PDA

View Full Version : Тежък случай



Delianny
07-12-2012, 14:11
Добър ден искам да ви раскажа една история и искам да ви помоля за обективно мнение понеже до сега никой не ми е казъл/показъл такова


Предупреждавам СТЕНА ОТ Текст !!!!!

Така историята започва преди 2 години лятото , на село (тогава бях на 15) запознах се с едно момиче (тогава тя на 13) и честно да ви кажа в момента в който я видях я харесах , ама моменталически се влюбих .. след 2 Дни на размотаване и факта че на нея някой и беше казъл , че я харесвам , тръгнахме ходихме около 5 дни , но мога да ви кажа че тези 5 дни (тогава ми минаха сякаш пред очите , супер бързо , а сега ми се струват като 5 години ) та то нашето си беше няква много страстна (да за 5 дни и да на 13/15 години) любов , неможехме да се пуснем (нали знаете тийнове , лятото , хормоните не прощават....) буквално се целувахме гушкахме по цял ден .. на 3-тия ден аз на майтап и казах довечера ще го направим (тя беше девствена) , но някак така стана че наистина го направихме ( и на 2мата ни беше за първи път) беше супер романтично и яко (да момче съм и да романтиката беше на ниво.. и ме искефи на макс [не се оплаквам )] Но аз поисках още [теен на 15 .. искаше ми се още ] нея я хвана " страх " и скъсахме тя тръгна с друго момче от село и после се върна в града си който е на около 320 км от моя град
и тей тя замина. Почнахме да си пишем говорим по скайп и т.н . Аз не и забраних да си има приятел .. щото реално погледнато можем да се виждаме само за по 2 седмици в годината тя и си намери няколко последователни.. и въпреки това винаги повтаряше че ме обича , първата година измина.. една цяла година .. аз не бях погледнал друго момиче заради нея...смисъл пробах с няколкото но даже и до целувки не се стигна (докат тя беше огледала доста момчета [поне тей мисля] )
На следващата година лятото се разминахме тя отиде на село , а пък наще , щеш не щеш ме взеха на море с тях (въпреки че исках да остана за да се видя с нея) когато тя е била на село е правила френска на един "приятел" напили се кат говеда (това го знам от очевидци .. не от тях) и станалото , станало .. обичам я и, и го прощвам. И тей се измина още една година в която аз не погледнах друго момиче.. докато тя в нейния град си имаше приятел(и) но пак повтаряше че ме обича... Сега тази година [2012] тя си дойде вчера поговорихме , и тръгнахме пак, но тя се държи отвратително адски много се е променила преди беше нежна добра и искренна имаше искри в очите. Сега само ми се отяжда.. за всичко вика.. все аз съм и виновен и си личи че вече не ме "обича" ако въобще го е изпитвала
а мен от това много ме боли , много я обичам
2 години аз не съм целунал друго момиче
2 години тя кой знае кво е правила...

моля ви посъветвайте ме кво да правя..?
дефакто знам че трябва да скъсам с нея , но немога .. все си мисля че има и друг вариант !

моля ви кажете ми как се лекува любов щото мн боли

за тези който изтърпяха стената от текст и правописните грешки и смятат да коментират , благодаря!

П.С Mоже и да има правописни грешки но докато го пиша това рева кат бебе.... ;х

mechone
07-12-2012, 14:16
Престани да се занимаваш с нея, явно е, че не те заслужава. :)

SomeoneWhoCares
07-12-2012, 15:03
Ех де да познавах момчета като теб.Личи си колко много я обичаш.Според мен най-добре ще бъде да говориш с нея и да и кажеш че ако не стане същата като преди колкото и да не ти се иска,защото мн я обичаш ще трябва да скъсаш с нея.Поговори с това момиче Обясни и как се чувстваш!

darkness848
07-12-2012, 15:11
Ако питаш мен, няма смисъл да продължаваш да тичаш след нея.
Сам го каза, че за две години ти не си целунал момиче, а не знаеш самата тя какви ги е вършила... Така че, остави я и най-накрая се отвори за живота...
Та той е пред теб! Били сте заедно за кратко, прекарал си невероятно и това ще ти остане като хубав спомен за теб, но в никакъв случай не позволявай на спомените да те спират да вървиш напред.
Ще има и други момичета, които ще влязат и излязат от живота ти докато намериш перфектната... ;)
Може да боли и да ти е тежко, но не го приемай като края на света, а простно като пропилян шанс, който пък от своя страна отваря врата на още други... :)
Cheer up! :)

deniity.we
07-12-2012, 15:23
Аз пък мисля, че няма нужда да говориш с нея :) Явно е - НЕ те обича и това едва ли ще се промени, колкото и да ти е трудно да го осъзнаеш. Когато си бил на 15, а тя на 13 явно е имало някакви искри между вас, но само толкова. И 2мата сте били деца (и все още сте), били сте гупави и т.н. Ти си момче изчезващ вид. Това са мъжете които мислят и разсъждават като жените (в повечето случаи това се отнася за любовта). Тоест след като сте преспали заедно ти си се влюбил в нея. Привързал си се към нея още повече. Но тя явно не се е почувствала по същия начин. И не си мисли, че я е хванало "страх" след 1вия път. :) Просто първите пъти боли малко или много и явно не е искала ти да си момчето с което ще повтори. Върнала се е в града си като герой ! 13 годишна изгубила девствеността си... какво да ти кажа :) По-големите и се лепят като мухи :) Не за любов а за с*кс. За жалост момичето в което си се влюбил се е превърнало в уличница с извинение :) Вече не е малкото невинно момиченце което си срещнал за пръв път :) Станала е отворена,важна "кифла". За това се дължи и викането. Вика ти, защото си и безразличен или си търси причина да се скарате за нещо :) И също така хич не и пука дали ти вика, защото знае, че я чакат още 5,6 като теб. За такива момичета мога да ти пиша с часове, защото съм имала много такива приятелки, но няма да се впускам в подробности. Просто ще ти кажа, че няма смисъл да си губиш времето с нея. Още си млад (да не кажа дори малък) и ще си намериш девойка, която ще е готова да даде всичко за теб, както и ти за нея. Не си заслужава да си губиш времето с тоя измет :D с извинение отново ! ;)
А относно това как да я забравиш - насочи си вниманието към друго момиче,което харесваш и ще я забравиш бързо. А ако няма такова момиче - огледай се :) Излизай с приятели,ходи на море,на село пък не знаеш къде ще ти излезе късмета и ще срещнеш девойчето в което ще се влюбиш.
Успех! ;)

Delianny
07-12-2012, 15:54
Мерси за отговорите !! помогнахте ми да погледна на нещата от друг ъгъл

а да попитам нещо че ми стана интересно ..


Ех де да познавах момчета като теб


Ти си момче изчезващ вид. Това са мъжете които мислят и разсъждават като жените (в повечето случаи това се отнася за любовта). Тоест след като сте преспали заедно ти си се влюбил в нея.Привързал си се към нея още повече.

добре ли е че съм такъв или по добре да се променя :D , като цяло за мен любовта > преди всичко друго.. но май ще бера ядове заради това :х

мм иначе явно ще я зарежа! . ако тя не ме зареже първа де!

deniity.we
07-12-2012, 16:09
Според мен е добре, че си такъв :) Винаги съм се интригувала от мъже/момчета, които разсъждават като теб.Но ЗА СЪЖАЛЕНИЕ си изчезващ вид :D Аз те съветвам да не се променяш, но сам си решаваш. :) Аз лично съм търсила момче като теб почти цял живот :D А съм сигурна, че момичето, което наистина ще те обича искрено ще е изключително щастлива с теб точно заради начина ти на мислене. :)

xXxPETYAxXx
07-12-2012, 17:09
хмм доста от момчетата, които познавам все още имат чувства към "първата си любов" така да се каже. Ти вече не обичаш нея, а спомена за нея, това което е била преди 2 години. Щом от вчера до днес вече е почнала да вика и да се заяжда работата е много зле! Време е да продължиш напред, а и щом можете да се виждате само по 2 седмици в годината няма смисъл(поне според мен) дори и да беше мила, добра и вярна. :)

Amore-Mio*
07-12-2012, 17:10
Има ли смисъл да се унижаваш и самонараняваш, когато си с нея, а тя и пет пари не дава за теб! Не те обича, не държи на теб - няма смисъл да се опитваш да имаш някаква връзка с нея. Връзката не се гради на основата на нещастието на единия, в случая на твоя, а точно обратното - трябва и двамата да го искат, за да се получи нещо. Така, че време е вече да пораснеш и да забравиш за нея. Тъпо е да пропиляваш тия години така, да позволяваш да те унижават и куп други глупости, вместо да дадеш шанс на друго момиче, с което наистина ще се обичате и ще сте щастливи.

Chacho
07-12-2012, 18:10
Събуждам се и гледам... стена.

Пич, кви са тия дребнави интриги. Освен, че сте се праскали и е яла уйеве, кво друго има зад цялата история, щото само тва чухме? Аз никаква причина не виждам да си си затрил 2те години в аскетизъм заради тая. Щом сега не е момичето, което ти искаш, намери си подходящо.

notlike
07-12-2012, 18:19
След като е яла дивия дедов на твой приятел, поискай и на теб да ти врътне един... то се е видяло, че освен да консумираш тая връзка, друго няма да излезе.. чувствата са си чувства, приятелю, но понякога няма обратна връзка и трябва де теглиш чертата овреме.

chombak
07-12-2012, 18:50
Боже наистина момчета като теб за изчезващ вид.. радвам се че има оцеляли :D ми при мен се случи същото..имам предвид, че с гаджето ми като тръгнахме той БЕШЕ супер мил и печен, говорехме си за всичко..и изведнъж много му се вдигна самочувствието и почна да ме приема като даденост, да ме използва само един вид.. и също постоянно се отяждаше.. та да , мисълта ми е, че понякога, колкото и силно да обичаш, нещата просто не се получават. За това го зарязах. Съветвам те и ти да я зарежеш, наистина когато обичаш е много тежко да се разделиш с някого, но..хората се променят за жалост.

endorfina
07-12-2012, 19:04
Другарче НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА .. Нищо не можеш да направиш с това момиче , освен да си живееш живота , защото си едва на 17 .. Не прави тая грешка да прекараш най-сладките години в такава ситуация . Бас ловя , че има хиляди момичета , които искат да са на мястото на твоето . Било , каквото било ..имали сте хубавите си моменти ,но сега тя се е променила и те прави на нищо . Бъди мъж с главно М и й се опълчи ( колкото и трудно да е , а от опит знам , че е ;) ) Горе главата и ще намериш много по стойностно момиче , което ще обичаш повече пък и тя теб , защото няма нищо по-благословено и прекрасно от споделената любов .. :)
Може би единствената грешка е , че го е направила на 13 и това е повлияло да се държи като много вървежена .. Но това си е за нея !

Shiiverss
07-12-2012, 21:38
Човек, рядко ми се случва да ме натъжи нещо. Твоята история ме трогна просто. И аз се чувствам болка, подобна на твоята, но далеч по-малка. Колкото и да не искам да ти го кажа, момичето, което си обичал го няма. Извинявам се за израза, но се е превърнала в тотална к*рва. Знам, че сърцето ти не ти дава просто така да я забравиш, но повярвай ми, така ще е най-добре. Може би си направил грешката да я оправиш прекалено малка, но не знам. Според теб, след като знаеш какви неща е правила и през колко момчета е минала, би ли я целунал, както преди ? С тази страст, че знаеш, че тя е само твоя ? Ами ако тя пак се върне при теб и след това пак те зареже и цяла година духа на всеки кретен, срещнат по улицата ? Ти си момче, което може да обича истински. Момичетата умират за това, но тази селска скучуб*ра просто не те заслужава! Забрави я! След време ще се появи момиче, което наистина ще харесаш и тя също. Надявам се да си ме разбрал, защото знам как се чувстваш.

И помни:

Боже наистина момчета като теб за изчезващ вид.. радвам се че има оцеляли :D

А и след като разбереш, че просто с нея не можеш да имаш по-сериозна връзка те съветвам ако не друго да се възползваш от нея, както тя те е използвала!!! ;ддд ..

Delianny
07-13-2012, 07:09
Благодаря за мненията , наистина ми помогнахте да преосмисля..

Нов Въпрос! :D

тя снощи ми предложи "no strings attached" & "friends with benefits" тоест иска да се оправяме без обвързване

но смятам да и откажа... смисъл да я ползвам само за секс не ме задоволява душевно(психически) а само физически ..би трябвало да искам да го направя за да си върна достойнството, но немога ,да знам на 17 съм секса би трябвало да ми е преоритет ,но за жалост не е :/ пък и не смятам че е редно да ползваш момиче само заради секса :x според вас?! кво трябва да направя :x

LadyDi
07-13-2012, 07:41
offtopic:
Кво значи:

Сега само ми се отяжда..


и също постоянно се отяждаше..

Tая дума или е нова, или е безкрайно грешна.

ontopic:
Сам си се осъзнал. Зарязвай я.
Плюс това, виж какво "интригуване" предизвика в част от потребителките тука ;)

kalpazanka
07-13-2012, 07:44
^От разговорния език е, Лейди :)

Delianny
07-13-2012, 07:47
offtopic:
Кво значи:




Tая дума или е нова, или е безкрайно грешна.

ontopic:
Сам си се осъзнал. Зарязвай я.
Плюс това, виж какво "интригуване" предизвика в част от потребителките тука ;)

това е диалектна форма на "заяждам" или както калпазанка каза от разговорния език! :)

LadyDi
07-13-2012, 07:50
Защото значението на "отяждам" според тълковните речници е да се наядеш, да се натъпчеш :lol:
И защо има разговорна форма отяждам на обикновения глагол заяждам, при условие, че дефакто значи друго???
Не проумявам...

И ако е диалектна форма, в кой край на България е?

Delianny
07-13-2012, 07:52
И ако е диалектна форма, в кой край на България е?

Кюстендил! :) (далечната дълбока провинция)

balu4ka
07-13-2012, 07:56
Мега неграмотното.Сега си на 17,нали?
Я взимай и се стягай,курвата не те обича т'ва е.На 3-тия ден ти е пуснала ,а е била на 13?!След това ти си я чакал толкова много време,а тя с който и падне.Нищо не прощавай,продължавай без нея.Не е болка за умиране.

LadyDi
07-13-2012, 07:56
О, била съм в Кюстендил. Хубав град.

Delianny
07-13-2012, 09:14
О, била съм в Кюстендил. Хубав град.

мм дам приятен и спокоен град , а сега ако започнем да говорим по темата :D ще сме златни.. все още се чудя кво да правя -_-

LadyDi
07-13-2012, 09:52
Какво да говорим по темата ти? Ти сам твърдиш, че си осъзнал, че не искаш връзка с нея. Ако те кефи във физическия смисъл, прави си секс, какво ти пука? Ако пък е толкова против принципите ти, не го прави. Дилемата ти не е толкова страшна, че да ти трябва чужд съвет.

zvezdiichkataa
07-13-2012, 10:13
Напомня ми за моята история. Бившият ми сега не може да погледне друга, за жалост . :) Иначе съм чувала, че след като правят секс, момичетата много се променят. ;)

LadyDi
07-13-2012, 10:23
Напомня ми за моята история. Бившият ми сега не може да погледне друга, за жалост . :) Иначе съм чувала, че след като правят секс, момичетата много се променят. ;)
В какъв смисъл?

zvezdiichkataa
07-13-2012, 10:33
Смисъла и аз не го разбирам много-много. Но до известна степен си има логика - стават по-отворени, така да кажа, ще искат да опитат с повече момчета като са опитали веднъж от удоволствието. Поне така си го обяснявам сама.
П.с. Сигурно съм сменила темата, не съм преглеждала предните постове, само прочетох проблема.

LadyDi
07-13-2012, 10:35
Не мисля, че сексът е причината за промяната. Всичко си зависи от момичето. Има някои дето не се променят изобщо и много дълго не си сменят сексуалния партньор.
Не сексът променя. Тя си е била такава и преди да я отворят.

zvezdiichkataa
07-13-2012, 10:36
Щом не е това, значи може да е разстоянието. Или ти си се привързал толкова, че не можеш да погледнеш друга, но явно при нея не е било същото. :)

Delianny
07-13-2012, 15:50
Мм то няма значение сега брат и ми каза , че я е чул да си говори с друго момче по телефона относно мен .. и е чул цитирам " опитвам се да се скарам с него за да може той сам да се откаже от мен" ... което беше капакът просто си тръгнах нито ще и званя нито нищо , само не знам защо, но изпитвам адска злоба...!


После Драс ; купих си 5 кутии с сладолед и смятам да гледам глупави филми и да се самосъжалявам , на тъмно :D

AnarchyBoy
07-13-2012, 17:19
http://www.youtube.com/watch?v=y8AWFf7EAc4 ето една приятна песен за слушане , ако има случай като твойте!

Shiiverss
07-13-2012, 21:45
Човек, поне ти остава шанса да си я оправяш, колкото искаш!! ;д ..

AnarchyBoy
07-14-2012, 06:20
Да е поне си я чукай

Delianny
07-14-2012, 06:33
Човек, поне ти остава шанса да си я оправяш, колкото искаш!! ;д ..


Да е поне си я чукай

Там е проблема че не съм от типа момчета, който биха го направили , Да мога да я изчукам и да получа физически блага ( не съм правил секс от 2 години , а съм на 17 :x оффффффф :x ) , но няма да ме задоволи психически а на мен само физически не ми стига.. особено като знам , че след като излезем от нас/тях нищо няма да е същото .. аз вече и отказах де , но просто ви казвам че немога да го направя.. смисъл от това ще ме боли още повече (поне тей мисля) а аз мозохист не съм :) охххх накрая ще хвана да стана монах и да не ми пука за никоя

а иначе с това че я отрязах отвсякаде , се справям чудесно , вчера съм изял 4-5 кутий с сладолед и 2-3 кутий с понички :D и 3 приятелки(смисъл точно приятелки, няма и няма и да има нещо между мен и тях , познавам ги цял живот и са супер точни) ме утешаваха в нас докат аз изплаках Амазонка (знам, че не би трябвало да плача и , че не би трябвало да ми пука, но ми и няма какво да направя ) след което ми казаха , че ако ме видят още веднъж да плача , ще ям бой :D

Anonyss
07-14-2012, 07:09
"Любов с любов се забравя"

Izabela97
07-14-2012, 10:47
Трябва да и кажеш НЕ :)

Delianny
07-14-2012, 14:53
Трябва да и кажеш НЕ :)

Ем аз и казах не , и тя се побурка, смисъл цяла сутрин се опитва да ми звънне (имам 27 пропуснати) , на 2-3 пъти идва до нас , но аз само се покажа на прозореца погледна я лошо и се прибера вътре. :o :x мамкааа му !!!! :x смятам да избягам от селото ми докато тя е тук, не се живее.. спя по 1 час на ден и откачам от нерви ,ако продалжавам така ще ме хване някоя болест :o

Izabela97
07-14-2012, 20:39
Ем аз и казах не , и тя се побурка, смисъл цяла сутрин се опитва да ми звънне (имам 27 пропуснати) , на 2-3 пъти идва до нас , но аз само се покажа на прозореца погледна я лошо и се прибера вътре. :o :x мамкааа му !!!! :x смятам да избягам от селото ми докато тя е тук, не се живее.. спя по 1 час на ден и откачам от нерви ,ако продалжавам така ще ме хване някоя болест :o

Не се измъчвай, а продължи напред :)

Delianny
07-15-2012, 07:03
Не се измъчвай, а продължи напред :)

Опитвам се , но немога.. Просто съм в адската депресия :o въпреки че се старая да не ми личи .Прибирам се вкъщи с сълзи на очите , снощи повърнах 2 пъти без видима причина , немога да спя , и постоянно имам сърцебиене :x

Izabela97
07-15-2012, 08:00
Опитвам се , но немога.. Просто съм в адската депресия :o въпреки че се старая да не ми личи .Прибирам се вкъщи с сълзи на очите , снощи повърнах 2 пъти без видима причина , немога да спя , и постоянно имам сърцебиене :x

все едно гледам себе си :| ... ще се оправиш, на мен ми трябваше много време :)

Delianny
07-15-2012, 08:25
все едно гледам себе си :| ... ще се оправиш, на мен ми трябваше много време :)

е то сиг все някога ще се оправя , но никога няма да я забравя :x

tori
07-15-2012, 12:12
Опитвам се , но немога.. Просто съм в адската депресия :o въпреки че се старая да не ми личи .Прибирам се вкъщи с сълзи на очите , снощи повърнах 2 пъти без видима причина , немога да спя , и постоянно имам сърцебиене :x

:дд Повръщането е от твърде многото храна. :дд Не се самосъжалявай ядейки сладолед, самосъжалявай се на някой басейн, с биричка, метъл и яки мадами.

Delianny
07-15-2012, 13:13
:дд Повръщането е от твърде многото храна. :дд Не се самосъжалявай ядейки сладолед, самосъжалявай се на някой басейн, с биричка, метъл и яки мадами.

мм едни приятели се организират за море идната седмица , сутринта попитах дали може и аз ,те казаха ако имам парите няма проблем
смятам да отида.. но не знам :x би било адски тъпо да отида 8-) и да си рева , ама на морето .. :D офф трябва да се стегна заеби.. мн я обичах :x ама много :( :o

ПС. някой модератор да сложи ключ на темата че стана кошче за душевните ми терзания по една изгубена любов! ;)

LadyDi
07-15-2012, 15:13
ПС. някой модератор да сложи ключ на темата че стана кошче за душевните ми терзания по една изгубена любов! ;)
Done