PDA

View Full Version : Дали изпитва нещо към мен ?



Kurabiaa
07-13-2012, 18:19
Здравейте :} Момиче на 15 години съм.Харесвам едно момч4е което е на моята възраст,но не мога да разбера дали и той ме харесва,защото бил срамежлив /така ми казаха негови приятели/.Аз също съм срамежлива.Ние ходим на един и същ плаж всеки ден и го виждам само на плажа.Почти винаги,когато го погледна и той ме гледа,но незнамм.Имам чувството ,че ме харесва но се притеснявам, 4е може просто да си въобразявам защото аз го харесвам..Дали има такава вероятност?
Когато съм при него с неговата компания ,той се държи нормално смисъл не е сериозен,не го е срам,нищо.Питах двама негови приятели как се държи въпросното мом4е,когато харесва моми4е и те ми казаха 4е го е било срам държал се е тъпо бил е сериозен и разни такива,а нали ви казах.. когато съм там той си се държи нормално но пак ме гледаа .. незнам много съм объркана..А и тези негови приятели ми казаха 4е според тях не ме е харесвал ;/ супер ми е гадно . Той дори не ме познава..
Утре отново ще го видя,кажете ми какво да правя?
Как да разбера дали ме харесва /без да го питам направо ,защото съм срамежлива и ме е срам/ и Дали въобще има вероятност да ме харесва ?


Благодаря ви предварително :**

пAteNцЕ
07-13-2012, 18:58
ми като се загледате,престраши се и му намигни :D по реакцията съди кво му е мнението :Д
едит: и без това не сте се запознали,все още не си говорите е тва си е бонус бе ;) дръж се така,сякаш "ела ме изяж,аз съм вкусна" :D

Kurabiaa
07-13-2012, 19:00
А не,предпочитам да не му мигам :D щото ме е страх ква ще му е реакцията,ама иначе благодаря ти <3 :}}

xoxi
07-13-2012, 19:12
Разпитай му и родата до девето коляно как се държи момчето. :D
Говори с него, закачай го, покани го да излезете някъде след плаж, прави му намеци и не крий чувствата си от него. Бързо ще разбереш ако не те харесва.
Така бездействайки, ще си останеш с чуденките.

Kurabiaa
07-13-2012, 19:14
Добре,по какво точно да разбера дали ме харесва ? :Д

xoxi
07-13-2012, 19:17
Държанието му.

crowberry
07-13-2012, 19:34
Оф, като е срамежлив действай ти. Какво толкова мислиш. Пък ако не те харесва, голям праз. Има други. Не сме врачки за да ти кажем.

пAteNцЕ
07-14-2012, 07:06
абе намигни му палаво няколко пъти,ако се направи на ударен и че не вижда-му теглиш една и се насочваш към друг :D

Izabela97
07-14-2012, 11:07
Аз ако съм на теб ще отида и ще му кажа 'здравей' :D

JANETKA
07-14-2012, 12:24
аахааа , той бил срамежлив , ти си срамежлива ... и какво тогава? НИЩО! Как очакваш да стане нещо , нищо няма само да ти падне от небето. Намигни му , в това няма нищо срамно. А пък и все пак сте на плаж , нали ... разкърши се малко , привлечи му вниманието и той сам ще дойде ;) Ама ако и от това те е срам ... не знам как тук ще ти помогнем. Успех