PDA

View Full Version : Не знам какъв е проблема...



macetobg
07-13-2012, 07:27
Здравейте..малко страннен проблем имам,но все пак искам да видя вашите мнения.Моя приятел наскоро ме отвори и от тогава сме го правили един единствен път както трябва..през другите пъти все нямаме презервативи и той се опитва да ми създеде удоволствие с пръста и го е постигал,но наскоро се опита да си вкара пръста и страшно много ме болеше,но не исках да му казвам.След като свършихме много ме болеше отдолу един час някъде.Вечерта пак пробвахме и пак ме болеше с пръста,а какво остава със .... Извинявам се за глупавия въпрос..просто искам да видя дали някой от вас знае нещо по въпроса. :(

granger
07-13-2012, 07:33
Може да не си била достатъчно "овлажнена",възбудена.
Може да те е одрал или просто да е бил прекалено груб.
Говорете,купете си лубрикант и презервативи, и правете секс.

Amore-Mio*
07-13-2012, 08:09
Напълно възможно е да не си била възбудена , а той да е действал грубо. И винаги си купувайте презервативи в повече, за да си имате под ръка, за всеки случай.

macetobg
07-13-2012, 08:27
И аз си мислех този варянт.Благодаря ви много.

xXxPETYAxXx
07-13-2012, 10:00
Съгласна съм с мненията на другите.
Ако пак те заболи някой път не стискай зъби, ами му кажи на момчето. Не знам защо не си му казала предполагам, за да не го засегнеш или нещо от сорта, но той би трябвало да прояви разбиране.

marilyn
07-13-2012, 11:19
Като нещо не ти е ок, му кажи, а не си трай. И си купете лубрикант (ако не си достатъчно влажна) ии презервативи и си правете секс като хората.

AliceSw
07-13-2012, 11:26
Ти не си достатъчно мокра, а той ръчка на сляпо, или не дай боже те е одрал, без да иска и затова боли. И да, с пишката е друго, щото има презерватив отгоре, по който има лубрикант и е мазно, и по-лесно влиза...

JANETKA
07-14-2012, 08:45
Напълно съм съгласна с другите. Следващия път не си мълчи , просто му кажи , че те боли и може да се сети той какво прави не както трябва. Не разчитай само на него и недей да те е срам да отидеш в аптеката и да си купиш презервативи , за да не се стига до тази история отново. И сега вече трябва да правите сека като нормалните хора. :)

macetobg
07-14-2012, 08:52
Благодаря ви! :))