PDA

View Full Version : Разлика?



Emma123
07-13-2012, 10:18
Здравейте всички! Моята история е следната:
С едно момче, от моето даскало си пишем близо 2 месеца ката фр само, от 1 2 седмици се започна да си пращаме :* <3 и т.н. говорим си мило и така, много е готин държи се хипер мило <3 мн е готин ..той ми каза, че същото има и към мене! Но ето го и големия проблем- на 18 е, а аз съм на 14 .. ! Близки хора ми казаха че ще иска само секс, казах му го, а той ми каза 4е това не е вярно, че никога няма да ме нарани защото е бил нараняван и знае колко е гадно! Та така .. вярвам му! :) Аз съм девствена ако има значение! Въпроса ми е, дали имаме бъдеще като той е на 18, а аз на 14!? Ако има зна4ение утре ще излизаме за 1 път :) Той ми каза, че за него няма значение, че съм малка! Не знам какво да правя! За всички, който прочетоха темата и драснаха коментар: Have a nice day! :)

DisappointedDreamer
07-13-2012, 10:27
Странно е. Как така не сте се виждали въобще, а сте си писали в продължение на 2 месеца?

Излез с него и ако ти харесва си опитай късмета. Аз все си мисля обаче че разликата ви сега в момента е голяма.

SisiStrange
07-13-2012, 10:30
И аз мисля, че ви е голямшка разликата. Пробвай, но не се хвърляй с главата напред в чувства, а си остави време да прецениш ситуацията и да видиш дали наистина е такъв, какъвто твърди, че е.

FuCKkK13
07-13-2012, 10:39
моя съвет е да пробваш,нищо не губиш ! :)

xXxPETYAxXx
07-13-2012, 10:43
Излезте, вижте се. Той 100% иска секс, но може да не иска САМО секс, то ще си проличи. Ако се опита да те вкара в леглото веднага ясна е работата. Ако иска нещо по-сериозно от теб няма да се опитва да спи с теб веднага. Съмнявам се де, някак на 18 да се зарибява с 14 годишна и да и пише целувки и сърчица по скайп...не ми звучи много обнадеждаващо. А и ти какво очакваш, като му кажеш, че искал само секс той да ти каже "да секс искам", много ясно, че ще каже нещо друго ;)

FuCKkK13
07-13-2012, 10:45
абе знаете ли колко е смешно да се каже 100% иска секс ? как слагате всички под един знаменател не знам.. никога не бъди сиг. в нещо на 100% ако не зависи от теб ...

Emma123
07-13-2012, 10:47
еми виjдали ли сме се, но не само двамата :)

Emma123
07-13-2012, 10:49
Мерси FuCKkK13 :)

xXxPETYAxXx
07-13-2012, 10:49
еее то е нормално момче на 18 да иска секс, но ако има по-сериозен интерес към момичето, ще изчака тя да е готова... Какво лошо има в това... айде едно момче да ми каже, че на 18 не му се е правило секс!!!

Amore-Mio*
07-13-2012, 10:51
Излезте първо и след това мисли какво ще правиш. Принципно разликата не е голяма и фрапираща, всичко си зависи от вас.
edit: Напълно нормално си е да поиска секс, но ако е с теб, заради теб самата, а не само, за да задоволява сексуалните си нужди - ще те изчака, докато ти сама го поискаш. Ако не искаш нещо, никой не може да те накара да го направиш.

TheBeliever
07-13-2012, 10:56
абе знаете ли колко е смешно да се каже 100% иска секс ? как слагате всички под един знаменател не знам.. никога не бъди сиг. в нещо на 100% ако не зависи от теб ...

Ама, разбира се, че всеки иска секс. Това си е физиологична нужда. Въпросът в случая е дали просто търси къде да топне чушката и 14 годишно наивно момиченце му се вижда лесна мишена, или би предпочел да си има връзка, в която все някога (желателно в близко бъдеще) ще се стигне и до секс.

Авторке, не бързай да му вярваш на захаросаните приказки тип "мачото с рабитото сърце". Това е един от най-клишираните трикове. Излезте няколко пъти, опитай да го прецениш възможно най-обективно (доколкото ти е възможно на тази възраст и без нужния опит) и ако решиш да му дадеш шанс - действайте бавно. За да няма после тема "Той ми сваляше звезди, пуснах му и ме заряза".

FuCKkK13
07-13-2012, 10:57
еее то е нормално момче на 18 да иска секс, но ако има по-сериозен интерес към момичето, ще изчака тя да е готова... Какво лошо има в това... айде едно момче да ми каже, че на 18 не му се е правило секс!!!
ти го каза така, че едва ли не иска секс,може да не е само секс ама и него да го има ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ..ако я изчака и т.н. - става,но иначе не всички са такива

FuCKkK13
07-13-2012, 10:58
TheBeliever
ммм точно написах защо поправих момичето над мен,коментара и ми прозвуча по друг начин.. за секса всички са съгласни,но аз имах в предвид,че не е задължително да търси само '' наивно момиченце ''

xXxPETYAxXx
07-13-2012, 11:05
"но може да не иска САМО секс, то ще си проличи." не съм имала предвид, че иска само секс, надявах се, че с това допълнение ще се разбере...

SomeoneWhoCares
07-13-2012, 11:08
Опитай!Кой знае може дда си заслужава :)

DisappointedDreamer
07-13-2012, 11:11
но ако има по-сериозен интерес към момичето, ще изчака тя да е готова..

Да, а ако реши да не я изчака ще е поредния кретенчо.

Вярвайте си.

fluffy_^
07-13-2012, 11:11
Не се надявай на сериозна връзка..Смисъл той сега предполагам пича ще мисли да ходи да учи ще иска пари ще почне да работи и т.н така че освен секс и някаква временна занимавка не виждам какво друго можеш да му предложиш ти на него.

SisiStrange
07-13-2012, 11:20
Да, а ако реши да не я изчака ще е поредния кретенчо.

Вярвайте си.
Мда...

Luidgie
07-13-2012, 11:27
Не съм голям фен на 14 годишни дето излизат с "готЕни батковци", но щом те кефи. Хората и 40 години разлика не ги спират, пък теб те притесняват 4...

LadyDi
07-13-2012, 11:51
И аз мисля, че ви е голямшка разликата. Пробвай, но не се хвърляй с главата напред в чувства, а си остави време да прецениш ситуацията и да видиш дали наистина е такъв, какъвто твърди, че е.
Първото ми гадже беше с 6 години по-голям от мен.
Just saying...

SisiStrange
07-13-2012, 12:08
^ Няма лошо.

DisappointedDreamer
07-13-2012, 12:19
Първото ми гадже беше с 6 години по-голям от мен.
Just saying...

На колко бяхте?

FuCKkK13
07-13-2012, 12:20
^ щом и е първо предполагам някъде пак на толкова колкото е авторката сега..

DisappointedDreamer
07-13-2012, 12:25
Има хора които на 18 години си хващат първото гадже. Затова питам.

mMemories
07-13-2012, 13:59
Well...Не ти пречи да пробваш, ако нещата тръгнат към секс, който ти не искаш му биеш шута и толкова..

Violenza
07-13-2012, 14:49
Well...Не ти пречи да пробваш, ако нещата тръгнат към секс, който ти не искаш му биеш шута и толкова..
Дам.
И аз на 14 имах гадже с 4 години по-голям, ама не сме правили секс, то всъщност тогава подобно нещо изобщо нямаше как да ми дойде на акъла.

LadyDi
07-13-2012, 14:51
На колко бяхте?
15 - 21

darkness848
07-13-2012, 16:10
Пробвай. :)
Ако той иска да бъде с теб, само за да преспите, това ще си проличи бързо. Стане ли - бягай. Ако ли не, ми... Късмет и на двамата... :D

KuTaPa
07-13-2012, 21:57
По добре си останете само приятели, тези връзки с големите разлики в годините нещо не ги схващам..Аз никога не съм харесвала по големи от мен.
Не мисля , че връзката ви ще свърши добре.Малка си както някой каза, той сега ще завършва, ще си търси работа.. или ще учи.А и мисля , че ще обърка плановете ти за бъдещето, ако имаш такива (всмис ако искаш да учиш някъде...)ще ти налага мнението си.. и ти ще се съгласяваш, защото ще се влюбиш, тъй като ще ти е първия.Но всичко е до време, после ще дойде момента, в който той ще е по възрастният, а на теб ще ти се живее и ще има караници и т.н.(Това е прогнозата ми за бъдещето ти, ако той иска дългосрочни отношения).

Ако е обратното ще се помъчи да те вкара в леглото и ще те зареже.

Пък може да имате една приятна лятна авантюра, но не му се давай лесно!

По това, което си написала, че е казал разбирам, че е типичният сваляч "О, колко си сладка бля бля.. никога няма да те нараня..бля, бля.."Разбира се, че ще те нарани.
Защо си избират по - малки?Защото са по - лесни!Нямат умствения капацитет да изградят една нормална здрава връзка с момиче на тяхната възраст.