PDA

View Full Version : ВАЖНО !!! Въпрос относно татуировка !!!



georgimilkov
07-12-2012, 18:52
Здравейте !!!
Бих искал да попитам хората, притежаващи татуировки и най-вече тези , които съвсем скоро да се сдобили с такива как ти предпазват когато ходят на плаж !!! Имам татуировка от 11 дни , а скоро ще ходя на море .... та интересува ме как да я предпазя максимално , така , че да не избледнее и изобщо мога ли да я излагам на слънце , тъй като в едни сайтове чета, че прясна татуировка не бива да се маже с защитни лосиони и т.н , че UV имало навсякъде , дори и под чадър , а да я покриват с марля смятам , че е абсолютно грешно, защото ще се изпоти много, а в други сайтове пише , че до 1-2 седмици само не бива да се излага , а другаде до 1-3 месеца .... ОБЪРКВАМ СЕ !! Притеснявам се за нея и мастилото и !! Не искам да я деформирам ! Помогнете ми ! Благодаря Ви !!!!!!!

DragonLady
07-12-2012, 19:24
Абе хора нарочно ли го правите това да бухате всичко в секс без оглед на другите раздели? За една седмица 3ти път ...

Кенпачи
07-12-2012, 19:49
Сега не му е времето за татуировки ... това се прави есента или зимата.Няма как да се деформира.Можеш да бъдеш спокоен .Най - много да избледнее,то така или иначе ще ти се наложи пак да я повториш.Относно марлята .....хората са го измислили :Д няма как да ти се изпоти кожата ,когато си сложил марля.

П.С. гледай за в бъдеще къде си пускаш темите

bloodyF
07-12-2012, 19:54
слагаш марля поне 4 пласта и лепиш отгоре с лейкопласт, до 3 месеца поне
ще ти се прецака инаюе

ShtrudeL
07-12-2012, 20:15
Можеш да ползваш И от черните ъъ найлони, които ти слагат, след като ти я направят.

И темата не е за тук.