PDA

View Full Version : Грешка или..



iliqn4e12
07-13-2012, 11:51
Най-добрата ми приятелка изневерява на гаджето си, като твърди че обича и двамата. Аз казах на момчето и сега той ще я скъса. Правилно ли постъпих ? Момчето даваше всичко за нея, а тя какво направи...

Amore-Mio*
07-13-2012, 12:01
Най-добрата ми приятелка изневерява на гаджето си, като твърди че обича и двамата. Аз казах на момчето и сега той ще я скъса. Правилно ли постъпих ? Момчето даваше всичко за нея, а тя какво направи...

Много правилно си постъпила.
Няма такова явление "обичам и двамата".
Тя просто не е знаела какво иска и й харесвало явно да върти и двамата.
Браво, че си се сетила да кажеш на момчето.

iliqn4e12
07-13-2012, 12:06
Срам ме, че имам такава приятелка. На мен казвахте, че съм курва, но тя е по-зле, няма оправия за нея . ;xx

iliqn4e12
07-13-2012, 12:07
И сега се чудя, дали да й кажа, че аз съм му казала...

Chacho
07-13-2012, 12:07
Голяма правда, няма що. Ти каква работа имаш между тях? Това е техен проблем. Ако толкова си била загрижена, по-добре да си се опитала да разубедиш приятелката си.

Малко е смешно да я наричаш най-добра приятелка и курва едновременно.

iliqn4e12
07-13-2012, 12:09
Опитах още в началото, но без успех. Много съжалявам, но момчето се побъркваше по нея..

Wednesday666
07-13-2012, 12:12
Малко не ми звучи като истинско приятелство. Ти да не си рефер между тях? Той рано или късно щеше да разбере, нужно ли е било да е точно от теб? И като е курва защо я наричаш приятелка тогава? Нещото, което не е наред май е в теб, не само в тях. Не толерирам такъв тип връзка, с лъжи и т.н., но и твоята постъпка не е най-правилната.

Amore-Mio*
07-13-2012, 12:16
Малко не ми звучи като истинско приятелство. Ти да не си рефер между тях? Той рано или късно щеше да разбере, нужно ли е било да е точно от теб? И като е курва защо я наричаш приятелка тогава? Нещото, което не е наред май е в теб, не само в тях. Не толерирам такъв тип връзка, с лъжи и т.н., но и твоята постъпка не е най-правилната.

И защо? Като че ли съм напълно убедена, че ако не беше казала нищо - пак щяхте да я нападате. Ха - ха! Замислете се. Половинката ви изневерява, вие не знаете и не подозирате, докато тя/той споделя на близък човек, че уж обича и двама ви. Следователно надали някога ще се сети да признае всичко, момчето ще продължава да се привързва и да прави всичко възможно за човек, който му изневерява и което не държи на него. И какво като я нарича такава? Приятелството е .. когато двамата/двете се приемат такива, каквито са. Именно това е и при тях. Никак правилно не е постъпила приятелката й и точно заради това за пореден път поздравявам авторката, че е казала всичко на момчето.

iliqn4e12
07-13-2012, 12:19
Да, най-добра приятелка ми е и няма да лъжа. И не съм казала, че е курва. Просто казах, че не е момиченце с пола до коленете и две опашки. Не знам вече и аз какво да мисля. Права ли съм или не ? :(

DisappointedDreamer
07-13-2012, 12:20
Голяма правда, няма що. Ти каква работа имаш между тях? Това е техен проблем. Ако толкова си била загрижена, по-добре да си се опитала да разубедиш приятелката си.

Малко е смешно да я наричаш най-добра приятелка и курва едновременно.

Точно.

Авторке, ти си трол. Или поне дано си трол. И не, не си права.

iliqn4e12
07-13-2012, 12:21
И все пак, казах на момчето да поговорят още веднъж и той да реши дали да тръгнат пак или не. Но той е категоричен, че не я иска и,че тя е никоя за него.

Luidgie
07-13-2012, 12:27
Голяма правда, няма що. Ти каква работа имаш между тях? Това е техен проблем. Ако толкова си била загрижена, по-добре да си се опитала да разубедиш приятелката си.

Малко е смешно да я наричаш най-добра приятелка и курва едновременно.
++++
А ти защо не поговори с така наречената "най-добра приятелка" да и кажеш, че не е хубаво така и т.н. Ми отиде при гаджето и? Хммм? Не мислиш ли, че е супер подло от твоя страна да постъпваш така с приятелка и да мешаш в нейните работи без нейно знание? Ти какво харесваш гаджето й и за това отиде първо при него? Постъпката ти е глупава и някак си неестествена спрямо това, че наричаш въпросното момиче "най-добра приятелка" пък после се сравняваш с нея и разправяш к'ва е курва. Ти поинтересува ли се да разбереш нещо повече относно изневярата и да поговориш с нея?

iliqn4e12
07-13-2012, 12:31
Поговорих и то много. По едно време се разделиха с другия ама сега пак са заедно. Не го харесвам, не съм чак толкова подла. Казах й хиляди пъти, че гаджето й я обича и да не го предава, но тя не ще и това е !

SisiStrange
07-13-2012, 13:07
Голяма правда, няма що. Ти каква работа имаш между тях? Това е техен проблем. Ако толкова си била загрижена, по-добре да си се опитала да разубедиш приятелката си.

Малко е смешно да я наричаш най-добра приятелка и курва едновременно.
Съгласна съм. И на мен ми се е случвало близка приятелка да ми разкаже, че е изневерила. Не съм тръгнала да я портя, като че е малко дете. Не е моя работа да се мешам. Тези неща и сами излизат на яве и то доста бързо, ако се продължат. Ако не се, още по-малко имам работа там, където са се настанили нещата.

mMemories
07-13-2012, 14:07
МОМИЧЕТО Е ОПИТАЛО, СПРЕТЕ ДА Я НАПАДАТЕ .
А може би и момчето й е било приятел и не е могла да гледа как някаква лигла го лъже... 'Щото ако сте на мястото на момчето ще боготворите този който ви е казал .. А колкото до тва че казва че приятелката й е курва, всеки има право на мнение ... и въпреки това и курвите имат нужда от приятели, right?...+ това въпросната приятелка не мисля че е кой знае колко ощетена , нали все пак има и друг който "обича"... имам чувството че такива момичета си нямат идея кво е да обичаш... А пък другия дали има идея че и той не бил единствен... не казвам да му кажеш, преди да са ме нападнали 100 човека, ами да вземете да се замислите... дали е по-добре няк'ва лигла да върти двама човека "шот е яко", а авторката да стои и да гледа... много точно си е направило момичето...

Violenza
07-13-2012, 14:44
В миналата тема ти казаха, че си тъпа и малка, сега си успокояваш съвестта, че твоята приятелка била по-зле. Ама пак ти излизаш кривата в случая. Ако изобщо ти беше приятелка, не би ти минало през акъла да дрънкаш наляво и надясно какво върши. Много просто парче си от малка, дано ти дойде акълът след години, ама силно ме съмнява.

Wednesday666
07-13-2012, 14:56
И защо? Като че ли съм напълно убедена, че ако не беше казала нищо - пак щяхте да я нападате. Ха - ха! Замислете се. Половинката ви изневерява, вие не знаете и не подозирате, докато тя/той споделя на близък човек, че уж обича и двама ви. Следователно надали някога ще се сети да признае всичко, момчето ще продължава да се привързва и да прави всичко възможно за човек, който му изневерява и което не държи на него. И какво като я нарича такава? Приятелството е .. когато двамата/двете се приемат такива, каквито са. Именно това е и при тях. Никак правилно не е постъпила приятелката й и точно заради това за пореден път поздравявам авторката, че е казала всичко на момчето.
И понеже й е най-добра приятелка я нарича курва. Страшно приятелство. И като й е "най-добра приятелка" защо не се е опитала да помогне, ами направо тича и порти? Нали затова й се споделя и т.н. - за съвет, подкрепа и увереност, че Никой друг няма да разбере.

SisiStrange
07-13-2012, 14:56
МОМИЧЕТО Е ОПИТАЛО, СПРЕТЕ ДА Я НАПАДАТЕ .
А може би и момчето й е било приятел и не е могла да гледа как някаква лигла го лъже... 'Щото ако сте на мястото на момчето ще боготворите този който ви е казал .. А колкото до тва че казва че приятелката й е курва, всеки има право на мнение ... и въпреки това и курвите имат нужда от приятели, right?...+ това въпросната приятелка не мисля че е кой знае колко ощетена , нали все пак има и друг който "обича"... имам чувството че такива момичета си нямат идея кво е да обичаш... А пък другия дали има идея че и той не бил единствен... не казвам да му кажеш, преди да са ме нападнали 100 човека, ами да вземете да се замислите... дали е по-добре няк'ва лигла да върти двама човека "шот е яко", а авторката да стои и да гледа... много точно си е направило момичето...
С времето човек научава да не се бърка в чужди отношения. Какво ще рече и курвите имат нужда от приятели? Имат, да. И ако са истински никога няма да гледат на тях като на курви, а ще виждат човека зад всичко. Нямам приятел, който би ми лепнал такъв етикет. Ако ще да налапам пишките на целия квартал, пак не би.
Не е по-добре да върти двама човека. Накратко изневеряващата е пълен боклук. Съгласна съм. Тогава защо с авторката въобще се водят приятелки и се занимава с нейния живот? М? От вярност и лоялност ли?

iliqn4e12
07-13-2012, 15:52
Вижте какво не съм нарекла приятелката си буквално курва, защото е девствена. Тя ми е приятелка, а той приятел. Ти можеш ли да гледаш, как приятелката ти се превръща в нещо лошо и,как гаджето й съхне по нея ? Да ? Е, аз не мога !

DisappointedDreamer
07-13-2012, 15:59
Не трябва да се бъркаш в нещата на другите.

xXxPETYAxXx
07-13-2012, 17:24
Има ли значение дали си постъпила правилно или грешно, щом вече си го направила?!

SisiStrange
07-13-2012, 17:30
Вижте какво не съм нарекла приятелката си буквално курва, защото е девствена. Тя ми е приятелка, а той приятел. Ти можеш ли да гледаш, как приятелката ти се превръща в нещо лошо и,как гаджето й съхне по нея ? Да ? Е, аз не мога !
Ти си на 12, нали? И тя е на 12, предполагам? Да ви имам и съхненето по момче, честно. Приятелката ти си има глава на раменете и като я "изпортиш" няма да спре да се "превръща в нещо лошо". Приеми, че си е такава или че кара такъв период в най-добрия случай. Това не зависи от тебе ни най-малко.
Познавам женени хора вече (демек със сериозни чувства и отговорности), които при същата дилема си траят, защото не е тяхна работа. Не е неразбираемо това, което си направила. В смисъл, наистина предразполага към чудене и може човек да не е сигурен кое е правилно и кое не. В случая, обаче, си направила грешния избор, поне според мен.

draid
07-13-2012, 18:59
Мале вече от 12 са ебати .....

Иначе мисля че е правилното решение, ако и момчето ти е приятел.

KuTaPa
07-13-2012, 22:01
Аз мисля , че завиждаш...

iliqn4e12
07-15-2012, 06:25
Защо да завиждам, след като очаквам предложение от друго момче. Пък и момичето си намери друг. Заряза и двамата и си хвана друг.

magita
07-15-2012, 10:35
И работата ти да се бъркаш е.... ?

burpp
07-15-2012, 11:35
Прави ми впечетление, че си доста образована за 12 годишна, поздравления за което. Но както искаш го приеми... на тази възраст за каква връзка може да се говори? Твоята приятелка с колко годишен ходи? Както и да е, сама прецени как да постъпиш с нея, да й кажеш или не? Когато започне да ви идва менструалния цикъл, тогава започнете да си мислите за момчета... а още по честно - въобще зарежете ги тези неща, единствено ще навредят на вашето приятелство.

Грешка си направила, като си се намесла в техните работа, без значение колко е бил хлътнал момчето по нея!

DisappointedDreamer
07-15-2012, 11:48
Прави ми впечетление, че си доста образована за 12 годишна, поздравления за което. !

откъде разбра че е доста образована за 12 годишна?

SisiStrange
07-15-2012, 12:11
^ Защото пише нормално. Пък последните години това се води велико постижение.

iliqn4e12
07-16-2012, 06:03
Момичето е на 13, а момчето на 13-14 мисля. Не съм казала на момичето, че момчето е разбрало от мене. Ние даже не говорихме за това. Напоследък те се караха много, късаха и се събираха . Момчето замина на селото си за дълго време и тя се ядосваше. Аз не знаех за другия, до като тя не ми каза, че му изневерява. Не питах с кой, но реших да се видя с гаджето й и да си поговорим, но той поиска веднага да му кажа и аз му казах. Нататък можете и сами да прецените, какво се е случило.

SisiStrange
07-16-2012, 07:21
Като сте толкова добри приятелки, защо не си признаеш, че ти си казала на гаджето и? Действането зад гърба на хората не е нещо, което свързвам с приятелство.

LadyDi
07-16-2012, 07:26
Авторке, ти си трол. Или поне дано си трол.
Оф, някой да се усети най-после...
Аз тръпна в очакване на следващия епизод... гледам влага "много усилия".

ivcheto0o
07-16-2012, 13:14
Не е трябвало да се месиш в чуждите отношения.Но станалото,станало.

whinger
07-16-2012, 13:40
Такамм..и аз съм на 13 , все още не съм тръгнала по гаджета и прочие, нито приятелките ми , живеем си живота докато гледаме как такива "приятелки" като вас си развалят взаимоотношенита. Също така се чудя какво толкова му изневерява след като е детствена?! Късмет и замисли се можеш ли да й вярваш след като е постъпила така с момчето което е лудо по нея???