PDA

View Full Version : Опит (за eротичен разказ)



Renee
07-13-2012, 14:32
Това е нещо, което написах за един конкурс преди време .. ще се радвам на всякакви мнения :))


Положи ръце на хладния мрамор и се потопи до шия във водата. Вълничките гъделичкаха голата кожа на тялото й, милваха нежната плът на гърдите й, зърната й бяха настръхнали от студа.
Въздухът беше натежал от аромата на билки и опиум, пара се стелеше на тежки кълба около нея. Затвори очи и запечата в съзнанието си мига на перфектна тишина и спокойствие. Ръцете й несъзнателно започнаха да рисуват кръгчета в горещата вода.
Усети чуждото присъствие, когато въздушните слоеве сякаш се разместиха, а миризма на остър мъжки афтършейв погъделичка ноздрите й. Чуха се стъпки, секунда след това – плисък. Нечии длани се отпуснаха на голите й рамене, а светлината угасна, преди дори да е успяла да отвори очи. Сърцето й заблъска лудо, дишането й се учести – от части от страх, от части от вълнение. Непознатото я влечеше, това, което не можеше да съзре, я възбуждаше.
Изви се. Присви се, опита се да го изблъска надалеч от себе си, но и двамата знаеха, че не това бе желанието й. Студените пръсти се впиха в брадичката й и придърпаха лицето й напред. Влажни, груби устни се впиха в нейните, усети вкус на сол и мента, докато езикът му решително се промъкваше в устата й. Сърцебиенето й се ускори, напук на всичко, и страхът се замени с надигащ се интерес и трепет. Трябваше да избяга, да се откъсне от него, да потуши пожара, пламнал в долната част на корема й ... а нямаше как да го направи, докато той я целуваше по този начин, докато захапваше устните й, докато усещаше езикa му в устата си, а ръцете му – докосващи всеки милиметър от тялото й.
Забори се в обятията му, захапа устната му, но това само разпали желанието му. Притисна я толкова близо до себе си, че вече усещаше ритъма на сърцето му, блъскащо като затворено в клетка птиче. Горещото му тяло влезе в пряко съприкосновение с бясно надигащите и спадащите й гърди. Започна да трепери, ръцете й трескаво затърсиха нещо, за което да се уловят. Искаше да се приближи още, да се слеят, да потъне в него – или да се остави той да потъне в нея, искаше ...
Една малка част от съзнанието й се ужаси от неконтролируемото желание, което я изяждаше отвътре.
Другата част обаче я накара да се отпусне в грубата му прегръдка, да се притисне дори по-близо, да прокара пръстите си по масивния му гръб, по изпъкналия гръбнак, да задере меката кожа с нокти.
Повдигна я с едно рязко движение, издаващо многогодишна практика, и бедрата й се увиха около ханша му. Продължи да я целува, а тя го дереше и хапеше, блъскаше гневно гърдите му и едновременно с това го притискаше към себе си, бясна на себе си, на него и на слабата човешка природа, така лесно поддаваща се на желанието.
Изстена, от болка, когато той проникна рязко в нея. Отметна глава назад, прехапала устни, докато движенията им се синхронизираха. Голите каменни стени подеха ехото на единствения звук в помещението – бясното им, накъсано дишане, ускоряващо се с всяка секунда.
Гореща, солена кръв – неговата – се стичаше по устните и брадичката й. Той я облиза, без свян или погнуса. Започна да трепери, по тялото й плъзнаха топли вълни.
Изстена, през зъби, не искаше да му достави удоволствието да я чуе. Притисна се в него максимално, жадуваше да поеме цялата му сила, цялата му енергия и мощ, цялата му омраза, гняв и страст. Затвори очи и задраска гърба му отчаяно, изцеди последните остатъци от възбудата си, превръщайки ги в един последен тласък. Сладка болка пропълзя по тялото й, мускулите й започнаха да се съкращават и отпускат, тялото й затрепери, докато умът й се давеше в мъглата на удоволствието.
Остави я сама, в горещия басейн, с въздуха, напоен от миризмата на опиат и мъжки парфюм. Мускулите й все още се присвиваха конвулсивно, бедрата й се притискаха едно в друго. Устата й беше пълна с кръв и със сладко-горчивия вкус на унижението, на знанието, че си употребен и захвърлен ...
Остана със затворени очи, докато по лицето й се стичаха сълзи на оскърбление и срам.

DennisCobain
07-13-2012, 16:30
Уау.. :oops:

darkness848
07-13-2012, 16:32
Ааа на мен ми харесa! Пишеш невероятно! Думите, които използваш да за опишеш ситуацията и чувствата... Супер е! Браво! :)

Renee
07-15-2012, 15:21
Благодаря ви много! :))

brutaLxxbunny
07-15-2012, 15:53
Ахх, как бих ти се нахвърлила, ако беше момче.. :D :) Много е добро.

пAteNцЕ
07-15-2012, 16:03
:shock: майко мила,ква си добра,евала бе евала !!!!!!!!!
направо се размечтах :oops:

horacio
07-15-2012, 16:11
:oops:

Bloody-girl
07-17-2012, 13:17
Леле..! Грабна ме, все едно се пренесох там. Невероятно е!

Amore-Mio*
07-17-2012, 14:09
Уникално.

Като че ли усетихме всички това чувство, което са изпитали и двамата: преди, по време и след случката.
Браво, момиче.

Не се отказвай да пишеш. Използваш точни думи и разказваш по начин, който привлича читателя.
Поне моето впечатление е такова.

crowberry
07-18-2012, 19:51
Искам още .. :D

ShowV
07-18-2012, 20:01
Страхотно е написано, много добър подбор на думи и наистина грабва. Щеше да е хубаво да вложиш и малко повече сюжет ми се струва, но това си е лично мое мнение :)

tattoobitch19
07-19-2012, 19:03
еха! и спечели ли конкурса? :)

mechone
07-19-2012, 20:59
:oops: niceeee. i like it.

ShtrudeL
07-20-2012, 00:17
Не искам да съм гадна, ама не ми харесва. ^

Renee
07-20-2012, 08:56
Оо, благодаря ви на всички, много сте мили!

Shtrudel, кажи какво не ти е харесало :)) все пак, умението се трупа чрез градивна критика.

ShtrudeL
07-20-2012, 09:38
А, то много добре си е написано, просто въпрос на вкус.
От цялата работа видях един напъхан език в устата и някакво рязко проникване, което ми погъделичка интереса, ама толкова хаха
Много е трудно да се пишат такива неща всъщност. Трябва да си хипер циничен, граничещ дори с простащина, но по очарователен начин ;Р

Renee
07-20-2012, 09:49
Всъщност целта ми беше възможно най- ... хм, невинно описание на акта (повече метафори, наблягане на усещанията, на емоциите, на това, което сетивата поемат), не толкова на самото действие.
Иначе си права за циничността, да - благодаря за мнението! :)

SWT
07-20-2012, 11:16
Прекрасно е много ми хареса

ShtrudeL
07-20-2012, 13:10
Всъщност целта ми беше възможно най- ... хм, невинно описание на акта (повече метафори, наблягане на усещанията, на емоциите, на това, което сетивата поемат), не толкова на самото действие.
Иначе си права за циничността, да - благодаря за мнението! :)

Аз пък мисля, че за да е сполучливо, трябва да опишеш точно действията, а не емоциите и сетивата, които трябва да оставиш всеки да си представи/изпита докато го чете.

Renee
07-20-2012, 13:37
Аз пък мисля, че за да е сполучливо, трябва да опишеш точно действията, а не емоциите и сетивата, които трябва да оставиш всеки да си представи/изпита докато го чете.

Виж сега, "сполучливо", "добро", "успешно" и прочие са думи, които имат различен смисъл за всеки - поне за това можем да се съгласим, нали? :D
Затова и от еротичен разказ до еротичен разказ има разлика - някои наблягат на действието (като теб), други предпочитат да го оставят на заден план, а водещо да бъде атмосферата и усещанията. Различни жанрове можеш да ги наречеш дори.
В конкретния случай се искаше не толкова описание на самия акт, колкото на придружаващите го сетивни и емоционални отпечатъци. Аз лично не харесвам "точното описание" на акта, има предостатъчно такива разкази/истории/книги - аз търся по-различен, по-разчупен подход, друг начин да гледаш на случката.