PDA

View Full Version : Странен и мъчителен период



SmurpHietta
07-12-2012, 21:40
Не мога да се влюбя и в един човек. Не проумявам. Преди бях толкова влюбчива, но накрая винаги бях аз наранената. Странно е как толкова много момчета ме обкръжават.. толкова много причини има, за да съм с дадени хора, но просто .. те явно, че не са за мен. Искам да се влюбя.. да усещам отноно пеперудите в стомаха си (така да го кажа), но вече не вярвам на никой и гледам всичко и всички по-отгоре.. смисъл СТРАШНО трудно се доверявам на някой. Дори бих казала, че в момента няма и 1 човек на който да имам доверие. Прекалено много съм изпатила и не позволявам на никой да се доближи до мен, до душата ми. Има бариера помежду ни. Винаги съм се чудила какво е истинска любов.. не съм я виждала все още. И тук идва въпроса – Защо? Вероятно не е дошло времето в което аз ще бъда щастлива.. без да бъда наранявана и изигравана. Whatever .. ако можете да ми разяснете защо аджеба съм в такъв шибан период. Вместо лятото да си го изкарвам и да съм happy аз вечер след като остана сама вкъщи.. седя и размишлявам над всичко.
~ Благорадя, че го прочетохте и ако може адекватни отговори.. без хейтърски коментари моля :]]
Лека нощ и честит петък 13 ^^

Shiiverss
07-12-2012, 21:50
Мислиш ли, че и другите не сядат вечерта и не размишляват ? Не си намерила подходящия. Някой ден ще видиш някое момче, към което ще изпитваш чувства, а също през това време някое друго момче може да дава всичко за теб и ти да не го забележиш. Относително е :/

xoxi
07-12-2012, 21:51
Това, че си сама не трябва да е повод да не си happy. Забавлявай се, бъди продуктивна, отдай се на хобитата си. Няма смисъл да си седиш и да размишляваш над нещо толкова незначително.
Нормално е да си изгубила доверие в хората, особено ако си била наранявана толкова много пъти. Не се напъвай да се влюбваш, защото както са казали бабите "на сила хубост не става".
Рано или късно ще намериш човек, който ще възвърне доверието ти. Но дотогава не се измъчвай с глупости, ами се кефи на лятото и изгарящото слънце.

darkness848
07-12-2012, 22:37
Брей, само един час е минал след полунощ, а петък 13-ти вече започна да разпръсква негативната си енергия... :D
Шегувам се... (:

Колкото до темата... Не се отчайвай! Всеки човек има моменти, в които се чувства сам, неразбран, тъжен, сдухан и т.н. Нормално е да започнеш да се доверяваш по-малко на хората, след като си била наранявана толкова пъти. Може би ти е писнало вече да си играят с теб и затова си се отчуждила малко или много.
Въпреки това знай, че не всички хора са еднакви и дори да пристъпваш към тях по-предпазливо не ги слагай всички под един знаменател. Дори и да не е сега, все ще се намери време в което ще намериш правилния човек и ще усетиш истинската любов, както ти сама каза... :)

Amore-Mio*
07-13-2012, 11:05
Виж , щастието можеш да си създадеш и сама - проблема е, че ти не го правиш. В такъв период си просто , ти сама каза защо е така. Аз също съм била. Не можех да се влюбя, докато не срещнах настоящия си приятел и не се влюбихме от пръв поглед. Просто не му мисли. Излизай си с приятели / познати. След време всичко ще измине и ще срещнеш истинската любов.

MarkKnight
07-13-2012, 11:39
Не ти и трябва.

Wednesday666
07-13-2012, 12:14
Щастието не се изразява само с интимна връзка с някого. То би могло да дойде под много форми, например със удовлетвореност от всичко, което си направила за да постигнеш определена цел, от любимо хоби, от просто една приятна и спокойна вечер. Намери своя начин да бъдеш щастлива, желанието за интимност и любовни чувства ще дойде само.

GLaDOS
07-13-2012, 20:51
Когато човекът за който даваш живота си те изостави , когато приятелят на когото вярваш най-много те предаде , не ти остава нищо друго ... дано да е само период.

HollyGolightly
07-14-2012, 01:23
Не знам защо си мислите, че като си харесате някого или като тръгнете с някого всичко ще ви се нареди и от небето ще падат рози. Никой не ти гарантира, че като си хванеш приятел пак няма да седиш у вас и да си "размишляваш"
Настроението е такова каквото си го направиш , а трудните периоди в живота ни много често ние сами си ги докарваме с настройване и лоши мисли.
Просто не мисли за това и то само ще си стане.

pandiflysche
07-14-2012, 10:49
Изобщо не се влюбвай! Не е за всеки! Особенно, когато те дере мисълта, че си предаден, че си ненужен и т.н. По-добре изчакай! Нали знаеш - всеки с късмета си! Успех!