PDA

View Full Version : Какво да правя?



iceqween
07-12-2012, 19:16
Искам да споделя с вас нещичко .. С приятеля съм си от половин година вече, но сега замина да работи за лятото в началото се обаждаше често бяхме в добри отношения. Сега нещо се промени спря да ми се обажда (твърди, че имал много работа и нямало време.. ), постояно се караме и все аз му казвам, че ми липвсва .. постояно го питам кога ще си идва и така. Как да се държа с него за да разбере, че ми е тежко, че няма вечно аз да му званя и, че трябва да ме оценява?

3oPuTy
07-12-2012, 19:19
Спри да го търсиш и виж дали той ще се сети.Ако не се сети - здраве да е,има и други :)

xXxPETYAxXx
07-12-2012, 19:27
Не го дръж прекалено из късо, не му звъни известно време - ако му пука за теб ще те потърси той, но ако прекалено го ревнуваш и му държиш сметка, и се карате заради това, по-скоро само ще го отблъснеш. Телефонните скандали и разстоянието са най-лошата комбинация.
Намери си някакво хоби, занимавка някаква да не мислиш само за него постоянно.

sofityoy
07-12-2012, 19:49
Трябва с един хубав дълъг разговор да му обясниш как се чувстваш и ако наистина те обича той ще те разбере и ще се държи (поне според мен) така както преди ♥

iceqween
07-12-2012, 19:57
Опитах се да говоря с него, но по телефона явно не се получава : ( .. Той не ми даде абсолютно никакъв отговор само мълчеше. Вече ми омръзна и търся различни варянти да му покажа какво може да изгуби, но явно не го осъзнава, защото никой друг не би го търпял толкова, колкото аз .

TheNormalGuy
07-12-2012, 20:56
А не се ли замисли, че може да е зает наистина, ако работата е много, и не може да говори?

fenastz
07-12-2012, 21:05
Намерил си е друга, стига си му губила времето...

iceqween
07-12-2012, 21:25
TheNormalGuy
А не се ли замисли, че може да е зает наистина, ако работата е много, и не може да говори? - След като се прибира след работата обещава, че ще звъне, но така и не го прави ..

Amore-Mio*
07-13-2012, 11:07
Той работи и е напълно нормално да не може да ти звъни нон-стоп. Иначе, спри да го търсиш за няколко дена и виж дали ще се сети. Ако не: казваш му как се чувстваш и очакваш да ти каже какво се е променило.