PDA

View Full Version : Моля за съвет



Ivan_lili
07-12-2012, 22:25
Здравейте, Преди 1 месец се запознах с едно момиче.Не вярвах в любовта преди да я срещна, запозхаме се много спонтанно и неочаквано.С нея изпитвам нещо което не бях изпитвал до сега, нещо ново и непознато за мен. Та проблема ми е следният:След 1 седмица заминавам за около месец - месец и половина извън България. И няма да можем да се виждаме през това време , предполагам това е ясно :) . Искам съвет как да преодолеем дистанцията помежду си. Надявам се след като се върна отново в България всичко да бъде както преди :) . Ако може съвет както към мен , така как тя да преодолее това :)

darkness848
07-12-2012, 23:39
Ами, ако чувствата между вас са взаимни и много силни, този месец може и да не се окаже фатален. Въпреки всичко, говорете си, пишете си смс-и, обаждайте се по скайп и т.н. Поддържайте някаква връзка... Успех! :)

Amore-Mio*
07-13-2012, 12:03
Всичко си зависи от вас. Няма да отсъстваш дълго време, така че ако държите един на друг - всичко ще е наред и няма да има проблеми. Пишете си, говорете си: друго няма какво да правите. Но е важно да продължавате да поддържате контакти.

SomeoneWhoCares
07-13-2012, 12:06
Всичко си зависи от вас. Няма да отсъстваш дълго време, така че ако държите един на друг - всичко ще е наред и няма да има проблеми. Пишете си, говорете си: друго няма какво да правите. Но е важно да продължавате да поддържате контакти.
Точно! За това са измислени (горе доло) Скайпа и фейсбука.Ако и тя има чувства към теб този месец може дори да ви сближи :)

Ivan_lili
07-13-2012, 21:38
Точно! За това са измислени (горе доло) Скайпа и фейсбука.Ако и тя има чувства към теб този месец може дори да ви сближи :)
Това наистина може да ни сближи ,защото ще започнем да си липсваме един на друг и като се върна чувствата ще са по силни!!! :)

SomeoneWhoCares
07-14-2012, 13:04
Това наистина може да ни сближи ,защото ще започнем да си липсваме един на друг и като се върна чувствата ще са по силни!!! :)

Да Тоочно за това говорех!Успех Дано нещата се получат :)

Ivan_lili
07-14-2012, 13:12
Благоравя Ви ,дано времето да мине бързо и пак да сме заедно....макар че липсата ще е много голяма!!!

heartshapedbox
07-14-2012, 13:23
Ще се сближите повече след това. Стискам палци всичко да е както трябва :)

Ivan_lili
07-14-2012, 14:53
Благодаря ,иначе си много права за това , че ще се сближим :) :)