PDA

View Full Version : ВАЖНО !!! Въпрос относно татуировка !!!



georgimilkov
07-12-2012, 17:06
Здравейте !!!
Бих искал да попитам хората, притежаващи татуировки и най-вече тези , които съвсем скоро да се сдобили с такива как ти предпазват когато ходят на плаж !!! Имам татуировка от 11 дни , а скоро ще ходя на море .... та интересува ме как да я предпазя максимално , така , че да не избледнее и изобщо мога ли да я излагам на слънце , тъй като в едни сайтове чета, че прясна татуировка не бива да се маже с защитни лосиони и т.н , че UV имало навсякъде , дори и под чадър , а да я покриват с марля смятам , че е абсолютно грешно, защото ще се изпоти много, а в други сайтове пише , че до 1-2 седмици само не бива да се излага , а другаде до 1-3 месеца .... ОБЪРКВАМ СЕ !! Притеснявам се за нея и мастилото и !! Не искам да я деформирам ! Помогнете ми ! Благодаря Ви !!!!!!!

paramore159
07-12-2012, 19:00
По принцип не трябва поне 3 месеца да се излага на слънце,но за 11 дни татуса ти вече трябва да се е обелил и ако слагаш марля много малко вероятно е да имаш някакъв проблем и това,че ще се изпотява едва ли ще промени или ще направи каквото и да е на татуировката ти. Слагай марля нищо няма да и стане. ;]]