PDA

View Full Version : Какво да правя?



zaraa1996
07-13-2012, 10:01
Здравейте.От около месец си пишем с едно момче във фейсбук...Той е на 15.Много пъти ми е казвал,че иска да ме види,че съм много красива,че съм неговата ...еди си какво... ,но до сега не сме се виждали,тъй като в момента не съм в града,а съм на море за дълго време.Та всичко вървеше добре,до преди 2 дни,когато му писах целувка и не ми отговори.Дори не сме се карали.А снощи се обвърза с някакво момиче,което до сега не бях забелязала да му харесва снимки,да му пише по стената...Нека не отварям темата за самата нея-описание на това,което той ми беше казал ,че не харесва-изкуствена кифла,но това е друга тема.Просто се обвърза с нея и съвсем публично и натрапващо си пишат целувки.Дори му честитих в скайп,но не ми отговори.Мислите ли,че го прави, за да ревнувам или просто се е подигравал с мен през този 1 месец? И какво да правя от тук насетне? Благодаря предварително.

TheBeliever
07-13-2012, 10:09
момиче,което до сега не бях забелязала да му харесва снимки,да му пише по стената

Искаш да кажеш, че си е намерил гадже ИЗВЪН ФЕЙСБУК? Немислимо, невероятно, удивително!

Teenhelp1
07-13-2012, 10:10
Не ти се налага да пишеш често ? :D Имаш едно мнение :D регнала си се за да го напишеш. :D

zaraa1996
07-13-2012, 10:18
Говоря за форуми по принцип , не конкретно за този.

Amore-Mio*
07-13-2012, 10:58
Не може цял живот теб да чака. Още повече, явно са се срещнали извън Facebook, което е много по - добре от това да е там и са се опознали, и тръгнали. Това, че за теб тя е изкуствена кифла (за пръв път чух такъв израз), не означава, че и той мисли същото. Теб, по - скоро, ревността ти променя начина на възгледа към момичето, но това е друга тема. Не се занимавай с него. Прекарай си морето , както трябва. И си търси гадже извън internet.

zaraa1996
07-13-2012, 11:29
мерси много :)

Wednesday666
07-13-2012, 12:10
Интернета е коварно място. Започни и ти като него, търси си някого извън цялата тази виртуална тълпа. И не го търси вече - явно е, че дори и да иска да ревнуваш е избрал най-тъпия възможен начин да го направи. Забавлявай се на морето, не го мисли повече.

zaraa1996
07-13-2012, 19:27
Мерси много :) И аз съм на мнение,че това е най-тъпия начин да ме накара да ревнувам,ако изобщо това му е целта.