделят мастна секреция грубо навън. В периода на полово съзряване на прехода от Момче в зрял Мъж те наедряват, стават видими локализират се по ствола на целият пенис или частично по него, има ги и по мъдницата. В този период стават отчетливо забележими. Тяхната физиологична роля се състои в това като микрокапсули с мастноподобно вещество да помогнат на наедряващият по обем и дължина пишок да се „калиброва“ от мъжки тип плавно и безпроблемно.

НЕ бива да се „изтискват“ (не „пускат“ нищо, но става сериозна раничка!),
НЕ бива да се разчепкват,
НЕ БИВА ДА СЕ ОТСТРАНЯВАТ!
Има методи за тяхното химическо или високоенергийно премахване – скоро след това Организмът ги изгражда отново, много по-едри и забележими, просто защото са НОРМАЛНА ТЪКАН НЕРАЗДЕЛНА И НЕОБХОДИМА ЧАСТ ОТ ПИШОКА!

За успокоение твое :) : с възмъжаването, с края на преходният период момче-мъж, тези пъпчци, когато пишока е окончателно калиброван – плавно и постепенно губят изразената си форма, намаляват и като като количество, но най-вече като „релеф“, без никога да изчезнат напълно. С остаряването ще стават все по-незабележими, но и на 100 год да станеш – пак някаква част от тях силно смалени ще са там за да ти помагат.
В резюме: просто свиквай с изгледа на пишока си като такъв на зрял Мъж, той е по-различен от малкото гладко бяло пишле на детето :)

Всичко горенаписано – касае САМО варианта, твоите „пъпчици“ да са идентични на тези на картинката. Някой „пъпчици“ са си сериозни болести налагащи незабавна намеса!

SirTrYaLot
07-12-2012, 17:41
Еми, прав си, аз й без т'ва не си го мятам във всеки коридор.. благодаря :)

qtpie
07-14-2012, 17:00
Аз също ги имам и не съм правил секс, напълно безвредни съм. Бях питал 1 лекар за тези работи и той каза, че при много от мъжете ги има. Беше ми казал да се мия със сапун 3 пъти на ден и че от хапчета нямало смисъл. Каза също, че се появяват поради лоша хигиена или по наследство.

batkodoki
07-14-2012, 17:37
Този "1 лекар", първо: много внимателно да поогледа собственият си пенис както изискват правилата на Медицинското Изкуство. След това като второ: да отиде и да си върне Дипломата поради въпиюща некомпетрнтност и невежество!

mlakniwe
07-14-2012, 18:19
Повечето мъже имат такива-води се като козметичен дефект-кво толкова????? И аз имам дори, но хич не ми пука

mitko258
07-14-2012, 21:48
Според мен , този проблем при автора на темата , трябва да се види при лекар , аз не бих стоял спокойно така ! (мое мнение)

SirTrYaLot
07-16-2012, 17:45
Е къв проблем, като нито ме боли, нито ме сърби, нито нищо.. Просто стоят некви 5-6 точки по коронката на пениса и му придават неккъв злобен вид..
Направих я темата, щото ми се налага да обяснявам, че не е нищо сериозно 2 пъти вече и почва да ми писва!

batkodoki
07-17-2012, 17:07
Е къв проблем, като нито ме боли, нито ме сърби, нито нищо.. Просто стоят некви 5-6 точки по коронката на пениса и му придават неккъв злобен вид..
Направих я темата, щото ми се налага да обяснявам, че не е нищо сериозно 2 пъти вече и почва да ми писва!

Но нали ВЕЧЕ обясних!
АКО се налага да обясняваш - вдигай гащетата и бягай!
Защото в този случай пиклата е прекалено тъпа, глупава, неинформирана и незаитересована - СЛЕДОВАТЕЛНО Е ОПАСНА!!! Защото от такава мърла без елементарно познание за НОРМАЛНА анатомия и физиология на полови апарати - следва да очакваш всичко. От "трипер" до "спин".