PDA

View Full Version : Тежък случай



Delianny
07-12-2012, 14:02
Добър ден не съм сигурен дали историята която ще ви раскажа е за този раздел , но тъй като тук се чете най-много реших да я постна тук

Искам да ви помоля за обективно мнение понеже до сега никой не ми е казъл/показъл такова


Предупреждавам СТЕНА ОТ Текст !!!!!

Така историята започва преди 2 години лятото , на село (тогава бях на 15) запознах се с едно момиче (тогава тя на 13) и честно да ви кажа в момента в който я видях я харесах , ама моменталически се влюбих .. след 2 Дни на размотаване и факта че на нея някой и беше казъл , че я харесвам , тръгнахме ходихме около 5 дни , но мога да ви кажа че тези 5 дни (тогава ми минаха сякаш пред очите , супер бързо , а сега ми се струват като 5 години ) та то нашето си беше няква много страстна (да за 5 дни и да на 13/15 години) любов , неможехме да се пуснем (нали знаете тийнове , лятото , хормоните не прощават....) буквално се целувахме гушкахме по цял ден .. на 3-тия ден аз на майтап и казах довечера ще го направим (тя беше девствена) , но някак така стана че наистина го направихме ( и на 2мата ни беше за първи път) беше супер романтично и яко (да момче съм и да романтиката беше на ниво.. и ме искефи на макс [не се оплаквам )] Но аз поисках още [теен на 15 .. искаше ми се още :D ] нея я хвана " страх " и скъсахме тя тръгна с друго момче от село и после се върна в града си който е на около 320 км от моя град
и тей тя замина. Почнахме да си пишем говорим по скайп и т.н . Аз не и забраних да си има приятел .. щото реално погледнато можем да се виждаме само за по 2 седмици в годината тя и си намери няколко последователни.. и въпреки това винаги повтаряше че ме обича , първата година измина.. една цяла година .. аз не бях погледнал друго момиче заради нея...смисъл пробах с няколкото но даже и до целувки не се стигна (докат тя беше огледала доста момчета [поне тей мисля] )
На следващата година лятото се разминахме тя отиде на село , а пък наще , щеш не щеш ме взеха на море с тях (въпреки че исках да остана за да се видя с нея) когато тя е била на село е правила френска на един "приятел" напили се кат говеда (това го знам от очевидци .. не от тях) и станалото , станало .. обичам я и, и го прощвам. И тей се измина още една година в която аз не погледнах друго момиче.. докато тя в нейния град си имаше приятел(и) но пак повтаряше че ме обича... Сега тази година [2012] тя си дойде вчера поговорихме , и тръгнахме пак, но тя се държи отвратително адски много се е променила преди беше нежна добра и искренна имаше искри в очите. Сега само ми се отяжда.. за всичко вика.. все аз съм и виновен и си личи че вече не ме "обича" ако въобще го е изпитвала
а мен от това много ме боли , много я обичам
2 години аз не съм целунал друго момиче
2 години тя кой знае кво е правила...

моля ви посъветвайте ме кво да правя..?
дефакто знам че трябва да скъсам с нея , но немога .. все си мисля че има и друг вариант !

моля ви кажете ми как се лекува любов :( щото мн боли :x

за тези който изтърпяха стената от текст и правописните грешки и смятат да коментират , благодаря!

П.С Mоже и да има правописни грешки но докато го пиша това рева кат бебе.... ;х

lamer4e7o
07-12-2012, 14:04
Кажи си годините. Както и нейните. Това ми прилича на поредната тема, написана от човек под 15 годинки.

Delianny
07-12-2012, 14:06
аз съм сега на 17
тя е на 15 ще прави 16 скоро!
написал съм го в темата.. тогава бяхме аз 15 тя 13 + 2 години = 17 и 15

lamer4e7o
07-12-2012, 14:07
На 17 си, а плачеш за подобни неща? Я се стегни. Има толкова много момичета по света, ти не си поглеждал друга, само заради нея… Леле…

btw, темата ти е за раздел Любов.

MojoJojo88
07-12-2012, 14:08
Ами, пичага, мацката е станала парцалче, това се е случило, това я е променило. Ти си я отворил, тя от там направо се е разтворила за всеки, който я поиска. Не си мисли, че за 2 години, единственото, коеото е правила на момче е една френска. Почти 100% съм сигурна, че всеки с който е била, я е опъвал като струна.
Няма за какво да ревеш и да се тръшкаш. Твоето добро момиче е станало тежка мръсница. Толкова. Зарежи я наистина, иначе може да си страдаш за нея колкото душа ти иска, но е абослютно безсмислено.

DragonLady
07-12-2012, 14:10
Не мога да ви разбера всички защо поствате каквото ви падне в Секс без да ви пука има ли нещо общо темата ви със секса или не. Най-четен бил, ми ок, ама раздел Любов също е доста посещаван не мислиш ли? Достатъчно посещаван за да ъти обърнат внимание и изкажат мнение достатъчно хора.

едит: иначе съм съгласна с мнението на MojoJojo88. Тая вече явно е друг човек, който не е за теб. Намери си друга от твоя град.

BitchPlease)
07-12-2012, 14:24
Това, че 2 години не си целунал момиче си е твой проблем . Иии да хората се променят :)

fenkaaa
07-13-2012, 02:15
Пич,дръж се като на 17 ;) Иначе какво да ти кажа,отворил си я на 13 и ето резултата,просто едно малко к**ве.

anonymous708973
07-13-2012, 06:08
Ако приемем, че не си измисляш...
Извинявай, ама какво си очаквал? Девствена 13-годишна ти пуска на третия ден от "връзката" ви?!

Delianny
07-13-2012, 07:07
Ако приемем, че не си измисляш...

Мм Уверявам те че всяка една буквичка в текста е пълната истина! много пъти мислих да поствам тук, напиша нещо , но обикновенно после като погледна текста , има неща , който не бях написъл или скрил и за това винаги триех


Извинявай, ама какво си очаквал? Девствена 13-годишна ти пуска на третия ден от "връзката" ви?!

ем и аз съм мислил много по тоя въпрос и се надявах да е станало някакво чудо! :D ( колкото и смешно да звучи ) иначе споко сичките ми приятели ми казват че съм пълен идиот задето заради 5 дни на село я чакам 2 години , но кво да напрая такъв съм :x (за жалост)

Нов въпрос! :D

тя снощи ми предложи "no strings attached" & "friends with benefits" тоест иска да се оправяме без обвързване

но смятам да и откажа... смисъл да я ползвам само за секс не ме задоволява душевно(психически) а само физически ..би трябвало да искам да го направя за да си върна достойнството, но немога ,да знам на 17 съм секса би трябвало да ми е преоритет ,но за жалост не е :/ пък и не смятам че е редно да ползваш момиче само заради секса :x според вас?! кво трябва да направя

DarkTemplar
07-13-2012, 09:56
Когато обичаш някого и знаеш, че не можеш да го имаш, е нормално да не ти стига само секс. Проблемът при теб е, че макар и по-голям, си хлътнал здраво по нея и каквото и да се случи тайничко се надяваш, че тя някога ще осъзнае грешките си и ще се върне при теб. Така става само по филмите братле. MojoJojo88 и DragonLady го казаха много точно - тя вече е друг човек и не е за теб. Двете години с различни партньори са я превърнали в нещо много различно от онова, което си харесвал и обичал. И най-лошото е, че няма връщане назад. Затова спри да се самозаблуждаваш и окончателно я изхвърли от живота си. Да, ще те боли, ще страдаш, ще плачеш, но всичко това е за добро. Без нея ще ти е по-добре и рано или късно ще срещнеш човек, който е коректен и с който се разбирате и обичате.

Ако продължаваш да се самозаблуждаваш, да я мислиш и да си отдаден на нея, само ще удължиш агонията си.

MojoJojo88
07-13-2012, 10:52
На 17 секса не е приоритет....
А, освен това тя е тази, която иска да те ползва за секс, не го ли проумяваш? Очеизвадно е, че тя не те обича. Но, за разлика от теб, на нея секса й е приоритет.

marilyn
07-13-2012, 11:07
Това, че 2 години не си целунал момиче си е твой проблем . Иии да хората се променят :)

Мда. Не знам как вярвате в тая любов от разстояние. Ти през тия 2 години си си я идеализирал и си я издигал на пиедестал и когато пак сте заедно си разочарован. Вземи се в ръце и се осъзнай, потърси си щастието другаде!

AnarchyBoy
07-13-2012, 11:08
Когато обичаш някого и знаеш, че не можеш да го имаш, е нормално да не ти стига само секс. Проблемът при теб е, че макар и по-голям, си хлътнал здраво по нея и каквото и да се случи тайничко се надяваш, че тя някога ще осъзнае грешките си и ще се върне при теб. Така става само по филмите братле. MojoJojo88 и DragonLady го казаха много точно - тя вече е друг човек и не е за теб. Двете години с различни партньори са я превърнали в нещо много различно от онова, което си харесвал и обичал. И най-лошото е, че няма връщане назад. Затова спри да се самозаблуждаваш и окончателно я изхвърли от живота си. Да, ще те боли, ще страдаш, ще плачеш, но всичко това е за добро. Без нея ще ти е по-добре и рано или късно ще срещнеш човек, който е коректен и с който се разбирате и обичате.

Ако продължаваш да се самозаблуждаваш, да я мислиш и да си отдаден на нея, само ще удължиш агонията си.

+1 всичко което каза Темплара аз на него съм му фен , така че!

Иначе бро видях че си споменал "friends with benefits" и "not strings attached" и сигурно наистина тайничко се надяваш , че тя някога ще осъзнае грешките си,но това наистина става само в филмите

зарязвай ... плачи , бий , реви , ще боли , но е по добре!

Amore-Mio*
07-13-2012, 11:18
тя си дойде вчера поговорихме , и тръгнахме пак, но тя се държи отвратително адски много се е променила преди беше нежна добра и искренна имаше искри в очите. Сега само ми се отяжда.. за всичко вика.. все аз съм и виновен и си личи че вече не ме "обича" ако въобще го е изпитвала
а мен от това много ме боли , много я обичам

Та, добър ден и на теб.
Време е вече да се осъзнаеш и да не позволяваш да те унижава по този начин. Сам виждаш как се държи с теб - за какво ти е да продължаваш с нея, като това не те прави щастлив. Нейното щастие не може да се гради на основата на твоето нещастие - не! Зарежи я и я преодолей най - накрая. На много хора им се случват такива неща, но осъзнават, че ако правят като теб - само и единствено ще са наранени.
Дръж се, както ти подобава за годините. Изживей си тия години, както трябва, че след време много ще съжаляваш, че не си го правил.

KpacuMup
07-13-2012, 12:09
Да я зарежеш е трудно, но да продължиш да я търпиш - още по - трудно.. Не мислиш ли?

Delianny
07-13-2012, 12:25
Да я зарежеш е трудно, но да продължиш да я търпиш - още по - трудно.. Не мислиш ли?

да прав си , но някак немога да се откажа от 2 години безрезервна любов, честно казано вече започвам да се навивам че го искам, но немога да и кажа махни се от мен.. :х тя се поочовечи днес нищо не ми е казала на въпреки , но я няма искрата ;/

magita
07-13-2012, 14:14
ХАХАХХАХАХАХАХАХ... хаха

DarkTemplar
07-13-2012, 14:24
А така, продължавай да се хващаш за всяка нейна усмивка като удавник за сламка, да те видим докъде ще го докараш.

Delianny
07-13-2012, 15:44
Мм то няма значение сега брат и ми каза , че я е чул да си говори с друго момче по телефона относно мен .. и е чул цитирам " опитвам се да се скарам с него за да може той сам да се откаже от мен" ... което беше капакът просто си тръгнах нито ще и званя нито нищо , само не знам защо, но изпитвам адска злоба...!


После Драс ; купих си 5 кутии с сладолед и смятам да гледам глупави филми и да се самосъжалявам , на тъмно :D

AnarchyBoy
07-13-2012, 17:19
http://www.youtube.com/watch?v=y8AWFf7EAc4 ето една приятна песен за слушане , ако има случай като твойте!

KpacuMup
07-13-2012, 19:07
Човече, ти не можеш ли да се контролираш?!
Просто го подтисни това желание и точка.

Продължаваш напред към следващата "жертва" (така ги наричам аз)

btw и аз имах един такъв случай и от тогава не си позволявам да се увличам чак толкова много по момиче, просто защото не искам да го изпитам още веднъж това чувство ;)

Guardian02
07-13-2012, 19:20
Ще ти го кажа така , приятел- има определен "тип" хора, като теб , на които им е много трудно да "продължат напред" .
Мога само да ти кажа как аз го превъзмогнах навремето, дано ти помогне- вложих цялата си вяра в един "втори" шанс, преборих се със себе си , с цинизма си и предразсъдъците си, промених почти всичките си недостатъци. Промених мирогледа си, направих невъзможното със себе си. Ама като ти казвам НЕВЪЗМОЖНОТО, вярвай ми!
И всичко това, само за да се превърна в нейния "мъж мечта.. принцът" и да попитам "искаш ли да пробваме пак?" .
Е, не се получи ,приятел... въпреки всичко. Тогава просто се отказах... защото когато направиш всичко по силите си, направиш всичко, каквото трябва като добър човек и въпреки това не се получава си казваш "Ти си един голям глупак ... но дори такъв , тя не те заслужава". И се оказах прав - вече си живея спокойно и щастливо , като само чат- пат се сещам за кофти спомена.
Така че- горе главата, светът е твой :)

Love Sucks
07-13-2012, 22:40
Ами, пичага, мацката е станала парцалче, това се е случило, това я е променило. Ти си я отворил, тя от там направо се е разтворила за всеки, който я поиска. Не си мисли, че за 2 години, единственото, коеото е правила на момче е една френска. Почти 100% съм сигурна, че всеки с който е била, я е опъвал като струна.
Няма за какво да ревеш и да се тръшкаш. Твоето добро момиче е станало тежка мръсница. Толкова. Зарежи я наистина, иначе може да си страдаш за нея колкото душа ти иска, но е абослютно безсмислено.

+1