PDA

View Full Version : Несигурна работа



nomatterwho
07-13-2012, 12:00
Така преди време правих, каквото правих с едно момче. Ходехме. Беше ми първия път и от тогава не е имало следващ. Значи не беше точно секс, даже го вкара супер трудно и за малко. Кръв на момента нямаше, но на следващия ден като си гледах дънките, с които бях онзи ден имаше кръв по тях, а преди да ги сложа предишния ден не помня да е имало нещо по тях. Възможно ли е от толкова малко проникване момчето да ме е отворило, защото общо взето нищо не стана? И мога ли да ида на профилактичен преглед при гинеколог, и ей така да го питам, но не знам как точно, защото не звучи добре. :D

granger
07-13-2012, 12:03
Отворил те е...Ти ,ако искаш пак си иди на профилактичен , няма лошо - дори си е хубаво да си имаш здравна култура.

mimsssssss
07-13-2012, 12:04
Искаш да знаеш дали си отворена или не? Та ти може да си скъсаш ципата и по време на бягане. Тогава ще ходиш ли да питаш гинеколога дали ти е скъсана?
Мисля, че просто искаш да си продължаваш да си казваш, че си девствена, а не че ти го е вкарал... ама малко.
Цялата тая работа с девствени и недевствени... е леко преувеличена. Не си девствена от момента когато имаш сексуален контакт... да кажем било то и само анален. А девствената ти ципа може да не се скъса чак до раждането на първото дете, а просто да ти е еластична с по-големи отовори.

nomatterwho
07-13-2012, 12:18
Искаш да знаеш дали си отворена или не? Та ти може да си скъсаш ципата и по време на бягане. Тогава ще ходиш ли да питаш гинеколога дали ти е скъсана?
Мисля, че просто искаш да си продължаваш да си казваш, че си девствена, а не че ти го е вкарал... ама малко.
Цялата тая работа с девствени и недевствени... е леко преувеличена. Не си девствена от момента когато имаш сексуален контакт... да кажем било то и само анален. А девствената ти ципа може да не се скъса чак до раждането на първото дете, а просто да ти е еластична с по-големи отовори.

Мне просто си трябва да знам. С това момче повече няма да се видя и по принцип да речем съм с някой и той ме пита дали съм девствена. Ако кажа не и изведнъж почне да тече кръв като почнем, излизам все едно съм някоя филмарка. И обратното също - да кажа, че съм девствена и изведнъж... За това искам да съм сигурна.

lamer4e7o
07-13-2012, 12:22
И все пак: на колко годинки си?

Amore-Mio*
07-13-2012, 12:22
Най - вероятно е разкъсал девствената ципа, тъй като тя се намира на входа на влагалището. Така, че нищо, че го е вкарал малко, е напълно възможно да те е "разпечатал". Можеш да си отидеш на профилактичен преглед, да. Няма нищо лошо.

DisappointedDreamer
07-13-2012, 12:24
Кръв може да тече и при следващите ти полови актове. Ако си с някое момче и той те попита дали си девствена, просто ще му кажеш истината. Така той ще бъде внимателен и нежен първоначално.

nomatterwho
07-13-2012, 12:31
И все пак: на колко годинки си?

16 и не разбирам къв е смисъла. И на 12 и на 32 да бях, като ме интересува, ще питам.

lamer4e7o
07-13-2012, 12:33
Просто питам. Ама като гледам не си много образована по тези теми, така че и годините влияят в случая. Ако беше на 32, със сигурност щеше да знаеш повече.

Think! ;]

nomatterwho
07-13-2012, 12:41
Просто питам. Ама като гледам не си много образована по тези теми, така че и годините влияят в случая. Ако беше на 32, със сигурност щеше да знаеш повече.

Think! ;]

Да не съм специалистка, но съм си образована достатъчно и както виждам и тук никой не е сигурен по моя въпрос.
Благодаря за отговорите на всички, ще си ида на гинеколог, въпроса е как да го попитам тая работа, че ми е неудобно. :D

granger
07-13-2012, 12:44
Какво да сме сигурни ,бе,моме?!
Ти не си сигурна за собствената си физиология,ние ли?! Имало е кръв - разкъсване е имало. Nuff.
Отиваш при личния да ти даде направление за гинеколог , отваряш крачката и ти прави преглед.Няма кво да го питаш - на него тва му е работата. Казваш , имах сексуален контакт и идвам за преглед.Тва е.

DragonLady
07-13-2012, 13:15
Вкарал ти го е, имало е кръв - много ясно, че не си девствена. И ако ще ходиш само заради това на гинеколог няма смисъл ;)