PDA

View Full Version : Относно първият път



retardd
07-12-2012, 21:36
Таа аз съм на 16 и си имам приятел от 1 година...ии отскоро решихме да пробваме да правим секс , аз все още съм девствена бтв...но проблема е там че когато се опитва да ми го вкарва бавно започва много да ме болии и аз не издържам и се отказвам . А преди това съм възбудена и подмокрена достатъчно...Някакъв съветт или може да споделите вашия първи път :)

darkness848
07-12-2012, 22:43
Опитай да се отпуснеш... Аз имах същия проблем и мен ме болеше страшно много... Оказа се, че всичко е било заради това, че колкото и да съм била подмокрена, просто не съм се отпуснала достатъчно...

ShtrudeL
07-12-2012, 22:50
Някакъв съветт

Нда. Стискай зъби (а не междукрачното пространство).

DragonLady
07-12-2012, 23:20
Нда. Стискай зъби (а не междукрачното пространство).

+1
Ако всеки път ще го спираш до никъде няма да стигнете. Изтрай един път и да се свършва.

lamia
07-13-2012, 06:10
И аз бях така. Чак на третия опит успяхме. Да, наистина много боли. Действайте бавно и нежно. Ако искаш го накарай (ако и той е съгласен де) да те (извинявай за израза) лиже. Това мен ме отпусна и се получи. Ноо не знам, при всеки различно.

anonymous708973
07-13-2012, 06:14
Това е положението. Имаш два варианта:
- да почне да ти го вкарва, после да го изкара малко, после пак да го вкара до малко по-навътре, пак да го изкара и така. Все едно си пробива път. То си е баш така, де.
- да ти го вкара целия отведнъж. Не знам това доколко е добра политика, защото ако на мен ми го направят, ще се убива.

Приятелят ти на колко е и девствен ли е? Той какво мисли по въпроса?

lamia
07-13-2012, 06:30
Това е положението. Имаш два варианта:
- да почне да ти го вкарва, после да го изкара малко, после пак да го вкара до малко по-навътре, пак да го изкара и така. Все едно си пробива път. То си е баш така, де.

Да и това е вариант, забравих да спомена. Ние го пробвахме- стана.

darkness848
07-13-2012, 07:43
Това е положението. Имаш два варианта:
- да почне да ти го вкарва, после да го изкара малко, после пак да го вкара до малко по-навътре, пак да го изкара и така. Все едно си пробива път. То си е баш така, де.
+1

Amore-Mio*
07-13-2012, 08:06
Разбирам те много добре, тъй като същото е било и при мен. Реално погледнато той няма никаква вина, проблема е в това, че не можах да се отпусна и да се отдам просто на момента. И така винаги се отказвах, а той проявяваше огромно търпение, за което съм му много благодарна. След кратко време вече си настроих психиката, като си казвах, че няма да боли и се получи. Нормално е да има болка, но просто стискай зъби и това е. По - добре е да те боли сега, отколкото да го търпиш още няколко пъти. След като те "разпечата" първите пъти също ще има болка, но след това вече ще изпитваш удоволствие. А и , колкото и клиширано да звучи: влагалището ти е настроено да изроди дете, а ти едно мъжко достойнство не можеш да побереш. Я, стига! Няма нищо страшно. Стига да се отпуснеш и да не ти пука за болката.

marilyn
07-13-2012, 11:40
Ами ако го спираш така всеки път до къде ще стигнете. Отпусни се и "бъди смела", то не е толкова страшно. Да боли, има и кръв (не е задължително де, ама повечето случаи явно има) нооо минава и после идва кефа...

xoxi
07-13-2012, 15:08
- да ти го вкара целия отведнъж.

Ау, това хич не е добра идея като за първи път.
Мацката явно не може да се отпусне и е стегнала мускулите още повече. Ако й го вкара отведнъж, не искам и да си представям какво ще е чувството.

Аз предлагам по-дълга любовна игра, повечко работа с пръстите, търпение и да не се отказвате. Бавно, бавно и ще стане. Не прекъсвайте окончателно ако не стане веднага. Както казаха и преди мен, така до никъде няма да стигнете.

JANETKA
07-14-2012, 08:38
Както всички знаем за всичко си има първи път. Просто трябва да си достатъчно отпусната , за да мине всичко както трябва. Не се плаши , в началото има болка , но тя не е непоносима. Гарантирам ти , че всичко ще бъде наред стига ти наистина да се почувстваш готова :)

desislava_georgieva
07-14-2012, 16:37
Може да пробва първо да вкара пръст, после два и после члена си. Така ще свикнеш да има нещо там, предполагам ще помогне да се разшири малко. А ако това сте го правили просто трябва да издържиш, ще боли първата една минута после ще свикнеш :)

ChuShki
07-23-2012, 18:14
Да стискай зъби ... Иначе другия вариант (малко хора приемат такива неща, но не те знам какво мислиш ) е ти сама да се отвориш. Сама по хубаво си усещаш нещата (ако можеш съзнателно да си причиняваш болка де) и спестяваш драмите и на мъжо ти.

Rebirthing
07-23-2012, 18:21
Ползвайте лубрикант, по дяволите.