PDA

View Full Version : Проблем със зърната



latinmoon
07-13-2012, 22:09
Здравейте !!! Малко ме е срам , но много бих искал да съм наясно с проблема . На 14 години съм .. Зърната ми са "пухнали" .Та въпроса ми е дали е гинекомастия или от мазнините по гърдите?Болки в гърдите нямам.Също така и бучки. Стават си нормални когато ги натисна , когато съм във водата или когато ми е студено .. Бях пълен, сега поотслабнах , но има още много да се желае .. Ходя на фитнес РЕДОВНО .. Тренирам гърдите - лежанка , правя на уред подобен на гладиатор , лицеви , кофи от време на реме и правя на още 2 - 3 уреда, но не им знам имената .. Карам на колелото във фитнеса всеки ден и бягам на пътеката .. Изобщо не ми е приятно да ходя на плаж :( .. моля ви помогнете .. МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ !

heartshapedbox
07-14-2012, 10:15
Зърната на всеки човек са различни, не се тревожи за глупости.

BlueLabel
07-14-2012, 11:08
Ще се оправят с времето, още си в пубертета ;)

mech7a7elka
07-14-2012, 14:22
Защо не се прегледаш с ехограф.Аз работя в такъв кабинет и е напълно възможно да е свързано с някакъв дис-баланс на хормонална основа.Моят съвет е да се прегледаш, за да си спокоен :)

latinmoon
07-14-2012, 22:26
Хора , отчаян съм :( . Прегледах много теми и повечето момчета са на 17 години и все още имат този проблем .. Видях и за операция , но не било сигурно , че ще е трайно ... Не ми се иска да съм така още няколко години , обаче какво да се прави явно ще се трае :((( Най-късно другия месец ще отида на доктор .. Благодаря за мненията ви .. ако може още малко мнения , от хора който разбират , че ми е интересно :D

Chacho
07-14-2012, 22:38
Ще ти мине. Плуват женски хормони из тялото ти сега, не бой се. Ще се балансират нещата с времето, в пубертета е така.

phoeniX_boy_BG
07-23-2012, 22:33
Еееееее, голяма работа - и аз съм си дебел и са ми такива зърната, ама не ми пука кат хода на плаж - всеки си има бъгове :D

SemperArdens
07-24-2012, 11:32
може да е гинекомастия, причинена от високи нива на естроген. прегледай се. може и да е само мастна тъкан, ако си бил наистина дебел.